پیشاهنگی دختران از Gulfcoast فلوریدا اهدا unsold در آن زمان کوکی ها به زادگاه قهرمانان

محلی پیشاهنگان دختر در بر داشت خود را در یک سردرگمی زمانی که آنها مجبور به انصراف از کوکی غرفه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. اما در حالی که برخی در جامعه خواستار شد و آن را یک “کوکی بحران” پیشاهنگان دختر دیدم یک فرصت به نوبه خود به لیمو به لیمو-یو پی اس — و نازک خوشبوکننده و Tagalongs.

نیروهای پیشاهنگی دختران از Gulfcoast فلوریدا اهدا خواهد شد خود باقی مانده کوکی موجودی برای مواد غذایی pantries بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر زادگاه قهرمانان که در حال بودن به خصوص نهفته در سلامت ملی اضطراری است. این شورا خواهد بود چیدن تب موثر خرید عقب مانده کوکی ها از نیروهای نظامی خود را.

“درآمد حاصل از دختر پیشآهنگی کوکی ارائه برنامه ضروری بودجه برای دختر پیشآهنگی نیروهای نظامی برای حمایت از جامعه خود خدمات پروژه, سربازان سفر و فعالیت های دیگر” سعید ساشا Lioce, محصول, مدیر برنامه, برای پیشاهنگی دختران از Gulfcoast فلوریدا. “از دست دادن درآمد قرار دادن استرس در دختران و داوطلبان بنابراین ما تصمیم به کاهش استرس که در حالی که تشویق آنها را به کمک به دیگران است.”

“دختران در حال یادگیری معنی دار درس در مورد اهمیت دادن به عقب در زمان بحران گفت:” شورای مدیر عامل Mary Anne Servian. “با اهدای کوکی ها خود را, آنها می گویند “متشکرم” به کسانی که در حال کار فوق العاده سخت در حال حاضر و تنظیم یک مثال مثبت برای بقیه جامعه.”

این شورا همچنین متکی کوکی برنامه درآمد که بودجه برنامه کمک هزینه تحصیلی کمپ نگهداری اموال داوطلب آموزش و هزینه های دیگر. کمک های مالی برای جبران زیان برنامه پذیرفته شده در www.gsgcf.org از طریق “donate” تب.

— ارسال شده توسط لری تاملینسون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>