از CenTrust به Maas برادران — بیشتر از فلوریدا را از دست داده و کسب و کار

خوش آمدید به فلوریدا زمان یک ستون هفتگی در مورد فلوریدا تاریخچه: از جنبش حقوق مدنی به شکست در ترور FDR حقوق مدنی عمل می کنند و دولت را از دست داده و کسب و کار.

خوانندگان: در ستون ها در اوایل این سال ما ذکر شده رفتگان شرکت. در یک محل به عنوان فعال در سرمایه گذاری املاک و مستغلات به عنوان فلوریدا, بانک ها و thrifts افزایش یافته است — و کاهش یافته است. در اینجا چند به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نهادهای دیگر خوانندگان وفادار ما یادآور.

AmeriFirst بانک: AmeriFirst بانک ملت قدیمی ترین فدرال اجاره پس انداز و وام شرکت را آغاز کرد به عنوان اولین فدرال پس انداز و وام دریافت منشور شماره 1 از دولت فدرال در سال 1933. تنظیم کننده فدرال کشف و ضبط میامی مبتنی بر صرفه جویی در مارس 1991.

ادامه مطلب Florida تاریخ: اینجا فلوریدا بالا 25 داستان

CenTrust: این میامی-بر اساس شرکت باز در سال 1934 به عنوان Dade Federal Savings and Loan Association, بود, غرب, بزرگترین پس انداز و وام زمانی که شرکت فرابورس کشف و ضبط آن در سال 1990 بود. این چهارمین نجات تا کنون.

ادامه مطلب: فلوریدا را از دست داده و کسب و کار بخش 1 و بخش 2

جنوب شرقی بانک: جنوب شرقی بانک تاسیس شد و به عنوان اولین بانک ملی میامی در سال 1902. در آن ارتفاع آن دولت بزرگترین بانک و بانک از انتخاب برای جنوب فلوریدا مهم ترین شرکت های. اما افسران حد در تجاری املاک و مستغلات توسعه و وام ساخت و ساز از دست داده و میلیون ها نفر. در سپتامبر سال 1991 تنظیم کننده فدرال بسته جنوب شرقی بانک پایین و اهدا آن باقی مانده به اولین اتحادیه بعد Wachovia و بعد با هم ادغام شدند به ولز فارگو.

بارنت بانک: بارنت بانک در تاسیس جکسون در سال 1877. توسط 1997 این ادعا به خدمت چهار نفر از هر 10 فلوریدا خانوار. در سال 1998 پس از 121 سال از آن را بر عهده گرفته NationsBank.

چشمه: فروشگاه های زنجیره ای افتتاح شد اولین محل در لیک ورث در سال 1939. در آن ارتفاع آن تا به حال هفت فروشگاه از فورت پیرس به بوکا ریتون به کارگیری 300 نفر است. پیشگام فروشگاه آخرین به سال 1986.

فلوریدا زمان archives: گرفتار در داستان شما از دست رفته ام

Maas برادران: Maas برادران تاسیس شد و در سال 1886 در تمپا. آن را تا به حال 10 فروشگاه در تمپا-سنت پترزبورگ منطقه است. در سال 1989 آن را با هم ادغام شدند با اردن مارش فلوریدا بود که مستقل از انگلستان و اردن مارش. دو سال بعد به همراه فروشگاه های ادغام شده با Burdines که خود را بلعیده بود میسی در سال 2005.

خواننده عقب قسمت: آیا ما را فراموش کرده ام در مورد Maas برادران ؟

هفته آینده: James Robert Johnson

در هفته گذشته: مردی که به کشته شدن بیش از یک بلیط قطار

از یک خواننده: آقای Kleinberg من به عنوان خوانده شده مقاله خود را صبح امروز با عنوان “مردی که به کشته شدن بیش از قطار کرایه” با برخی از منافع این صبح است. شما از سمت چپ یک واقعیت مهم است که به بازی آمد برای قانونگذاری فلوریدا به یاغی عمل peonage مارتین Tabert سفید بود. عمل peonage تحت تاثیر قرار بیشتر مردان سیاه و سفید. ضمنا Putnam تسلیم ساخته شده توسط پوتنام چوب شرکت در 20s شده است ترمیم و بازگشایی شد به عنوان یک هتل و رستوران در حال حاضر که نزدیک به عبور از شهرستان که در آن این همه صورت گرفت. من شما را تشویق به بازدید از آن. – دیل L.

الیوت Kleinberg شده است تحریریه برای سه دهه گذشته در پالم بیچ پست در وست پالم بیچ و نویسنده 10 کتاب در مورد فلوریدا (www.ekfla.com). فلوریدا زمان است که یک محصول از GateHouse رسانه ها منتشر و آنلاین در 22 فلوریدا بازار از جمله جکسون ویل فورت والتون بیچ Daytona Beach, فلوریدا, ساراسوتا و غرب پالم بیچ. ارسال سوالات خود را در نظرات و یا خاطرات به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و شهر. با عرض پوزش هیچ شخصی پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>