سابق دریایی آمریکا پل Whelan محکوم و از اتهام جاسوسی در روسیه می شود 16-سال حکم زندان

آمریکایی پل Whelan سابق دریایی محکوم شد توسط روسیه جاسوسی شنبه, دریافت 16 سال حبس در حداکثر امنیت زندان مستعمره.

Whelan التماس کرد گناه نیست به اتهام جاسوسی و ادعا کرد که او در یک نیش عملیات هماهنگ توسط روسیه سرویس های اطلاعاتی. او در بازدید از روسیه برای عروسی یکی از دوستان زمانی که او دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 پس از دریافت یک درایو فلش USB که گفته می شود شامل طبقه بندی شده روسی اطلاعات است.

Whelan آزمایشی آغاز شد مارس 23, اما این اقدامات بسته شده اند و بسیاری از مورد جزئیات پدید آمده از طریق وکیل خود ولادیمیر Zherebenkov.

“این است که لزج, grubby, چرب, سیاست روسیه. هیچ چیز کمتر” Whelan گفت: قبل از صدور حکم. دادستان خواسته 18 سال حکم زندان.

Zherebenkov گفت: Whelan خواهد درخواست تجدید نظر در حکم. سفارت آمریکا در مسکو را محکوم کرد Whelan را محاکمه ناعادلانه و گفت هیچ مدرکی برای جرائم ارائه شد. در روسیه حداکثر امنیت زندان مستعمره شبیه به یک اردوگاه کار اجباری.

Whelan, 50, است مدیر امنیت جهانی برای یک میشیگان-خودکار بر اساس تامین کننده. او در کانادا متولد شده به پدر و مادر و بزرگ در آن آربور میشیگان. او دارای ایالات متحده, انگلیسی, کانادایی و ایرلندی گذرنامه. سفیر ایالات متحده در مسکو جان سالیوان توصیف اتهامات علیه Whelan به عنوان الکی و دادگاه به عنوان “مسخره از عدالت است.” سابق سازمان سیا ماموران گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که Whelan مناسب نیست مشخصات پنهان گروهک تروریستی و که آن را بیشتر احتمال دارد روس ها دستگیر و او را به عنوان یک اهرم در برابر تهمت و دولت در یک بازی شطرنج جغرافیای سیاسی.

“اگر پل بودند که سعی در واشنگتن – و یا دوبلین و لندن و یا اتاوا – سپس من ممکن است برخی از اضطراب در مورد نتیجه. یک اعتقاد را منعکس مدارک و شواهد یک جمله را منعکس شدت پل اقدامات” Whelan برادر داود نوشت: در یک ایمیل به خبرنگاران قبل از حکم. “اما این روسیه است. محکومیت صرفا منعکس کننده که متهم اعتراف نیست. و حکم هر آن ممکن است می گوید بیشتر در مورد سیستم حقوقی از آن را در مورد متهم اقدامات است.”

Whelan گفت: او یک قربانی سیاسی “آدم ربایی” و التماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مداخله از طرف او. “آقای رئیس جمهور ما نمی تواند نگه امریکا بزرگ مگر اینکه ما به شدت محافظت از شهروندان آمریکایی در هر کجا که هستند در جهان گفت:” از داخل یک محوطه شیشه ای در شهر مسکو دادگاه در ماه ژوئن سال گذشته است.

Whelan گفت: او بوده است و تهدید مورد آزار قرار گرفته و قادر به دسترسی به مراقبت های پزشکی در طول حبس خود را در یک czarist دوران مسکو ، پس از حکم برادر خود گفت: در بیانیه ای که خانواده ادامه خواهد داد “به مبارزه برای پل آزادی” و است که آنها “به دنبال ایالات متحده دولت به سرعت مراحل را (او را) به خانه.”

“ما امیدوار بودم که دادگاه ممکن است نشان می دهد برخی از استقلال, اما در پایان, روسی, قضات, سیاسی, قانونی اشخاص” بیانیه ای گفت:.

هر چند تهمت به تبلیغ رکورد خود را تامین انتشار آمریکایی ها برگزار می شود در خارج از کشور – از جمله مایکل سفید, نیروی دریایی ایالات متحده جانباز آزاد ایران – رئیس جمهور گفت: کمی علنی در مورد Whelan. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام در مسکو به انتشار Whelan هفته گذشته است. “مطمئن باشید سالیوان سفیر و تیم خود را حفظ خواهد کرد برای مبارزه با پل” Pompeo گفت.

دوشنبه Pompeo گفت که او “خشم تصمیم یک دادگاه امروز به محکوم کردن آمریکا شهروند پل Whelan پس از یک راز محاکمه راز شواهد مناسب و بدون هزینه برای دفاع شهود.”

Xiyue وانگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد آمریکایی که صرف بیش از سه سال پشت میله های زندان در ایران قبل از اینکه در ماه دسامبر منتشر شد گفت: NPR در مصاحبه ای که خود را ایرانی بازجویان نمی شد به خصوص علاقه مند در خوشهچین هر گونه اطلاعات از او. به او گفته شد او برگزار شد از آنجا که ایران و مقامات معتقد بودند او مفید خواهد بود در مذاکرات خود با ایالات متحده است. روابط رو به وخامت گذاشته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>