خانواده و دوستان از جورابهای Brucia که کشته شد در سال 2004 در حال تلاش برای بازگرداندن یک یادبود تقدیم به دختر جوان در مرکزی کلیسای مسیح.

ساراسوتا — حافظه جورابهای Brucia حال محو شدن و حتی او را به عنوان قاتل خود را ادامه می دهد دهه مبارزه به ضرب و شتم یک مرگ-ردیف حکم به قتل او کرده است که هزینه های ایالت فلوریدا بیش از 18 میلیون دلار.

شما می دانید که نام خود را.

جوزف اسمیت برای اولین بار به مرگ محکوم کرد و در سال 2006 برای آدم ربایی تجاوز و قتل 11 ساله در پاییز سال 2004. یک حرکت فعال دوربین مدار بسته نشان داد جورابهای راه رفتن دور با اسمیت از Evie را در خودرو در بی ریج جاده ها است. او هرگز دیده می شود دوباره زنده.

اسمیت در سمت چپ بدن او را در جنگل پشت مرکزی کلیسای مسیح در Proctor جاده که در آن پیدا شد و پنج روز بعد.

جرم و جنایت بود خشکیده به آگاهی جمعی از ساراسوتا ساکنان به خصوص پدر و مادر بسیاری از آنها شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی با فرزندان خود پس از تماشای دانه دار تصویری از اسمیت گرفتن جورابهای را بازوی راست و پیشرو او دور.

در حال حاضر 16 سال پس از مرگ او Cheri Langworthy شوهرش پسر و یکی از جورابهای عموزاده هستند پشت در کلیسا در تلاش برای بازگرداندن یک باغ شادی و نماز راه رفتن ساخته شده بود که در نقطه ای که در بدن او پیدا شد. Langworthy می گوید یادبود بود به ایمن نگه داشتن کودکان با گفتن آنها جورابهای داستان.

گردشگاه و باغ اختصاص داده شده بود در 29 مه 2004.

پیاده روی دنباله دار آغاز شده و در عقب از پارکینگ در کلیسا در مرز جنوبی, نزديک به بزرگراه بین ایالتی 75 و واکر بودند و مورد استقبال چشمه ماهی و یک پل چوبی که منجر به یک جعبه جورابهای را به چیزهای مورد علاقه. این زخم در اطراف گل های زیبا داربست و arbors پوشش داده شده با گیاهان, باد سازیاموسیقی زنگی و پروانه ها رنگارنگ. آن را تا به حال تصاویری از جورابهای خندان.

در مراسم کودکان از او Girl Scout Troop 46 منتشر شد پروانه و برای سال کلیسا و پدر و مادر برگزار ایمنی کودکان تظاهرات مانند یکی از آنها تا به حال روز این باغ اختصاص داده شده بود. جورابهای دانشجویی در مک اینتاش دبیرستان.

اما کسانی که بازدیدکننده داشته است را متوقف کرده اند می گوید: Langworthy که دختر شد جورابهای را دوست. یک GoFundMe صفحه ایجاد شد و Langworthy و دوستان آغاز کرده اند آهسته تلاش برای بازگرداندن یادبود.

روز جمعه Langworthy شوهر و پسر تخلیه تخریب ماهی چشمه و scooped سال راکد لجن. آنها در حال پر کردن آن با خاک برای ایجاد یک باغ گل و آنها را نیز رفع دلفین کوچک چشمه که شکسته شده توسط خرابکارها.

یادبود را ژولیده ظاهر یک یادآوری از سال ها از غم و اندوه و نا امیدی را به عدالت برای جورابهای.

“شاید مردم فراموش کرده اند, شما می دانید, اما این نوع از غم به آن را ببینید در چنین بد شکل” Langworthy گفت. “آن احساس می کند مانند مردم اهمیتی نمی کنه. شما نمی خواهید مردم را به فراموش نکنید که شما همیشه می خواهید مردم را به فراموش نکنید که. شما نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد به هر کودک و یا هر کسی است.”

Langworthy گفت: باغ یک “مکان امن” پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای آموزش فرزندان خود را در مورد آگاه بودن از خطر است.

“جورابهای هوشمند دختر بچه” Langworthy گفت. “و اگر این اتفاق برای او می دانست که در مورد غریبه خطر است. او تحصیل کرده بود — پدر و مادر او را به او آموخته است که. اگر آن اتفاق می افتد به کسی مثل جورابهای آن اتفاق می افتد به کسی. چیزهایی هستند که به آنها آموزش دهد.”

صندوق های پستی در انتهای مسیر شامل طراحی مواد و صنایع دستی برای کودکان خود را ترک کنند مراسم تجلیل از جورابهای بود که شناخته شده است برای آوردن لبخند به چهره هر کسی را.

“هنگامی که ما در حال کار در اینجا این پرندگان و درختان و همه چیز” Langworthy گفت. “این فقط احساس می کند خوب است زیرا شما می توانید احساس حضور او در اینجا. آن را فقط احساس خوب دانستن است که شما در حال انجام چیزی برای او و شما در زمان واقعا افتضاح محل ساخته شده و آن را زیبا. او خیلی خاص است و شما می خواهید برای انجام کاری برای او.”

مردم کمک می کند با آوردن بیل با چنگک جمع کردن گیاهان و یا برخی از مالچ. کمک های مالی مفید هستند اما Langworthy گفت: اگر شما در حال بازدید از “گرفتن یک شلنگ” آب و گیاهان. وجود دارد یکی در هر یک از دنباله.

“فقط چیزی شبیه به آن کمک خواهد کرد” Langworthy گفت. ما می خواهیم آن را به یک تجربه خوب زمانی که مردم به اینجا می آیند. ما می خواهیم مردم را به یاد داشته باشید که چگونه خاص او بود. لبخند او و چه سخاوتمندانه او بود و چگونه متفکر او بود. او همیشه یک چیز خوب می گویند و او بود که همیشه مفید است.

“او فقط یک فرد خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im