دختران Inc. از ساراسوتا کانتی همچنان قوی و هوشمند و پررنگ

دختران Inc. از ساراسوتا کانتی پشتیبانی از صدها نفر از دختران در امکانات آن در هر سال اما با درهای بسته با توجه به اقامت در خانه سفارشات غیر انتفاعی در بر داشت راه های جدید برای تعامل کاربران با استفاده از این سازمان به ارزش های اصلی: قوی و جسورانه است.

پس از توقف در فرد خدمات کارکنان بسیج با شرکای اجتماعی برای توزیع مواد غذایی و تجهیزات و منابع مالی برای دختران, Inc. خانواده ها را تحت تاثیر از دست دادن شغل و مهد کودک مسائل. این سازمان همچنین راه اندازی مجازی برنامه نویسی برای دختران از جمله فیلم های تعاملی فعالیت های آنلاین و فردی تدریس خصوصی از طریق آن خانواده تقویت برنامه.

“این قلمرو جدید برای ما خالی کلاس های درس, اما ما می دانستیم که ما تا به حال به دیدار با دختران ما و خانواده خود را که در آن آنها می گوید:” مدیر اجرایی انجی Stringer. “کارکنان ما شده اند باور نکردنی در آینده با راه هایی برای حمایت از خانواده های خارج از ما به طور منظم دامنه و ما جدید و موجود جامعه شرکای شده اند ارزشمند است.”

این سازمان همچنین تبدیل آن به صنعتی-اندازه آشپزخانه به طور معمول مورد استفاده در پخت و پز خود را درسی برای آماده سازی صدها نفر از در خانه وعده های غذایی برای پرورش و پدر و مادر خوانده که بخشی از پل یک زندگی, یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از کودکانی که در خارج از خانه مراقبت از برنامه های.

چارلز & Margery Barancik بنیاد کمک کرده است جبران عملیاتی و هزینه های نیروی انسانی برای سازمان و کاهش اورژانس هزینه های سربار از طریق 100.000 دلار کمک مالی. با تشکر از این پشتیبانی دختران, Inc. کارکنان ادامه حمایت از اعضای خود را نیاز دارد در طول رکود اقتصادی است.

“در حال حاضر بیشتر از همیشه دختران و خانواده های آنها تکیه می کنند مورد اعتماد خود را در رابطه با دختران, Inc.” می گوید: Teri یک هانسن رئیس | مدیر عامل شرکت Barancik پایه و اساس است. “ما می خواستیم برای اطمینان از انعطاف پذیر سازمان هایی مانند دختران, Inc. آن را از طریق این. ما امیدواریم که دیگران انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی.”

حامیان بنیاد چاک و مارجی Barancik بودند به پس از مرگ افتخار در ماه مارس در دختران, Inc. 32nd جشن سالانه ناهار بود که به تعویق افتاد تا بعد از این سال. زن و شوهر بودند از طرفداران سرسخت دختران, Inc. و بودجه تعدادی از پروژه های نوآورانه در سازمان دانشگاه از جمله نصب و راه اندازی بزرگترین خصوصی پانل های خورشیدی آرایه در ساراسوتا کانتی.

دختران Inc. به بازگشایی آن در سایت, برنامه نویسی, برای, تابستان, پیش بینی برای خدمت به حدود 60 کودکان در طول ماه های ژوئن و ژوئیه. توصیه می شود دستورالعمل های بهداشتی و اجتماعی-فاصله پروتکل خواهد بود در محل برای اطمینان از ایمنی.

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>