جورج فلوید کنسرت یادبود آید به جنوب مینیاپولیس این شنبه

که فضا نیز سرو با هنر و موسیقی و جامعه است. و این شنبه محلی faves خندقها پسران را تیتر یک سبک نگارش گسترده بعد از ظهر از موسیقی—از جمله هیپ هاپ و راک و جاز فیوژن—در یک فضای نزدیک 35 سنت و شیکاگو به عنوان یادبود به فلوید یک جامعه جمع آوری کمک و جشن سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“در حالی که این طرح ویژگی های هنرمندان, آن است که بسیار در اطراف محور حرکت defunding پلیس و تجدید ساختار کارآمد و اجتماعی آگاهانه میانجیگری شبکه که برجسته متخصصان سلامت روان و خدمات اجتماعی مردمی به گام در طول مجادلات می گوید:” کنسرت برگزار تیلور Seaberg.

در علاوه بر این به موسیقی وجود خواهد داشت کبابی, مواد غذایی, یک محل که در آن شما می توانید کمک مالی و یا انتخاب کنید تا لوازم و ارائه شده از سیاه و POC فروشندگان.

با COVID-19 هنوز فعال نگرانی ماسک ارائه خواهد شد و ضد عفونی کننده دست فراوان خواهد. و برای هر کسی که هنوز هم (حق!) leery از جمعیت این رویداد خواهد بود livestreamed توسط غرب مینیاپولیس جامعه شبکه MCN6.

سفید مخاطبان خواسته به یاد داشته باشید که این رویداد برگزار می شود به عنوان یک بیادگار به جورج فلوید و به احترام تلاش های سیاه زندگی مهم است. سیاه سند چشم انداز جمعی و دیگر سیاه و POC سازمان بر روی زمین شده اند که عامل در این فضا برای دو هفته گذشته. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد.

در اینجا ترکیب کامل.

12 p.m ژاک + دومنت Doumbe (Doula روح جمعی)
12:45 p. m. Joe Davis (Hip-Hop/دکلمه)
1 p. m. ملکه Drea (Electro-Soul/زندگی حلقه)
1:25 p. m. آرون (AMG, پیمان DJ)
1:50 بعد از ظهر سیگار (سیاه سنگ اواز یا موسیقی دو نفری)
2:20 p. m. Myc خیره + Aurum Oro (هیپ-هاپ و تولید مجموعه)
2:50 p. m. ربکا نیکلسون (Acoustic روح)
3:20 p. m. CJ واکر (LVNDSCVPES) – هیپ هاپ
3:45 p. m. MAC خانه (Northside هیپ هاپ)
4 p. m. Kashimana (Acoustic)
4:20 p. m. Hassan شهيد
4:30 بعد از ظهر خانم انگشت کوچک و بزرگ فاکس (Jazz Fusion)
5:15 p. m. خندقها پسران (گلم پانک راک)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>