چهل و هویج خانواده مرکز دریافت چالش گرانت پس از لغو رویداد

چهل و هویج خانواده مرکز اعلام کرد و شراب و زنان و کفش های برنامه ریزی شده برای نوامبر. 20, 2020, لغو شد و باز خواهد گشت در Nov. 2021 در ریتز-کارلتون ساراسوتا.

مشتاق برای کمک به چهل و هویج جبران این سال را از دست داده و رویداد درآمد Getzen خانواده های خیریه در پاسخ سریعا با $10,000 چالش گرانت. از طریق جولای 31, هر دلار در اهدا FortyCarrots.org با استفاده از کد WWS همسان خواهد شد تا $10,000.

چهل و هویج مدیر عامل میشل Kapreilian گفت: “آن را با در نظر گرفتن بزرگ و سنگین قلب ما تصمیم به انصراف از شراب و زنان و کفش سال 2020 است. نگرانی ما برای کودکان و خانواده ها’ خوب بودن هرگز قوی تر شده است. این رویداد بزرگترین ما در جمع آوری کمک و ما سپاسگزار به Getzen خانواده های خیریه برای ارائه این بازی برای حمایت از چهل و هویج برنامه نویسی در غیاب این رویداد است.”

شراب و زنان و کفش که برنده جایزه جمع آوری کمک بهترین و شناخته شده برای امضای ناهار یک رویداد تمام روز از دختر سرگرم کننده بین المللی شراب و انرژی بالا صحنه نمایش های مد و سرگرمی. در سال گذشته بیش از $710,000 (خالص) مطرح شد برای چهل و هویج. شراب و زنان و کفش سال 2020 شرکت, صندلی, ملیسا Tomasso و جولی Weintraub, توافق برای ماندن در برای 2021 رویداد.

جداول بلیط و حمایت های مالی در دسترس خواهد بود در بهار 2021. تماس با ما [email protected] تماس بگیرید و یا 941-365-7716 Ext. 318 به دریافت اطلاعیه رویداد.

— ارسال شده توسط تونیا Gowan

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>