HARTFORD, Conn. — خانواده های سه دختر دبيرستان دونده واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال روز شنبه به دنبال بلوک نما ورزشکاران در کانکتیکات از شرکت در ورزش.

Selina Soule ارشد در گلستنبوری دبیرستان چلسی Mitchell ارشد در کانتون دبیرستان و Alanna اسمیت یک دانشجوی سال دوم در دنبوری دبیرستان توسط محافظه کار سازمان غیر انتفاعی داد دفاع از آزادی. آنها استدلال می کنند که اجازه می دهد ورزشکاران با مرد آناتومی به رقابت محروم کرده است و آنها را از مسیر عنوان و فرصت های بورس تحصیلی.

“ذهنی و جسمی ما می دانیم که نتیجه قبل از مسابقه حتی شروع می شود” گفت: اسمیت که دختر سابق لیگ پارچ لی اسمیت. “که بیولوژیکی بی عدالتی نمی کند برود چرا که از چه کسی معتقد است در مورد هویت جنسیتی. تمام دختران شایسته این شانس را به رقابت در یک سطح میدان بازی است.”

طرح دعوی در دادگاه در برابر کانکتیکات, انجمن مدارس-کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس و تخته آموزش و پرورش در بلومفیلد Cromwell, Glastonbury Canton و Danbury.

“وادار کردن دختران به تماشاگران در خود ورزش است که به طور کامل در تقابل با عنوان IX یک قانون فدرال طراحی شده برای ایجاد فرصت های برابر برای زنان در آموزش و پرورش و دو و میدانی” وکیل چریستینا هولکوم گفت. “کانکتیکات سیاست که نقض قانون و معکوس نزدیک به 50 سال از پیشرفت برای زنان است.”

کانکتیکات انجمن مدارس-کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس می گوید سیاست خود به دنبال یک دولت ضد تبعیض قانون است که می گوید: دانش آموزان باید تحت درمان در مدرسه توسط جنسیتی که با آنها شناسایی و گروه معتقد است که سیاست “مناسب با دولت و قانون فدرال است.”

طرح دعوی در دادگاه به شرح زیر عنوان IX شکایت در ماه ژوئن گذشته توسط دختران خانواده و داد دفاع از آزادی با ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش را برای حقوق مدنی است که بررسی سیاست.

طرح دعوی در دادگاه مراکز در دو نما دوندگان سرعت تری میلر و Andraya Yearwood که غالبا عملکرد بهتری نسبت به خود cisgender رقبا.

دو سالمندان ترکیب به نفع 15 دختران خارجه در محیط داخلی و یا در فضای مسابقات قهرمانی پس از سال 2017 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

سه شاکیان رقابت به طور مستقیم در برابر آنها تقریبا همیشه از دست دادن به میلر و معمولا پشت Yearwood. میچل سوم به پایان رسید در سال 2019 قهرمانی کشور در دختران 55 متر داخل سالن پیگیری رقابت پشت میلر و Yearwood.

“رویای ما این است به آمده در دوم یا سوم اما به پیروزی عادلانه و مربع” میچل گفت. “همه ما برای پرسیدن یک فرصت عادلانه.”

Yearwood ارشد در کرمولل دبیرستان و میلر ارشد در بلومفیلد دبیرستان با صدور بیانیه قاطعانه دفاع از حق خود را به اجرا در حوادث.

“من مواجه تبعیض در هر جنبه ای از زندگی من است و من دیگر نمی خواهید به سکوت” میلر گفت. “من یک دختر هستم و یک دونده. من شرکت در دو و میدانی درست مثل همسالان من به اکسل, پیدا کردن جامعه و معنا در زندگی من است. آن است که هر دو ناعادلانه و دردناک است که من پیروزی را به حمله بود و من سخت کار نادیده گرفته شود.”

Yearwood گفت که او نیز یک دختر و صدمه دیده است با تلاش برای “پاره کردن موفقیت های من.”

“من هرگز متوقف بودن من!” او گفت:, در بیانیه ای. “من هرگز متوقف خواهد شد در حال اجرا! من امیدوارم که نسل بعدی ترانس جوانان ندارد به مبارزه با دعوا که من آن را. من امیدوارم که آنها را می توان جشن گرفته می شود زمانی که آنها موفق نمی شرور و اهریمن. برای نسل بعدی اجرا کنم برای شما!”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: آن را نشان دهنده نما و دفاع از کانکتیکات سیاست در دادگاه. وکیل تعقیب Strangio معاون مدیر برای ترانس عدالت با آیتالله سیستانی همجنسگرایان & HIV پروژه گفت: تغییر جنسیت دختران نیز محافظت شده با عنوان IX.

“ایده این است که قانون تنها محافظت از افراد با کروموزوم XX نسبت به افراد با XY کروموزوم یافت می شود در هیچ کجای قانون گذاری تاریخچه عنوان IX در هر اجرای قوانین و مقررات و یا در هر جنبه دیگر از تفسیر Title IX در طول 50 سال گذشته در دادگاه” او گفت:.

وکلای داد دفاع از آزادی است که به درخواست دادگاه برای جلوگیری از تغییر جنسیت دختران از رقابت در حالی که طرح دعوی در دادگاه به جلو حرکت می کند. هیچ تاریخ جلسه که درخواست برنامه ریزی شده بود چهار روز قبل از این دولت در داخل مسیر قهرمانی آغاز خواهد شد.

کانکتیکات است و یکی از 17 متحده است که اجازه نما دبیرستان ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت در 2019 با توجه به Transathlete.com که آهنگ های سیاست های دولت در مدرسه ورزش در سراسر کشور است. هشت متحده تا به حال محدودیت های است که آن را دشوار برای تغییر جنسیت ورزشکاران به رقابت بپردازند در حالی که در مدرسه از جمله نیاز ورزشکاران به رقابت تحت جنسیتی در گواهی تولد خود را و یا اجازه می دهد آنها را به شرکت تنها پس از رفتن را از طریق رابطه جنسی انتقال روش و یا هورمون درمانی با توجه به Transathlete.

Yearwood و میلر گفت: آنها هنوز در فرآیند گذار اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su