فری شیپور خاموشی FBI سرویس مخفی برای کمک در مینیاپولیس خشونت اسلحه

نه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در سه رویداد جداگانه در جنوب مینیاپولیس استار تریبیون گزارش هر چند روشن نیست که اگر این حوادث به ترتيب مربوط به هر یک از دیگر و یا به تیراندازی در بالای شهر مینیاپولیس که به کشته شدن کودی Pollard, 27 و زخمی شدن 11 نفر دیگر در روز شنبه.

بازداشت شده است در این تیراندازی چند مینیاپولیس سخنگوی اداره پلیس جان سالمند گفت: بخش “ساخت خوب پیشرفت” بررسی شد.

پس از روز یادبود 111 مردم شده اند در مینیاپولیس که در آن فعالان و اعضای شورای شهر در حال شروع در بحث های است که می تواند منجر به تغییر رادیکال با اداره پلیس.

فری گفت: خشونت های اخیر “تنها مانع که چشم انداز را تغییر دهید.”

شهردار گفت: این شهرستان به دریافت کمک از Hennepin شهرستان کلانتر بخش حمل و نقل مترو پلیس ایالتی گشت, the FBI, the Secret Service, و اداره الکل تنباکو و سلاح گرم (ع) به بررسی تیراندازی.

فری گفت: “ساختار واحد و یکپارچه” که شامل چندین سازمان خواهد بود “از اهمیت پارامونت” برای جلوگیری از خشونت اسلحه و مشاهده کرد که پلیس شهر شده بود ملاقات با عصبانی جمعیت در برخی از حوادث اخیر.

“شده اند وجود دارد موارد مختلفی که در اجرای قانون و ماموران پلیس باید در پاسخ به یک کار بسیار جدی و بحرانی حادثه در برخی از موارد مربوط به از دست دادن زندگی که در آن آنها بوده است احاطه حلیم بطری و سنگ و یا حتی بدتر” فری گفت. “است که پویا است که منجر به موفقیت است که پویا است که منجر به امنیت عمومی. و آن را قطعا نمی خدمت قربانیان تیراندازی و یا هر شکل دیگری از خشونت است.”

ShotSpotter تکنولوژی شناسایی بیش از 1600 اثر شلیک گلوله در طی ماه گذشته WCCO گزارش. در یک حادثه بعد از ظهر دوشنبه, 41 عکس ثبت شد و زخمی شدن چهار نفر; یکی بود درمان در یک بیمارستان برای آسیب مهم.

پیوستن به فری در دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo اشاره کرد “بسیاری” از قربانیان اخیر در عکاسی سیاه و سفید هستند.

“تعدادی از زخم گلوله قربانیان به طور خاص به ما آفریقایی Amercian جامعه در مردان جوان — زندگی خود را نه یکبار مصرف” Arradondo گفت.

او افزود: “این نمی تواند تبدیل به عادی ما به عنوان یک شهر است. این غیر قابل قبول است و به عنوان رئیس خود را, من نمی تواند تحمل کند و این در اینجا. مردم باید پاسخگو زمانی که آنها می آیند و انجام آسیب رساندن به جوامع ما است.”

سازمان دیده بان فری و Arradondo کنفرانس خبری زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>