سابق رژیم صهیونیستی. Wayne Mixson می میرد در 98

Wayne Mixson که در خدمت دو دوره به عنوان فلوریدا معاون فرماندار و به طور خلاصه به عنوان فرماندار درگذشت چهارشنبه در سن 98.

تالاهاسی — Wayne Mixson یک شمال فلوریدا کشاورز که در خدمت دو دوره به عنوان معاون فرماندار و مختصری از روی لئامت دادن به عنوان فرماندار درگذشت, شنبه در خانه اش در تالاهاسی. او 98.

Mixson انتخاب شد معاون فرماندار در سال 1978 و 1982 به عنوان همسر در حال اجرا از دموکرات باب گراهام اما این است که احتمالا بهترین راه حل برای خدمت به مدت سه روز به عنوان فرماندار در اوایل سال 1987. که پس از گراهام انتخاب شد به آمریکا و پا را به عنوان فرماندار قبل از مدت خود را به پایان رسید برای رفتن به واشنگتن است.

“بی سابقه و تاب از سرنوشت ستوان فرماندار Mixson به عهده گرفت و از فرماندار فلوریدا برای سه روز” زندگینامه اطلاعات در فلوریدا فرماندار عمارت سایت گفت. “پس از تخلیه دفتر خود را برای به عهده گرفتن وظایف به عنوان یک ایالات متحده سناتور فرماندار گراهام باعث کوتاه تعالی از او معاون فرماندار به عنوان فلوریدا 39 فرماندار.”

زندگینامه اطلاعات افزود: “او proudest دستاورد گفتاری در مشخصه خوب شوخی بود:” من می خواستم به عنوان فرماندار که حداقل آسیب به فلوریدا.'”

Mixson یک کشاورز از شهرستان جکسون, خدمت, در, فلوریدا, خانه قبل از تبدیل شدن به معاون فرماندار و دولت اداره تحت گراهام. رئیس جمهور جیمی کارتر در سال 1979 منصوب Mixson به ویژه سفیر اکوادور.

“فرماندار Mixson اختصاصی زندگی خود را برای خدمت به خود و جامعه خود را از دولت و کشور خود” Mixson خانواده گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “هدایت وجدان خود و عشق به آفتاب دولت او خدمت فلوریدا با افتخار بزرگی است.”

Mixson متولد شد و در سال 1922 در برککتن آلاباما و خدمت در نیروی دریایی در طول جنگ جهانی دوم قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه فلوریدا. او جان سالم به در با همسر خود را از سال 72 مارجی فضل. در میان اعضای خانواده بزرگ هستند-برادرزاده Jason Shoaf یک پورت St. Joe جمهوری که انتخاب شد در سال گذشته برای نشان دادن یک نوار زیادی از شمال فلوریدا در خانه.

Mixson پذیرفته شد و در سال 1996 به فلوریدا کشاورزی Hall of Fame که شرح داده شده در وب سایت آن را دخالت در کشاورزی و روستایی, مسائل است.

“رژیم صهیونیستی. Wayne Mixson رهبری توانایی به رسمیت شناخته شد و به عنوان رئیس جمهور خود را محلی county Farm Bureau او مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دریافت تلفن نصب شده در مناطق روستایی و برای از بین بردن گراز وبا از فلوریدا” سالن از شهرت سایت گفت. “Mixson حرفه ای به عنوان یک سیاستمدار با شروع انتخابات خود را به فلوریدا در مجلس نمایندگان در سال 1967. به عنوان رئیس خانه کشاورزی کمیته هشت سال او گذشت صدها نفر از اقدامات مؤثر در هر بخش از کشاورزی است.”

دومینیک کالابرو رئیس جمهور و رئیس اجرایی از فلوریدا TaxWatch بیانیه ای روز شنبه که توصیف Mixson — دیرین عضو هیئت مدیره سازمان امنا — به عنوان یک “بزرگ و محبوب Floridian.”

“TaxWatch به رسمیت می شناسد و او را به عنوان 39th ‘فرماندار که حداقل آسیب به تمام مالیات دهندگان خود را در سراسر کل مدیریت,'” کالابرو گفت. “او یک رهبر مدنی و فداکارانه اصولی دولتمرد که کمک کرده است تا ما را آفتاب دولت به طور قابل توجهی بهتر و به هیچ یک دوم.”

اعلام مرگ گفت و Mixson خانواده برگزار خواهد شد خصوصی جمع آوری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>