از “بادام زمینی” به “داخل” آنچه که ما فکر می کنم مینه سوتا است مانند

(فکر می کنم فارگوبار از یک میلیون است.)

اما وجود دارد چند standouts که در میان جوک ها در مورد زمستان و ادب, convey, صمیمی چیزی در مورد محل که در آن ما زندگی می کنند—چیزی تنها کسی که دوست دارد این دولت می دانم. در زیر چند نمونه از کارتون هایی که برش مستقیم به ما خفیف خو, زمستان قلب.

Rocky and Bullwinkle

این مشخصه اواز یا موسیقی دو نفری از ’60s تلویزیون شهرت نیست زندگی در شهر داستانی از سرمازدگی Falls, Minnesota.

خود خالق Jay Ward نیست در واقع باید ارتباط زیادی با کشور ما. او در برکلی است. ما مطمئن نیستیم که چه این بدان معنی است که چشم انداز خود را از مینه سوتا محور در مهربان پرواز سنجاب و یک staggeringly dim-witted گوزن اما ما فکر می کنم آن را با محبت و احترام.

مینه سوتا در ابتدا دستگیر بخش تخیل دلیل بود که طرفداران فوتبال کالج—به طور خاص Gophers طلایی. زمانی که او یک بچه کوچک در ’30s او استفاده می شود به گوش دادن به پخش برنامه از بازی ها و او می خواهم شنیدن صدای ستاره لاک پشت نقب زن Bronko Nagurski مورد علاقه خود را پخش.

Nagurski اتفاق افتاده است به تگرگ از بین المللی می افتد که whimsically شرح داده شده در رادیو گزارش آب و هوا به عنوان “یخدان ها از ملت است.” بنابراین زدگی آبشار, خانه معروف گوزن و سنجاب متولد شد.

بادام زمینی

اگر شما در بزرگ شهرهای دوقلو شما احتمالا فکر کل جهان بود که با وسواس Peanuts gang به عنوان ما بودند. وجود دارد Linuses و Lucys در هر گوشه خیابان و ’90s بچه ها به یاد داشته باشید شکوه است که اردوگاه پویان.

اما خالق چارلز شولتز که در مینه سوتا و به نوار ریشه های عمیق در سنت پل یک بار در توصیف این کارتون به عنوان یک مطالعه در ناامیدی.

“همه را دوست دارد در نوار غزه در حال تلافی یا عمل متقابل; تمام بیس بال بازی ها را از دست داد; تمام نمرات آزمون D-minuses; کدو تنبل بزرگ هرگز نمی آید; و فوتبال این است که همیشه دور کشیده او گفت:” در طول مصاحبه. حتی “بادام زمینی” بود که نام مجبور بر روی نوار توسط شرکت نیویورک که همزمان با او و او از آن متنفر بودم برای تمام زندگی خود را.

اگر شما مایل به فراتر از رنگ های روشن و افراطی beagles, این زمستان جهان شولتز به تصویر می کشد در بادام زمینی است و نه تلخ پنجره به افسردگی دوران مینه سوتا—یک محل که در آن دوران کودکی و خسته و غمگین و banally بی رحمانه در نوبت. آن را می شود آسان به تصور او متنفر زندگی وجود دارد تا آنجا که او متنفر بادام زمینی نام.

اما بخشی از Schulz کار بود و به تصویر کشیدن چیزهایی که هنوز هم برای شما وجود دارد که امیدواریم اجرا می شود. در طول دوران کودکی خود را در حال حرکت در اطراف پل و بعد به کالیفرنیا شولتز همیشه حداقل یک دوست در کنار او: سیاه و سفید اشاره گر به نام اسپایک. او الهام بخش برای پویان.

داخل

پیکسار در سال 2015 سر و صدا ضربه به شرح زیر 11 ساله و دختر بچه ای به نام رایلی به عنوان خانواده اش حرکت می کند از مینه سوتا به سان فرانسیسکو. شخصیت های اصلی هستند و در واقع رایلی, احساسات, شادی, غم و اندوه, خشم, ترس و نفرت—که از تلاش برای کمک به او حرکت زندگی بدون او خانه قدیمی و محبوب تیم هاکی.

این فیلم به کارگردانی مینه سوتا بومی Pete Docter. هنگامی که او در کلاس پنجم—به رایلی سن—خانواده اش نقل مکان کرد به دانمارک فرود خود توصیف “دختر بچه” در یک محیط جدید. اما رایلی شخصیت است که در واقع بر مبنای بیهوش کردن دختر, الی.

به عنوان او را تماشا او از دوران کودکی به دوران نوجوانی او شروع به دیدن در او احساسات او به یاد داشتن در سن—ترس از سرخوردگی و از دست دادن مفتون مسخره جهان از دوران کودکی.

در داخل و خارج مینه سوتا جغرافیایی نشان دهنده بی گناهی رایلی را پشت سر بگذارد.

“که اصلی ترین چیزی که در تمام طول فیلم گفت:” واشنگتن پست. “تلاش برای شیر را به آن دشواری که بچه ها رشد می کنند و آن را غم انگیز و زیبا است و لازم است.”

عجیب او برای طرفداران هاکی. حداقل این چیزی است که او گفت: منتقد کالین پنهان. اما اگر شما در حال رفتن به ایجاد یک شخصیت از حومه, مینه سوتا, آن می تواند کاملا احمقانه را که با سر اشاره کردن.

محترم ذکر شده:

بلو به Spix طوطی که ستاره در فیلم انیمیشن ریواست از Moose Lake, Minnesota. اما آنها همین حالا تماس بگیرید و حرکت “ریو” برای هیچ چیز. واقعا بیشتر از یک عشق نامه ای به فیلمساز Carlos Saldanha بومی برزیل است.

گوزن شمالی دریاچه نیز در حال اجرا تهوع در VeggieTales—که عمدتا به مقدار ذکر Moose Lake با نام.

سپس ما یک تعداد انگشت شماری از Minnesotan G. I. Joes. هر دو ضد تانک و Tripwire از Hibbing Charbroil است از Blackduck Dart است از سفید زمین, Hi-Tech از سنت پل و بخار-غلتک است از دلوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>