Gaetz میزبانی آنلاین دفاع فروم با تمرکز بر آزمون محدوده توسعه اقتصادی

واشنگتن — مجازی دفاع توسط کنگره ایالات متحده مت Gaetz R-Fla., در روز پنج شنبه متمرکز در بخش های بزرگ در پیشنهاد “آتی پارک” فقط در خارج از پایگاه نیروی هوایی Eglin طراحی شده را با هم نظامی و صنعتی و علمی شرکت به عنوان یک استراتژی توسعه اقتصادی.

علاوه بر این, فروم, که همچنین, ویژه, سخنرانی از منطقه فرماندهان نظامی و اقتصادی توسعه حرفه ای خطاب به نیاز به محافظت Eglin در خلیج فارس تست و آموزش محدوده.

محدوده یک 120,000-منطقه مایل مربع از شرق خلیج مکزیک نظارت Eglin پایگاه نیروی هوایی پشتیبانی از آرایه ای از مهمات تست و آموزش نظامی فعالیت های نظامی ایالات متحده خدمات.

همچنین ذکر شده در طول چهار-پنج شنبه ساعت فروم انجام شده از طریق یوتیوب شد چشم انداز فضایی آمریکا ستاد فرماندهی به واقع اگر نه در شمال غرب فلوریدا حداقل جایی در دولت است.

با توجه به فضای ستاد فرماندهی Gaetz گفت: مخاطبان خود را که او تا به صحبت با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد مکان های بالقوه.

نیروی هوایی به تازگی دعوت 150 بزرگترین جوامع در این کشور برای ارسال نامه های مورد علاقه در فضای میزبانی ستاد فرماندهی. آن نامه ها که از طریق روت فرماندار دفاتر در هر مرحله مقدماتی دولت با فرمانداران و سپس تصمیم گیری که نامه فرستاده خواهد شد به نیروی هوایی.

با توجه به Gaetz غربی فلوریدا که در آن Pensacola ارسال نامه ای از علاقه در فضای میزبانی فرمان ندارد به نظر می رسد در DeSantis’ رادار.

“این تمایل خود را به واقعا یک نرم افزار قوی برای فضای Coast” Gaetz گفت. که منطقه فلوریدا ساحل شرقی شامل شامل کیپ کاناورال که در حال حاضر میزبان مرکز فضایی کندی.

اما Gaetz گفت: حتی اگر Northwest Florida نیست انتخاب به عنوان فضای ستاد فرماندهی این منطقه که در آن Eglin AFB در حال حاضر میزبان 20 فضای کنترل اسکادران خواهد بود یک نقطه نخست برای محل دیگر فضای گرا واحدهای نظامی و همچنین فضای گرا پیمانکاران و کسب و کار.

در بیشتر نظرات Gaetz گفت او صحبت کرده است با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد محل فضای ستاد فرماندهی در فلوریدا. او گفت که او انتظار دارد مغلوب ساختن پیشی جستن مى كند از انتخاب مجدد به تصمیم گیری در فضای ستاد فرماندهی مدتی پس از انتخابات ماه نوامبر.

frameborder=”0″ اجازه می دهد=”شتاب سنج; خودکار; رمزگذاری شده-media; ژیروسکوپ; تصویر در تصویر” allowfullscreen>

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تبدیل به یک مقیم دولت و Gaetz روز پنجشنبه گفت: “ما همه می دانیم که این رئیس جمهور را دوست دارد فلوریدا.”

در دیگر نظر پنج شنبه, Gaetz اشاره کرد که دو منطقه تاسیسات نظامی — kayle jo dyer زمینه ستاد نیروی هوایی عملیات ویژه فرماندهی و ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola را Corry ایستگاه — در حال حرکت به خط مقدم در cybertechnology ماموریت.

که شرایط Gaetz پیشنهاد می شود بخشی از جریان استراتژی توسعه اقتصادی برای این منطقه در نظر آوردن مشاغل با درآمد بالا به این منطقه است.

