سابق میشیگان کشتی گیران اصرار بیشتر قربانیان به ‘صحبت’

SOUTHFIELD, Mich. — موسس که نامه به دانشگاه میشیگان مدیر ورزشی Warde مانوئل ادعا تجاوز جنسی برانگیخته رسیدگی به یک مدرسه سابق دکتر می گوید او الهام گرفته شده بود زنانی که شهادت علیه محکوم ایالت میشیگان پزشک لری Nassar.

یک وکیل برای نی نی DeLuca میگوید که مشتری شکایت خود را به مربی تیم کشتی در سال 1975 که دکتر رابرت E. اندرسون تعرض او در طول امتحانات پزشکی. در پاسخ آن مربی لایحه Johannesen humiliated DeLuca لگد او را به تیم و به طور موثر حذف خود کمک مالی, وکیل گفت.

“من صحبت کرد تا دوباره نامه در سال 2018 پس از شنیدن یک NPR داستان در مورد MSU ژیمناستیک, زنانی که من در ترس از” DeLuca گفت: در یک کنفرانس خبری در حومه دیترویت. “یک بار دیگر دانشگاه میشیگان نادیده من.

“من امروز اینجا هستم تا به صحبت می کنند تا دوباره به اجازه دانشگاه میشیگان می دانم که من را نمی توان نادیده گرفت.”

DeLuca را 2018 نامه ای از شکایت در مورد اندرسون در حال حاضر مرحوم منجر به یک دانشگاه تحقیقات پلیس که عمومی شد هفته گذشته است. دو دیگر سابق میشیگان کشتی گیران که ادعا می کنند آنها مورد آزار قرار گرفته توسط اندرسون نیز صحبت کرد و به خبرنگاران گفت: تام Evashevski و اندی Hrovat اولین ورزشکار به علنا می گویند اندرسون تعرض او.

Evashevski بود در مدرسه با DeLuca در میشیگان در اواسط 1970s. Hrovat شد یک ستاره کشتی گیر در اواخر 1990s برای Wolverines و در ادامه به رقابت برای ایالات متحده در سال 2008 بازی های المپیک است.

“این بودند و هستند که از نظر جسمی و ذهنی دشوار مردان” گفت: وکیل پارکر Stinar که نشان دهنده سه نفر. “اما همه آنها قربانیان سوء استفاده جنسی و قربانیان یک موسسه است که هشدار دهنده را نادیده گرفت پس از هشدار پس از هشدار در مورد یک شکارچی preying در افراد جوان.”

DeLuca قرار داده و شکایت خود در مورد اندرسون در نوشتن در سال 1975 در نامه ای به Johannesen. متعاقبا Johannesen بخوانید DeLuca نامه به هم تیمی های خود در تلاش برای تحقیر او او را لگد کردن تیم و در زمان دور خود را به بورس با توجه به Stinar.

Johannesen را تکذیب کرد و در مصاحبه این هفته با آسوشیتد پرس که هر یک از خود دانشجو-ورزشکاران همیشه به او گفت Anderson آنها را لمس نامناسب.

“شما نمی توانید او را یک مربی گفت:” DeLuca بازنشسته معلم در شمال میشیگان. “‘مربی’ یک اصطلاح مهرورزی است.”

Stinar پیش بینی کرد “صدها نفر از قربانیان بیشتری” ظهور خواهد کرد و گفت شرکت او در حال حاضر نشان دهنده بیش از یک دوجین. دنور مبتنی بر وکیل ملاقات با مشاور عمومی دوشنبه بعد از ظهر.

“برای نزدیک به چهار دهه در دانشگاه میشیگان اجازه دکتر اندرسون به طعمه آسیب پذیر در افراد جوان دور از خانه برای اولین بار” Stinar گفت. “من از دانشگاه میشیگان این است: چرا شما قانون در سال 1975 و یا قبل از آن برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از احتمالا صدها نفر از دیگر قربانیان؟”

ساعت پس از کنفرانس خبری در دانشگاه میشیگان منتشر کرده است.

“سه مرد شجاع که جلو آمد امروز برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را تحویل داده و یک پیام قوی” بیانیه بخوانید. “ما می خواهیم به تشویق همه آزار توسط Robert E. اندرسون یا که شواهدی از سوء رفتار خود به جلو آمده. در دانشگاه میشیگان, ما می خواهیم به شنیدن صدای خود را.”

مسئولان مدرسه باید اذعان کرد برخی از کارکنان آگاه بودند از اتهامات علیه اندرسون قبل از DeLuca را 2018 شکایت. هفته گذشته دانشگاه را از رئیس جمهور عذرخواهی به “هر کسی که صدمه شد” توسط اندرسون و ارائه خدمات مشاوره.

مدرسه راه اندازی شد, رسیدگی به, دکتر, رفتار دنبال سوء استفاده از اتهامات پنج نفر و همچنین تاسیس یک خط برای کسانی که در تماس با اندرسون.

DeLuca امید بیشتر مردم به دنبال خود منجر شود.

“هر کسی که مورد آزار قرار گرفته بود با این دکتر دکتر همه می دانستند که انجام شد این بود که سوء استفاده ورزشکاران و دانش آموزان باید با صحبت کردن و اجازه دهید همه می دانند که آنها را نمی توان نادیده گرفت” DeLuca گفت. “این فقط آن را به متوقف شود. دوره.”

به طور جداگانه به آن آربور مدرسه منطقه گفت: این بررسی که آیا اندرسون تا به حال یک نقش با مدارس محلی. گزارش پلیس پیشنهاد او انجام physicals سال پیش.

“این اولین بار است که ما شنیده ایم این اطلاعات” سرپرست Jeanice سریع گفت.

سنگ چخماق در منطقه گفت: آن را تایید کرد که کسی با اندرسون نام یک کارمند در برخی از نقطه, اما “ما اطلاعات خود را در مورد سابقه اشتغال.”

“ما را تشویق هر کسی با اطلاعات در مورد این موضوع به تماس های محلی اجرای قانون” منطقه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im