FPL داوطلبان نوسازی پلمتو مرکز جوانان

در مارس 4, نزدیک به 30 فلوریدا قدرت و نور Co. داوطلبان صرف روز در پلمتو مرکز جوانان در گاو دریایی شهرستان بازسازی آزمایشگاه کامپیوتر, کشیدن, پیر, فرش, نصب و راه اندازی مبلمان جدید و نقاشی تسهیلات. FPL نیز اهدا 10000 دلار تجهیزات به این سازمان از جمله میز کامپیوتر سفید تابلوهای و نقاشی رنگ و مواد.

نخل باد بزنی مرکز جوانان در تلاش برای ساخت برنامه هایی که آموزش بچه ها چگونه به آغوش آموزش و پرورش خود را با ارائه دسترسی به فن آوری است. این تلاش ها پشتیبانی می کند ماموریت خود را با بازگرداندن یک منبع است که به بسیاری از کودکان جامعه از خانواده های کم درآمد یک فرصت برای تعامل با الهام بخش و آموزنده و غنی سازی فعالیت های.

این یکی از 23 پروژه های داوطلب که بخشی از FPL سالانه قدرت به مراقبت از هفته آغاز شد که در تاریخ 2 مارس. در طول هفته و کارکنان و پنجه پروژه های جامعه در 13 استان ها در سراسر FPL خدمات منطقه است. در حال حاضر در آن سال 12th, ابتکار عمل رشد کرده و از یک روز به یک هفته تمام با بیش از 1000 داوطلبان و خانواده های آنها نورد تا آستین خود را برای بهبود جوامع خود.

– ارسال شده توسط سیدنی استرلینگ

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>