Fredd اتکینز ‘قوانین’ کمپین به عنوان redistricting طرح دعوی در دادگاه دنباله بافندگی

پس از یک وقفه کوتاه, ساراسوتا کانتی کمیسر Fredd اتکینز’ کمپین ساختمان حرکت پیش از مارس 27 redistricting طرح دعوی در دادگاه دنباله تاریخ

ساراسوتا — به عنوان یک تاریخ محاکمه بافندگی برای طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا که ساراسوتا کانتی تبعیض علیه سیاه رای دهندگان در اتخاذ جدید شهرستان کمیسیون مرزهای منطقه نامزد کشیده شده خارج از مرزهای صندلی برای انتخابات سال جاری گفت: “ramping تا” مبارزات انتخاباتی خود امیدوار است که جدید redistricting طرح لغو است.

“من قصد دارم به هر رویداد من می توانید با ساخت تماس های تلفنی, ارسال نامه, دست دادن و بوسیدن نوزادان از آنجا که ما انتظار می رود را به نفع خود گفت:” Fredd اتکینز یک نامزد حزب دموکرات برای منطقه 1 و یکی از سه شاکی در این پرونده بیش از این مرزهای جدید.

در حالی که اتکینز شرکت کرده بود در چندین تظاهرات در دسامبر مبارزات انتخاباتی خود را به حال تا حد زیادی از بین رفته تاریک پس از کانتی در کمیسیون رای دادند و در ماه نوامبر برای تغییر جمهوری خواه کمیسر مایک مورن منطقه 1 صندلی از یک دموکرات با تکیه به امن جمهوریخواه صندلی.

اتکینز گفت که مبارزات انتخاباتی خود را به دست آورد شتاب پس از یک قاضی فدرال در اوایل این ماه تعیین تاریخ محاکمه و رد این شهرستان پیشنهاد به طرح دعوی در دادگاه انداخته.

“ما در حال گرفتن بیشتر درگیر در چگونه ما در حال رفتن برای نهایی کردن این پیروزی” اتکینز گفت.

اتکینز’ کمپین تا کنون جمع آوری 550 امضا برای طومار که جای او را در انتخابات در انتظار حکم دادگاه. این طومار که نیاز 627 امضا خواهد چشم پوشیدن از نامزد هزینه ثبت نام.

“این کمک خواهد کرد محوری ما از شروع بلوک پس از تصمیم گیری ساخته شده است” اتکینز گفت.

اتکینز به بازدید از چندین محله جلسات انجمن در سراسر شهرستان در هفته های اخیر. او همچنین دریافت 100 امضا از ونیز دموکراتیک باشگاه و با حضور در جلسات و انجمن ها در دانشگاه فلوریدا و شمال بندر.

“ما شده است با شور و شوق دریافت,” او گفت:. “آنها احساس می کنید که ما و رای دهندگان از ساراسوتا کانتی را مورد ستم قرار گرفتهاند.”

آوریل 27 دادگاه تاریخ است و قبل از قلب این انتخابات شود. نامزد دوره مقدماتی است که در ماه ژوئن با یک اوت اولیه و نوامبر انتخابات عمومی.

موران که واصل در اوایل ماه فوریه به میزبانی یک کمپین kick-off در جنوب ساراسوتا در ماه آینده.

اتکینز معتقد است که مورن است “بی سر و صدا اتفاق می افتند” مبارزات انتخاباتی خود گفت که حریف خود را در سکوت خود را راه اندازی مجدد انتخابات را پیشنهاد داد.

مورن را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

“آن را آرام باز اما او نمی تواند پنهان از ما” اتکینز گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط تیموتی فانینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im