اجداد زندگی مردم در آنچه که امروز غرب آفریقا ممکن است تکثیر با یک گونه از باستان انسان ناشناخته به دانشمندان در تحقیقات جدید نشان می دهد.

دانشمندان می دانند اروپایی ها جفت با نئاندرتال ها و مردم در اقیانوسیه با بوده باشیم اما یک مطالعه جدید منتشر شده در چهارشنبه همکار-بررسی مجله علم پیشرفت در بر داشت که تنوع ژنتیکی در غرب آفریقا جمعیت است که بهترین توضیح این حضور از یک گونه انسان باستانی در دسترس نباشد.

با مشکلات در به دست آوردن کامل فسیلی سوابق و باستان DNA دانشمندان درک تنوع ژنتیکی در غرب آفریقا جمعیت ضعيف است. برای گرفتن یک عکس فولر محققان در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در مقایسه با 405 ژنوم غرب آفریقایی با نئاندرتال و Denisovan ژنوم.

Sriram Sankararaman یکی از نویسندگان این مطالعه NPR گفت که محققان با استفاده از مدل آماری برای کشف کردن که قطعات DNA در آنها تجزیه و تحلیل نمی آمد از انسان مدرن و سپس مقایسه آن به دو باستان hominin گونه است. چیزی که آنها پیدا شده است با حضور DNA از “کهنه شبح جمعیت” در غرب مدرن جمعیت های آفریقایی’ ژنتیکی و نسب.

“ما نمی باید روشن هویت برای این کهنه گروه” Sankararaman NPR گفت. “به همین دلیل ما استفاده از اصطلاح” شبح.’ به نظر نمی رسد به خصوص از نزدیک مربوط به این گروه از ما که در ژنوم توالی از.”

Sankararaman و co-نویسنده آرون Durvasula این introgression و یا به اشتراک گذاری اطلاعات ژنتیکی بین دو گونه بین “شبح جمعیت” و اجداد غرب آفریقایی ممکن است رخ داده در آخرین 124,000 سال است. “شبح جمعیت” به احتمال زیاد تقسیم از انسان ها و نئاندرتال ها به یک گونه جدید بین 360,000 به 1.02 میلیون سال پیش مطالعه می گوید.

این مطالعه همچنین می گوید: پرورش ممکن است رخ داده است بیش از یک دوره طولانی از زمان به جای همه در یک بار.

“این به احتمال بسیار زیاد است که این تصویر واقعی است که بسیار پیچیده تر است” Sankararaman گفت: نگهبان.

جان هاوکز یک انسان شناس در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون به این روزنامه گفت که مطالعات این یکی “باز کردن یک پنجره به ما نشان میدهد که وجود دارد خیلی بیشتر از ما به فکر یادگیری در مورد اجداد ما.”

“در واقع دانستن که کسانی که اجداد آنها چگونه تعامل و جایی که آنها وجود داشته است را به کار میدانی خود را برای پیدا کردن فسیل و بقایای باستان شناسی,” او گفت: نگهبان. شاهین درگیر نمی شد ،

این interbreeding نیز ممکن است تاثیر زیادی در آرایش ژنتیکی مدرن جمعیت: در هر نقطه از 2 درصد به 19 درصد از آنها ژنتیکی و نسب می تواند برگرفته از “شبح جمعیت است.”

آیا تاثیر می گذارد که مدرن و روز مردم نیاز به تحقیق بیشتر Sankararaman می گوید.

“آنها فقط به طور تصادفی شناور در ژنوم? آنها هر نوع تطبیقی منافع ؟ آیا آنها زیان عواقب?” او گفت: NPR.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su