“ما فقط نیاز به بیشتر از حرفهایها و پیشرفته و مهندسین در شمال غرب فلوریدا” Gaetz گفت, نشان می دهد که اگر آنها را به یک تجربه خوب در این منطقه در طول خدمت آنها خواهد بود مایل به ماندن و یا بازگشت پس از خدمات خود را به پایان می رسد.

این “آتی پارک” همچنین یک استراتژی است که برای آوردن افراد با استعداد به غربی فلوریدا و نگه داشتن آنها را در اینجا. گسترده است که ابتکار عمل را یک سلاح یکپارچه سازی فن آوری قابلیت (WTIC) مرکز پیشنهاد برای Eglin AFB — تسهیلات است که در انتظار بودجه تصمیم گیری در آن پیش بینی شده 400 میلیون دلار هزینه — محور پردیس فقط در خارج Eglin غرب دروازه که شامل فضای کسب و کار محلی و صنایع و فضای کلاس درس برای دانشگاه های مختلف.

“این واقعا یک نسل مرحله است که ما در حال انجام” Gaetz گفت: قراردادهای آتی پارک پیشنهاد.

Gaetz متعهد به دنبال بودجه فدرال برای WTIC اما خواست مخاطبان خود پنج شنبه به کار در محلی و در سطح دولت به توسعه منسجم و قابل اجرا برنامه های آتی پارک به عنوان وسیله ای برای تقویت چشم انداز WTIC بودجه.

بازنشسته نیروی هوایی سروان. ناتان نلسون زخمی جنگجو که در خدمت به عنوان Gaetz نظامی رابط در کنگره Northwest Florida منطقه شده است بخشی جدایی ناپذیر از تلاش برای آوردن آتی پارک به Okaloosa County است.

“ما می خواهیم به دولت و دانشگاه و صنعت با هم در یک تثبیت فضا به منظور هم افزایی” نلسون توضیح داد پنج شنبه. “این که چگونه ما قصد داریم به ارگانیک تولید که … ارزش بالا استعداد — آنچه که ما در یک کسری بودجه در حال حاضر در شمال غربی فلوریدا.”

با توجه به آینده خلیج آزمون محدوده Gaetz اشاره کرد که آن را در حال حاضر سایت قابل سرمایه گذاری مالیات دهندگان به عنوان یک چند سال چند مرحله تلاش برای بهبود تجهیزات تله متری در حال انجام است. کسانی که پیشرفت در حال ساخته شده به اطمینان حاصل شود که عملکرد نسل بعدی از مهمات از جمله hypersonic موشک است که می تواند سفر در پنج برابر سرعت صوت می تواند به طور موثر و با دقت اندازه گیری می شود.

محدوده این است که تهدید بالقوه تاخت و تاز اکتشاف نفت و گاز در بخش شرقی خلیج مکزیک است. در حال حاضر یک مهلت قانونی که اکتشاف تنظیم شده است به اعتبار در سال 2022. Gaetz و مجلس نمایندگان همکاران باید با تصویب قانون را که به توقف دائمی اما در مجلس سنا گرفته هر گونه اقدام حتی به تمدید مهلت قانونی.

و علیرغم محرومیت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Gaetz اشاره به شدت پنج شنبه که به اعتقاد او در شرق خلیج مکزیک می تواند به زودی باز می شود تا به اکتشاف نفت و گاز.

“سنا شده است غیر فعال و دولت به نظر می رسد کار مقابله با ما موقعیت” Gaetz گفت.

به عنوان او انجام داده که قبلا Gaetz خواست خود را دوشنبه مخاطب برای تماس با اعضای سنای آمریکا به توقف دائمی در اکتشاف نفت و گاز در شرق خلیج مکزیک در مقابل مجلس سنا.

“دریافت این باید تصویب قطعه ای از قوانین که آیا این بودجه پرداخته و یا یک انرژی معامله” Gaetz گفت.

frameborder=”0″ اجازه می دهد=”شتاب سنج; خودکار; رمزگذاری شده-media; ژیروسکوپ; تصویر در تصویر” allowfullscreen>

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>