سابق ایجاد کرد در جزیره مدیر عامل شرکت توسعه ارشد, زندگی جوامع

ورزش عامل دیوید Falk tapped سابق ایجاد کرد در جزیره مدیر عامل جوئل اندرسون به مرض جرب جدید خود شرکت LifeStar زندگی که توسعه و ارشد نظارت بر زندگی جوامع است.

ساراسوتا — سابق ایجاد کرد در جزیره مدیر عامل جوئل اندرسون خواهد بود که مدیریت اصلی از LifeStar زندگی LLC یک ساراسوتا مبتنی بر تاسیس شرکت توسط عامل های ورزشی دیوید Falk به توسعه و ارشد نظارت بر زندگی جوامع است.

اندرسون که بیش از 20 سال مدیریت اجرایی تجربه در زندگی ارشد شد, مشاوره برای ارشد زندگی جوامع زمانی که او ملاقات کرد Falk — سپس یک سرمایه گذار دیگر در زندگی ارشد — پروژه های چند سال پیش.

قبل از تصدی خود در روستا در این جزیره مشغول به کار به عنوان معاون رئیس جمهور در لی بهداشت و درمان منابع مسئول نظارت بر چندین دانشگاه برای لی یادبود نظام سلامت در فورت مایرز.

اندرسون به عنوان مدیر عامل 16.5 هکتار ایجاد کرد در جزیره پردیس در دسامبر 2015..

تحت هدایت او روستا در این جزیره آغاز شده 100 میلیون نوسازی و گسترش آن پردیس در جزیره ونیز.

روستا در این جزیره غیر انتفاعی ادامه-مراقبت از بازنشستگی جامعه که در آن مردم زندگی می کنند به طور مستقل در آپارتمان و کلبه و سپس انتقال به محله های با پرستار کمک به نیازهای خود حکم.

اندرسون گفت که او به دنبال ندارد به ترک روستا در این جزیره اما Falk بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره از LifeStar زندگی او نزدیک مورد فرصت.

Falk بهترین و شناخته شده برای کمک به ایجاد فرصت های شغلی بیش از 100 NBA و NFL بازیکنان و مربیان از جمله سالن Famers Michael Jordan, Patrick Ewing, دومینیک ویلکینز جان استاکتون Dikembe Mutombo, کریس Amy جیمز Lofton و همچنین دانشگاه دوک بسکتبال مربی مایک شیشفسکی و سابق دانشگاه جورج تاون مربی جان تامپسون.

Falk اعتبار برای ایجاد “Air Jordan” با نام تجاری و همچنین تولید بسیار محبوب فیلم Space Jam.

“بدیهی است که این یک تجربه سورئال بدانید که عامل فوق العاده NBA است که به کمک هماهنگ Michael Jordan را در کار حرفه ای در زمان علاقه جوئل اندرسون” اندرسون گفت.

LifeStar زندگی که رسما برای کسب و کار باز جولای 6, خواهد شد در ساراسوتا.

توانایی به ماندن در منطقه یک عامل کلیدی برای اندرسون که جوانترین پسر یک rising ارشد در ساراسوتا مدرسه مسیحی.

پروژه های در حال حاضر در کار هستند در بانوی دریاچه در آن واقع در شهرستان دریاچه در نزدیکی روستاهای, بوکا ریتون و هاید پارک در شیکاگو است.

“داشتن Joel پیوستن به ما شرکت جدید به ما کمک خواهد کرد سرعت بخشیدن به اهداف ما برای ساخت topperforming پروژه در بهترین بازارهای” Falk گفت: در یک بیانیه آماده. “دانش صمیمی خود را از در حال اجرا موفق زندگی ارشد خواص به ما می دهد یک لبه در طرح های آینده ما و عملکرد مالی.”

جداگانه Falk-کنترل شرکت LifeStar جوامع خواهد بود وظیفه با خرید املاک و مستغلات و ساخت و ساز و مالکیت آینده ارشد زندگی جوامع است.

LifeStar زندگی را با هر دو کار به صورت انتفاعی و غیر انتفاعی گروه به دنبال توسعه ارشد, زندگی جوامع است.

وجود 72 ادامه-مراقبت از جوامع بازنشستگی مانند روستا در این جزیره در فلوریدا است که می تواند با استفاده از LifeStar خدمات در برنامه ریزی استراتژیک, مطابق گزارش های بودجه بندی و مدیریت پرسنل.

“تک سایت خواص نمی قادر خواهد بود به استخدام تمام کسانی که تخصص” اندرسون گفت. “اگر آنها با داشتن یک فروش و بازاریابی چالش ما باید منابع برای قرار دادن بر روی زمین قادر به کمک به آنها و ارزیابی مجدد برنامه های بازاریابی خود را و کمک به آنها را با خود اشغال.”

برای سرمایه گذاران خصوصی LifeStar به احتمال زیاد ارائه خدمات مبل از جمله محل شناسایی و امکان سنجی بازار پیش بینی و همچنین توسعه پروژه است.

ممکن است که در آینده LifeStar خواهد کاوش هر دو سنتی هزینه ورودی مدل برای ادامه مراقبت از جوامع و همچنین به عنوان یک ماه به ماه اجاره ،

یکی دیگر از تلاش های ممکن است شامل استفاده از مخلوط مشارکت به ادامه مراقبت از فرمت های بیشتر در دسترس برای سالمندان در وسط و درآمد پایین بازار.

“در پایان روز ماموریت من باقی می ماند همان” اندرسون گفت. “من بسیار متعهد به مطمئن شوید که هر چیزی که نام من در آن درگیر است تولید محصول بالاترین کیفیت در خدمات به شهروندان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>