سرخوردگی مانت جلوتر از مجازی جلسه برنامه ریزی

مخالفان خواستار ساراسوتا کانتی مقامات برای به تعویق انداختن جلسه تا عموم می توانید ملاقات در فرد به استدلال می کنند شایستگی آن

ساراسوتا کانتی — مخالفان برای توسعه ارائه شده در شمال ساراسوتا کانتی در حال گرفتن شماره با یک تصمیم به حرکت به جلو با یک آپارتمان مورد بحث پروژه اصرار شهرستان رهبران برای به تعویق انداختن جلسه تا عموم می توانید ملاقات در فرد به استدلال می کنند شایستگی آن.

از اوایل ماه مه شهرستان nine-عضو هیئت مدیره برنامه ریزی ملاقات عملا در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. ساکنان هنوز هم می توانید ارسال و به مکان شهادت از طریق تلفن و اما اول باید قبل از ثبت نام قبل از ظهر روز چهارشنبه پیش از جلسه روز پنجشنبه.

اهل Gill است انجمن صاحب خانه رئیس جمهور برای Turtle Rock در پالمر در مرتع پرورش احشام و نشان دهنده حدود 750 خانه های یک چهارم از یک مایل غرب از توسعه ارائه شده توسط مستقر در کالیفرنیا توسعه دهنده Spanos Corp. در خیابان اونوره و پالمر در مرتع پرورش احشام پارک وی.

این ها نیز تغییر به جلسات مجازی اما شاهد یک کاهش شدید در حضور. گیل گفت که او نگران است که در حالی که اکثر مالکان مجاور و اطراف آن پیشنهاد 232-واحد-سن محدود آپارتمان پیچیده هستند و نه به نفع پروژه چند خواهد بود قادر به بیان نگرانی های خود را به دلیل اضافه شدن شنوایی محدودیت.

برگزاری جلسه عملا “نمی خواهد به وضوح انتقال به کمیسیون برنامه ریزی است که مخالفت های شدید وجود دارد” گیل گفت.

روز یکشنبه هشت انجمن مالکان رئیس جمهور که به نمایندگی از اطراف یا مجاور خواص با ارسال نامه ای مشترک به برنامه ریزی درخواست آن را رد و یا حداقل تغییر پیشنهاد به نوبه خود 11 هکتار بسته به سایت از سه – چهار-داستان-سن محدود آپارتمان.

این رئیس جمهور به نمایندگی از صاحبان و ساکنان بیش از 3000 خانه های تک خانواری در شمال ساراسوتا کانتی که به مقدار حدود 25% از عضویت پالمر در مرتع پرورش احشام استاد Homeowners Association.

این نامه می پرسد این شهرستان به یکی از دو رد و یا حداقل تغییر نرم افزار به re-منطقه ملک. آنها درخواست این شهرستان برای به تعویق انداختن ژوئن 18 جلسه عمومی تا زمانی که می توان آن را “واقعا در به روی همه باز است.”

شهرستان هیچ برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد این پیشنهاد که می پرسد این شهرستان برای تغییر آن برنامه ریزی دوربرد نقشه آن را به عنوان انجام می شود با آنچه قبلا برنامه ریزی شده مورد بحث همچنین شنیده می شود در روز پنج شنبه.

در اوایل این ماه در این شهرستان به طور نامحدود به تعویق افتاد, به دلایلی که روشن نیست شنوایی به نظر یک شهروند-آغاز تغییر به شهرستان شهرستان دوربرد رشد برنامه ریزی برای زمین های شرق بزرگراه میان ایالتی 75.

یکی از دلایل این شهرستان داد این بود که می خواست آن را برای جلوگیری از بالا-بهره موضوعاتی که در قرعه کشی بزرگ شرکت در جلسات مجازی. این برنامه ریزی را تبدیل به یک هیبرید فرد در جلسه در جلسه بعدی در تاریخ 7 ژوئیه.

کمیسیون برنامه ریزی صندلی لورا بنسون گفت که این جلسات برگزار می شود که تا کنون وجود داشته است بدون عوارض است. بنسون همچنین گفت که ساکنان هنوز هم می تواند ارائه مکان شهادت و مواد دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها قبل از ثبت نام.

این شهرستان دارای “تلاش برای ایجاد یک جلسه محیط زیست با تمام کسانی که عوامل” بنسون گفت.

ساکنان باید گفت برنامه ریزی کمیسیون از طریق ایمیل است که آنها می خواهند یک به روز رسانی ترافیک بررسی و به کمیسیون رد شکست و واحد چگالی تغییرات درخواست شده توسط توسعه دهنده و به منظور محدود کردن ارتفاع پیشنهادی مجتمع به بیش از سه طبقه و در غیر این صورت انجام “وظیفه خود را به تمام مراحل منطقی برای کمک به حفظ زیبایی و کیفیت پالمر در مرتع پرورش احشام.”

در ایمیل به مقامات شهرستان بسیاری از ساکنان نیز ابراز نگرانی در مورد بی سابقه. Gill, که به درخواست یک شکاف زمان برای صحبت در جلسه روز پنجشنبه گفت که او شنیده نمی شود پاسخ از شهرستان است که آن را دریافت کرده است و نامه های خود را و یا درخواست.

“این تا حدودی خسته کننده به انجام این کار عملا و نه دریافت هرگونه پاسخ از کسی” گیل گفت. “من هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>