بر خلاف بسیاری از داستان که در آن مدت که استفاده می شود موضوع Lyden داستان است در تلاش برای پنهان کردن آنچه در آن انجام. مینه سوتا آزادی صندوق وثیقه صندوق. آن قرار می دهد تا این پول را برای مردم برگزار شده در زندان در انتظار محاکمه جنایی یا مهاجرت شنوایی.

تاسیس در سال 2016 غیر انتفاعی بود که عادت کرده اند به یک سطح معینی از جمع آوری کمک های مالی و بودجه بندی بالا بردن شش چهره سالانه آن به طور معمول اختصاص داده شده توسط هزاران نفر. سپس جورج فلوید کشته شد, مینیاپولیس, افسران پلیس, هزاران نفر از مردم آب گرفتگی خیابان ها در اعتراض و مینه سوتا آزادی صندوق شد رفتن به منبع برای دریافت بازداشت تظاهرکنندگان در خارج از زندان است.

در برخی از نقطه, افراد مشهور توییتر از این مفهوم است. Lil Nas X, Janelle Monae, Chrissy Teigen, Steve Carrell, Seth Rogen و دان چیدل اهدا, در میان بسیاری دیگر و خواست میلیون ها نفر از پیروان به آنها بپیوندید.

پول آب گرفتگی مینه سوتا آزادی حساب بانکی در مقدار (حداقل 35 میلیون دلار در عرض چند هفته) آنها برای آماده نیست. آنها دوباره, weathered انتقاد و شایعه کمپین کارکنان و برنامه های ساخته شده-همه در حالی که در ادامه همان چیزی که همیشه: پرداخت مردم به قید وثیقه.

Fox 9, گیر افتاد, غیر انتفاعی انجام آن ماموریت قرمز دست و تبدیل آن روال کار به رسوایی.

میدوی را از طریق Lyden گزارش داستان به شمار است که زاویه آن چیزی که آن را در معرض شده است و دسترسی عمومی به اطلاعات است.

در اینجا چگونه او قاب آن (تاکید ما):

“بیا برای پیدا کردن زمانی که یک شخص ثالث مانند مینه سوتا آزادی صندوق در اینجا می آید به زندان و پرداخت تمام پول نقد به کسی خارج وجود دارد این است که هیچ سابقه ای از آن معامله. عدم شفافیت وجود دارد. ما شگفت زده شدند, بیش از حد.”

تصور کنید که چگونه تعجب بینندگان شد که کلمات بعدی از Lyden دهان بودند از:

“تنها راه Fox 9 محققان در مورد این مینه سوتا آزادی صندوق موارد به حفاری های عمیق به فرد سوابق دادگاه برای پیدا کردن یک نماد آزادی صندوق پرداخت شد برای وثیقه. در غیر این صورت ما نمی خواهد می دانم. و چه کسی در حال رفتن به انجام این کار؟”

وجود دارد “هیچ رکورد های عمومی” قرار وثیقه پرداخت… به جز یکی فاکس موجود در پرونده. وجود دارد بسیاری از قانونی شکایت در مورد دسترسی به اطلاعات در مینه سوتا و آن دادگاه شهرستان سیستم. این واقعیت که شما نمی توانید کشف کردن که پرداخت می شود کسی بدون وثیقه به دنبال در سوابق دادگاه است نه یکی از آنها.

واقعا چند ؟ این ترس درآورد.

در عرض 30 ثانیه بینندگان را دیده اند سه mugshots از افرادی که وثیقه مینه سوتا آزادی صندوق پرداخت کرده است. یکی گفته شات در یک تیم SWAT در طول تظاهرات دیگر متهم به “سلاح سرد به مرگ”; یک سوم است که قبلا محکوم متجاوز رو به یک مورد جدید از, آدم ربایی و تجاوز جنسی. بعد دو چهره (یک تار) دیده می شود هر دو متهم wtih حمله های داخلی. همه سیاه و سفید هستند.

Lyden مصاحبه جفری کلیتون مدیر اجرایی آمریکایی با قرار وثیقه ائتلاف که نشان دهنده شرکت های بیمه است که تعهد وثيقه اوراق قرضه. این بدان معناست که اعضای خود سود به طور مستقیم پول نقد وثیقه سیستم و جریان درآمد خود را تهدید مینه سوتا آزادی صندوق ناگهان خیط و پیت کردن حساب بانکی.

