حاشیه جشنواره لغو 2020 رویداد نیاز به بودجه برای زنده ماندن

“سلامت و ایمنی ما هنرمندان کارکنان و داوطلبان و مراجعان اولویت ما است. و به همین دلیل ما نمی توانیم با اطمینان به جلو حرکت می کند با 2020, مینه سوتا, حاشیه های جشنواره می گوید:” مدیر اجرایی, سحر بنتلی.

این اخبار قرار می دهد غیر انتفاعی حاشیه متحرک به حالت زنده ماندن به عنوان آنها باید هزینه بیش از $40,000 در سپرده برای گروه ها و افرادی که برنامه ریزی برای حضور در این رویداد. در مجموع این سازمان تخمین می زند که از آن خواهد شد از دست دادن $160,000 — آن چیزی است که در حاشیه رود را در این سال و پس از پرداخت کارکنان سالن و هنرمندان. کارکنان در حاشیه بوده اند یا furloughed یا گذاشته به عنوان یک هزینه صرفه جویی در اندازه گیری.

این از دست دادن بزرگ به شهر مینیاپولیس به عنوان به خوبی. این رویداد که در جریان بوده است قوی برای 27 سال جذب 40,000 شرکت کنندگان و بیش از 1000 هنرمندان. این جمعیت را در پول برای تئاتر سالن های هتل ها, رستوران ها و کافه ها. در فوریه مینه سوتا شهروندان برای هنر منتشر شد مطالعه برآورد سالانه اقتصادی تاثیر مینه سوتا حاشیه به بیش از $1.9 میلیون نفر است.

“حاشیه آن هنرمندان و جشنواره مشتریان مهم هستند به اقتصاد و فرهنگی رقابت از ایالت مینه سوتا می گوید:” بنتلی. “ما کمک می کند به خوبی از جامعه ما است. ما نیاز به حمایت جامعه در حال حاضر, بنابراین ما می تواند در حفظ و انجام کار خوب – ارائه یک محل برای استقبال هنرمندان و مخاطبان به اشتراک گذاشتن تجربه های فراموش نشدنی.”

همانطور که برای آینده جنبی مانند بسیاری از سازمان ها در حال حاضر آنها خواهد بود رفتن به جمع آوری کمک حالت. به منظور اطمینان از بقای آنها نیاز به منظور بالا بردن $100,000. اگر آنها آن را از انتهای دیگر از این چیزی که هنرمندان بودند که انتخاب شده برای سال 2020 حاشیه جشنواره دعوت خواهد شد برای شرکت در 2021 رویداد.

شما می توانید کمک مالی به علت در minnesotafringe.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>