اندازه گیری یک توله سگ شخصیت

سوال: من و همسرم مایل به دریافت یک توله سگ دوباره اما دقیقا نمی دانید چه باید به دنبال. آیا شما هر گونه راهنمایی برای چیدن یک توله سگ ؟

پاسخ: اکثر مردم نمی خواهید را به نفع خود اطاعت عنوان با سگ خود را. بسیاری از ما فقط می خواهم یک پوچ که راه رفتن را به سادگی بر روی دسته سه تایی خواهد آمد که به نام, را بی اعتنایی چیزی که گفت: “از آن” و منطقی اجتماعی با مردم و سگ های دیگر. این دست یافتنی است با هر سگ, اما وجود دارد برخی از متغیرهای زمانی که آن را به چگونه به چالش کشیدن این مسیر خواهد بود.

وقتی که می آید به انتخاب یک توله سگ احتمالا مهم ترین عامل است: که در آن او سقوط در تسلط/submissiveness مقیاس ؟ بیشتر خجالتی و مطیع توله سگ معمولا ساده تر برای آموزش در حالی که غالب توله سگ قطعا می توان آن را فقط طول می کشد تلاش بیشتر.

من همیشه تشویق مردم به “توله سگ جدید تب.” ما هرگز می خواهید برای تصمیم گیری بر اساس ضربه و یا احساسات. این مهم است اندازه گیری می شود بیمار و منطقی. این یک تصمیم بزرگ و حداقل 10 سال تعهد است. شاید دیگر.

قبل از تعامل با یک بستر توله سگ فقط مشاهده کل گروه. ببینید که چگونه آنها با یکدیگر است. توله سگ با انرژی بی حد و حصر است که مرتب کردن بر اساس از زحمتی همه دیگران به خوبی ممکن است از لحاظ فنی “غالب است.” من ذکر شده در هفته گذشته به فرض pup اجرا می شود که به شما این است که “به معنای مال شما.” مردم اغلب احساسی تصمیم گیری در مورد یک توله سگ جدید بر اساس چیزی درست مانند آن اما جسورانه little pup می تواند گاهی اوقات کسی است که ذاتا بیشتر غالب است.

یک آزمون پایه به ببینید که چگونه غالب و یا واگذاری یک توله سگ است که به هر pup در یک زمان و پس از نوازش او و یا او را برای یک دقیقه به آرامی رول او را بر روی پشت خود نگه داشتن دست خود را آرام روی قفسه سینه کمی به او را نگه دارید وجود دارد. بسیار غالب توله سگ بلافاصله شروع به پیچ و تاب خوردن و حتی ممکن است سعی کنید به پهلو در شما شدت اعتراض. در انتهای دیگر مقیاس بسیار مطیع است. pup. او بیش از احتمال زیاد فقط با آرامش دروغ وجود دارد unbothered برای تا زمانی که شما نگه داشتن او را بر روی پشت خود را. چگونه یک توله سگ بماند مجبور به تسلیم موقعیت خود را در عقب خود فشار سنج برای جایی که او یا او می افتد در تسلط/تسلیم مقیاس. دیگر یک توله سگ خواهد ماند در پشت او برای شما بیشتر گوش به فرمان او است. در هنگام انجام این تست, این مهم است که صبور و آرام. گاهی اوقات من آن را در دامان من در حالی که من به آرامی صحبت کردن به توله سگ.

توله سگ من را انتخاب کرد در ماه ژانویه است که در وسط مقیاس. برای پایه اطاعت مسائل و انواع و اقسام نشانه ها و دستورات او را انجام داده اما می توان گفت که او “روحیه.” او کمی واکنشی در دسته سه تایی و او دارای یک محافظ طبیعت, بنابراین من تا به حال به بسیار سازگار با غیر کلامی انتقال است که من رهبری این بسته است.

اگر چه فروشگاه حیوان خانگی توله سگ همیشه زیبا (که چرا آنها وجود دارد) آنها همواره آمده از توله سگ میلز. این لباس بوسیله اسباب گردنده از لاشبرگ توله سگ در بدترین شرایط. این نوزادان اغلب مسائل ژنتیکی جسمی و ذهنی. می تواند شما یک سگ بزرگ در فروشگاه حیوان خانگی? از لحاظ تئوری بله — اما من آن را توصیه نمی.

همه پرورش دهندگان بزرگ هستند یا نه. متاسفانه برخی از آنها در کسب و کار برای یک دلیل و یک دلیل و تنها. شما می خواهید یک مادر که به مراقبت بیشتر در مورد صحت و نژاد و که در آن توله سگ را بروید و از آنها در مورد ترتیبات پرداخت. گرفتن مادر ارجاع از دامپزشکان و پرورش باشگاه ایده خوبی است و برای ثبت “نمایش” پرورش دهندگان معمولا دارای بیشترین ژنتیکی صدا سگ البته آنها گران تر است. جلوگیری از یک مادر که می خواهد شما را به یک توله سگ در شش هفته. این است که بیش از حد جوان برای جدا کردن توله سگ از مادر خود و littermates. هشت تا نه هفته ایده آل است و هر گونه معتبر می دانید که.

در نهایت تصویب است که همیشه یک گزینه بزرگ وقتی که می آید به گرفتن یک pup و شما در واقع ممکن است تصمیم به گرفتن یک سگ به جای آن از یک توله سگ. من با بسیاری از به تصویب رسید سگ و اغلب آنها به نوبه خود از بهترین حیوانات خانگی.

در اصل از لوئیزیانا, گرگ, گل, محلی مربی سگ که “سگ می آموزد و آموزش مردم است.” تماس با او را در [email protected] یا dogsbestfriendflorida.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>