و این بدان معناست که کلیتون را مایل به می گویند گه مثل این در تلویزیون:

“یک قاضی یا دادستان باید بدانید آن است که اگر ولادیمیر پوتین سرسپردگان ارسال پیوند برای این مرد و یا یک شرکت conspirator و یا اگر آن را بخشی از جرایم سازمان یافته به قید وثیقه از این فرد است.”

اول از همه اگر Fox 9 بود قادر به پیدا کردن که پرداخت وثیقه ما به این باور دادستان و قضات نمی? هنگامی که تام می پرسد: “و چه کسی در حال رفتن به انجام این کار ؟” پاسخ این است که: آنها را.

دوم چرا کلیتون توقف وجود دارد ؟ اگر ما پیدا کردن مردم برای پرداخت وثیقه پرداخت شده توسط El Chapo? یا Sean Penn? یا ؟ / اگر چه این بذله گو ؟

(هیث لجر یکی است.)

واقعی متفکر در معرض اینجا گرگ Lewin, مینه سوتا, آزادی صندوق کتابی و ارام مدیر موقت که می گوید اتهامات علیه کسی نیست “نقطه نقطه سیستمی است که ما در حال مبارزه است.”

در اینجا یک روش ساده (و ناراحت کننده) پرایمر در موضوع از وب سایت سازمان; در اینجا بسیار طولانی اخیر داستان در نیویورکر.

در ضمن در اینجا چگونه فاکس نیوز repackaged Lyden داستان:

در اینجا هر چه misshapen زاویه Lyden تا به حال خم بیشتر هنوز هم به یک قلاب برای گرفتن هر کسی که تا کنون اهدا به مینه سوتا آزادی صندوق. که شامل افرادی که کار می کنند و یا مشغول به کار در جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است. آنها در حال حاضر با برون یابی شخصا مسئول پس از آن به قید وثیقه پرداخت از افراد متهم به جرم و جنایت.

آنهایی که سیاه و سفید.

دیروز رادیو فردا بازبینی داستان با توسعه های جدید…

… منشاء بود که این ژوئن 1, صدای جیر جیر.

آن است که بیش از سه دهه از ویلی هورتون آگهی و در عین حال در اینجا ما هستند. یک جوان لی قشم افتخار خواهد بود. یک زن در حال مرگ لی آتواتر بپرسید تا بخشیده شود.

آیا عدالت خدا سیستم را می پذیرد که به نوعی درخواست رسیدگی باقی مانده است دیده می شود. پاسخ ممکن است از علاقه به Tucker Carlson که شب گذشته اضافه شده خود را چرخش در مورد “حزب دموکرات جدید pro-جنایی دستور کار است.”

کارلسون ذکر دو نفر (“رضایت مشتریان” او آنها را به نام dickishly) یو بی اس در بازار توسط مینه سوتا آزادی صندوق. هر دو نفر “کامالا هریس کمک” را قید وثیقه آزاد شدند برجسته توسط Fox 9 — که کارلسون ظالمانه تماس “فاکس 5.”

اخ. تصور کنید که داشتن خود را هک قطعه بلعیده و تف به سمی agitprop با بدترین سفید در کابل, اخبار و او حتی نمی توانید ایستگاه های راست.

پس از اشاره کرد که به اعدام محکوم متجاوز شده بود تحت تعقیب توسط دادستان شهرستان ctq, کارلسون اشاره کرد: “او از آن نوع اشخاصی که بایدن هریس و Klobuchar می خواهم سرگردان در اطراف محله خود را.”

فراتر از فاکس نیوز, ترسناک, داستان نیز منتشر شده توسط صدای شیپور کمپین که آن را “شواهد بیشتری خانواده خود را نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است.”

نمی تواند تا زمانی که این داستان در مغلوب ساختن پیشی جستن لب نازک آنهایی که همان است که در حفظ و اعتراف به جرائم خود را — هر چند مجرمان به عنوان غنی به عنوان او اغلب نمی باید به نگرانی در مورد گرفتن دستگیر اجازه دهید به تنهایی به قید وثیقه. که تمام نقطه. یا آن را می تواند بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de