‘برو تاج و 5 دیگر آهنگ ها به اجتماعی فاصله قابل تحمل این هفته

اما در حالی که celebs warbling “تصور” به ما اطمینان (نگران نباشید من نمی link—ما تمام شده از طریق اندازه کافی) آهنگ من انتخاب و قبول این واقعیت که ما همه freaked از تماشا کردن و این یک راه کاملا طبیعی به احساس تحت شرایطی.

در خانه بمانند و جریان. امن است.

Gotty بویلر Chris “برو تاج”

یک e-لعنتی-sential آهنگ. در خوب سنت از 5 بخش Weebie را “تماشا کاترینا” می آید یک نیواورلئان گزاف گویی سرود که منافذ همه خشم و سردرگمی و سرخوردگی ما احساس. پس از یک روز گیج کننده از تمیز کاری و وحشت-فروشگاه-قفسه های خالی, Chris ارائه می دهد این اخراج PSA: “شستن دست های خود را و خود را مخفی, دکتر, پا.”

Yofrangel “کرونا ویروس”

جدید نیست, من می دانم, اما من فقط در حال حاضر با ابتلا به این دومینیکن رپ از کوره در رفته مارس dembow مشترک. آن BPMs تطبیق خونتان با ضربان نبض و فشار خون و screechy خواننده اساسا چه داخلی مونولوگ برای تلفن های موبایل مانند این روز است.

iMarkkeyz feat. Cardi ب – “کوروناویروس”

ترین ویروسی از این فصل ویروس مربا یک “ریمیکس” از یک Cardi Insta video ترین الگوی رفتاری-y تازگی تعداد در میان خدمه. اگر همسر “کرونا” یا “کرونا ویروس” باید از این پتانسیل به مانند “Rockin’ ذات الریه و Boogie Woogie آنفولانزا” این است که صرفا “Pac-Man Fever.” اما حتی پس از من نیست آه ایمنی بدن.

کنترل بالا “یک روز خوب”

موقع لحن در مورد احساس مانند یک اعصاب خراب از فیلادلفیا پانک سه نفر اصرار دارند که (به درستی) که فاجعه است و هیچ بهانه ای برای بدبینی. “فقط به من بگو چیزی مثبت” علی کارتر blurts. “حتی اگر این کلیشه است.” شما برای حل و فصل برخی از شایان ستایش حیوان خانگی عکس ؟

Waxahatchee “نمی توانید انجام دهید”

Apropos عنوان با توجه به سوگند ملایمی? اقرار: من شروع به مانند jangly کتی بیش از alt-سنگ کتی یا اتاق خواب-indie کتی.

Hayley Williams feat. Boygenius – “گل رز/نیلوفر آبی/بنفش/Iris”

جایی که من غمگین دختران در?

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>