فوجی-بله, مینه سوتا, اولین سوشی نقطه تعطیل Lyn-دریاچه رستوران

تا این حد ما می دانیم: ژاپنی ناهار خوری موسسه خود را ترک کرده است مینیاپولیس خانه در 600 W. دریاچه سنت این ساختمان در حال حاضر متعلق به بانک و برای فروش می گوید آدم برت عامل لیست املاک و مستغلات شرکت کارلسون همکاران.

“با توجه به بانک حریم خصوصی قوانین و مقررات, من واقعا نمی تواند به شما اطلاعات در مورد فوجی-بله به طور خاص” او به ما می گوید.

در 7 مه پس از چند هفته از ارائه را-در طول COVID-19 shutdown فوجی-Ya اعلام کرد بسته شدن موقت از طریق آن در Facebook صفحه. در حال حاضر وب سایت خود را به سادگی می خواند: “با تشکر از شما برای حمایت خود را. متاسفانه ما در حال بسته شدن درب ما.”

فوجی-بله خسارات زیر ماه گذشته شورش پلیس پس از قتل Geoege فلوید. برخی از خرابکاری شامل یک صلیب شکسته نازی ها, با توجه به این پست های رسانه های اجتماعی:

خواهد فوجی-بله مجددا در جای دیگر? معلوم نیست! صاحبان آن پاسخ نمی دهند به تماس ها و پیام ها.

در سال 1959 اصلی صاحب Reiko وستون باز فوجی-بله در 814 LaSalle Av. S. در مرکز شهر مینیاپولیس. دو سال پس از سال 1988 مرگ, رستوران تعطیل تا سال 1997 زمانی که صاحبان جدید کارول و تام هانسون بازگشایی در 2640 Lyndale Av. S. Hansons نقل مکان کرد و همه چیز به Lyn-دریاچه در سال 2001 و چهار سال بعد از افتتاح پل پاسگاه که یک دهه به طول انجامید. مالک فعلی همکاری اموال به دست آورد کسب و کار برای 1.5 میلیون دلار در سال 2014 مینیاپولیس-سنت پل مجله کسب و کار گزارش.

فوجی-بله برنده ما بهترین رستوران ژاپنی جایزه در سال 2010. ما عاشق آن یک ساعت یک مبارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>