جورج Stephanopoulos تست مثبت برای COVID-19, نداشته ‘هر یک از علائم کلاسیک’

“صبح به خیر آمریکا” لنگر جورج Stephanopoulos نازل شده در دوشنبه نشان می دهد که او آزمایش مثبت برای COVID-19 دو هفته پس از همسرش علی Wentworth نشان داد او تشخیص داده شد با رمان coronavirus.

در حالی که Wentworth, 55 توصیف تجربه خود را به عنوان “هرگز مریض تر,” Stephanopoulos, 59 می گوید: او تا به حال “هر یک از علائم کلاسیک شما در مورد خواندن.”

“من تا به حال هرگز یک تب به حال هرگز یک سرفه هرگز تنگی نفس هرگز لرز” او گفت: co-مجریان رابین رابرتز و Michael Strahan, و اشاره کرد که او احساس می کند “بزرگ است.”

رابرتز به اشتراک گذاشته است که او تا به حال شده است نگران Stephanopoulos چرا که او به نظر نمی رسد مثل خودش. او به شوخی بود که احتمالا او را به علت پخش از صفحه اصلی به جای بیماری است.

به عنوان واقعی علائم Stephanopoulos اشاره کرد برخی از درد کمر و یک روز که در آن او تا به حال یک کاهش حس بویایی اما “است که واقعا آن را” او به اشتراک گذاشته.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری اشاره می کند که شایع ترین علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس و علائم ممکن است به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض. اما CDC همچنین اشاره می کند که بیماری طیف وسیعی از خفیف تا شدید.

در اوایل ماه آوریل CDC به روز شده آن توصیه ها و توصیه می شود که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. هدایت به روز شد پس از مطالعات نشان داد که “بخش قابل توجهی از افراد مبتلا به کروناویروس فاقد علائم (‘بدون علامت’) و حتی کسانی که در نهایت دچار علائم (‘قبل از علامت’) می تواند انتقال این ویروس به دیگران قبل از نشان دادن علائم است.”

ونت ورث در حال حاضر احساس “خیلی بهتر” رابرتز گفت. Stephanopoulos شده است مراقبت از همسر و پخش از خانه پس از ونت ورث توسعه علائم در اوایل ماه آوریل.

در به روز رسانی “GMA” در سلامت همسرش گفت: Wentworth تا به حال تمام کلاسیک علائم و آنها quarantining در خانه.

“ما اساسا اقدام به جهان خارج به عنوان اگر آن را دارند. … ما ماندن در داخل خانه,” او گفت:. “من تنها کسی که می رود در داخل و خارج. کسی می کند باید به مراقبت از او را. که من.”

زن و شوهر, سهم دو دختر: Elliott, 17 و هارپر 14.

Stephanopoulos نیست تنها پخش برای باز کردن در مورد یک COVID-19 تشخیص است. سی ان ان اخبار لنگر Chris Cuomo مشترک او آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل ماه آوریل. کومو برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که در آن شیوع آمار دولت سخت است.

کومو شده است به بینندگان نگاه کردن به درون خود را به نبرد با این بیماری حتی های a chest X-ray او انجام داده بود پس از احساس این ویروس در قفسه سینه خود را.

“من باید به شما بگویم آن است که ترسناک به ریه های شما بالا برود وجود دارد و دیدن چیزهای که می شود و مانند این است که چه ؟ چه شده است که مانند دود سیگار در آن وجود دارد؟’ و آنها به شما بگویم آره که ویروس” کومو گفت.

او دقیق برخی از “freaky” علائم از جمله یک شب از توهم. او همچنین با تجربه, تب, تعریق شدید, سردرد و درد در چهره اش.

کمک: Cydney Henderson, راشا علی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>