گلوله را شکست Puckett بینی و تسلیم در زیر چشم خود را. تنها عمل جراحی می تواند آن را دریافت کند.

خانه روح بسته تا فروشگاه به مدت سه هفته در حالی که Puckett بهبود و جامعه سوگواری او نبود. Puckett تا به حال فقط به تازگی “سنگ Northside جایزه” برای تلاش های خود را دادن به جامعه.

این یکی از راش از BB تفنگ تیراندازی در در شمال و شمال شرق مینیاپولیس یک ولگردی و قانونی شکنی که رفت مجازات برای ماه می باشد. روز جمعه که تغییر کرده است.

مینیاپولیس پلیس کشیده بیش از یک سدان در نزدیکی واشنگتن و لوری راههای شمال. سخنگوی جان سالمند می گوید پلیس به رسمیت شناخته شده این خودرو از تعدادی از این اموال خسارت حوادث و وجود “شواهد” در داخل است که می تواند پیوند آنها را به “جنایت های اضافی.”

پلیس بازداشت چهار مظنون در بر داشت در ماشین: دو بزرگسال بودند رزرو در شهرستان Hennepin و نوجوانان که به خانه فرستاده شدند به خانواده خود را. از شنبه بعد از ظهر بزرگسالان نام شده: 20 سال, James E. Wiley از ادن پریری و 18 سال Amiah Lynnita آرمسترانگ-واکر از مینیاپولیس. آنها منتشر شده است با اتهامات در حال بررسی است.

پلیس بر این باورند کوارتت ممکن است مسئول برای هر نقطه بین ده و دو ده BB تفنگ تیراندازی از جمله Puckett آسیب و حداقل شش پنجره ماشین گران فقط در هفته گذشته.

Puckett و خواهرش/شریک کسب و کار هدر Warfield شده اند پردازش اخبار از دستگیری.

“اولین واکنش ما این است که” چگونه ما نمی دانیم در این مورد؟'” Warfield می گوید. آنها خواست کسی از پلیس تا به حال نام آنها را با یک به روز رسانی قبل از آنها را دیدم سرفصل.

Puckett که Warfield می گوید: می خواستم به پشت در آشپزخانه روز پس از حادثه بازیافت خوبی از نظر جسمی از او عکسبرداری است. اما تبدیل شدن به قربانی خشونت تصادفی در زمان روانی تلفات. او در می یابد که او نمی تواند پارک ماشین خود را در آن طرف خیابان دیگر و او را از دست داده و یک قطعه از هر چه به او کمک کرد تا احساس امن و مطمئن است.

“او به من گفت:” من نمی فهمم که چرا من اینقدر عصبانی,'” Warfield می گوید.

Puckett است نه “قهر” فرد است. او و Warfield نمی خواهم به بحث در مورد آن بسیار است اما خانه از روح معمولا به پایان می رسد اهدا به برخی از سازمان های دیگر و یا هر ماه به خصوص وقتی که می آید برای کمک به جوانان محلی. آنها همچنین تغذیه کاملا چند نفر که راه می رفت به رستوران گرسنه اما با هیچ راهی برای پرداخت.

یک چیزی که آنها می خواهم امیدوار است که تحقیقات انجام شده در این بود که جرم و جنایت مرتکب شد توسط بچه ها. فکر یک فرد بالغ انجام چیزی بسیار بی دقت بود و بیش از حد را در نظر بگیرید. پس از همه Puckett می تواند از دست داده اند یک چشم یا درگذشت. که برای هفته قرار دادن دندانه در خط پایین خود را و اگر چه آنها در حال انجام “خوب” با کمک کاربران’ نوع کلمات و کمکهای مالی آن نبود هیچ چیز نیست.

“شما نمی فقط شوت کسی شما را تعطیل کسب و کار” Warfield می گوید. “شما نهفته یک خانواده است.”

و اگر چه آنها نمی خواهند کسی “پایین آورده” با یک شدیدی به خصوص مجازات آنها را می خواهید آنها را به درک آنچه آنها انجام داده ایم.

در سمت به علاوه بسیاری از مشتریان جدید شده اند و عبور از خانه روح درب و فرصت های جدید شده اند و باز – نه فقط به دلیل تیراندازی, اما به دلیل کسب و کار استرلینگ شهرت. مهم ترین چیزی که مردم نیاز به دانستن است که درهای خود را باز هستند و آنها در حال رفتن در هر نقطه.

“ما در حال اقامت در شمال طرف” Warfield می گوید. “که برای اطمینان حاصل کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im