به چالش آغاز می شود روز شنبه در بحبوحه بحران اقتصادی

دادن چالش a 24-hour جشنواره از عشق به ساراسوتا های غیر انتفاعی آغاز می شود روز سه شنبه در ظهر امروز با بیش از 700 سازمان های شرکت کننده در این منحصر به فرد آنلاین جمع آوری کمک آغاز شد که هفت سال پیش.

این رویداد را سال است که اتفاق می افتد در طول زمان از عدم اطمینان و نیاز بسیار زیاد در جامعه است. رویدادهای گذشته تولید شده اند بیش از 40 میلیون دلار برای خدمات انسانی, مواد غذایی, بانک رفاه حیوانات, هنر, گروه آموزش و پرورش و علوم و سازمان هایی که بسیاری از آنها در حال حاضر در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

سرمقاله: به چالش کشیدن یک راه به پرتاب برخی از سازمان های غیر انتفاعی حمایت در تلاش نیوز

پول است و بدون محدودیت برای سازمان های غیر انتفاعی.

هر کمک مالی تا 100 دلار است که همسان با پترسون بنیاد در حالی که گروه های دیگر ساخته شده اند ترتیبات مشابه است که می تواند تا حول و حوش برای سازمان های غیر انتفاعی به دریافت بیش از 200% برای هر کمک مالی.

“ما واقعا مراقبت از جامعه است که در همه زمان ها وجود دارد” گفت: میشا کربی, معاون رئیس جمهور از ارتباطات استراتژیک و بازاریابی در جامعه پایه و اساس است. “همه این سازمان ها وجود داشته باشد تا جامعه ما به مکانی بهتر است. دادن چالش این است که یک راه به رسمیت شناختن همه گروه ها و حمایت از آنها. همه آنها بسیار کار مهم است.”

این به روز خواهد شد و شامل نزدیک به 100 بیشتر سازمان های غیر انتفاعی از سال 2018 زمانی که جامعه اهدا $11.7 میلیون به 636 سازمان در ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو شهرستانهای استان است. کمی کمتر از نیمی از پترسون پایه و اساس است.

“این منطقه دارای یک سخاوت پرتو که ترک نمی کند گفت:” دبرا Jacobs, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پترسون پایه و اساس است. “هنگامی که بار سخت ظهور افرادی که بخشندگان را به شما بدهد. آن را بخشی از DNA ما به شما بدهد. آن را خوش شانس است که به چالش های برنامه ریزی شده بیش از یک سال پیش ادامه خواهد داد در این سال است.”

منحصر به فرد آنلاین فرمت می دهد سازمان های غیر انتفاعی فرصتی برای ترویج خود را در مقابل مخاطبان بزرگتر Jacobs می گوید. همه گروه از این فرصت برای تقویت شود.

اهدا کنندگان می توانید ببینید https://www.givingpartnerchallenge.org/ برای مشاهده این شرکت گروه ها و پیگیری کمک های مالی در زمان واقعی از طریق آنلاین counter. به روز رسانی ارائه خواهد شد در Instagram, Twitter و Facebook با این رویداد بسته شدن با یک 45 دقیقه ای Facebook Live video شنبه قبل از ظهر.

جاکوبز می گوید کمک های مالی می تواند یک فرصت برای خانواده ها — کودکان گنجانده شده است — به بحث و یادگیری در مورد سازمان های مختلف. آنها می تواند تقسیم کمک های مالی خود را در میان آنها است.

“این چنین یک مثال از اینکه چگونه همه این کمک مالی می تواند بخشی از ساخت یک تفاوت” گفت: Jacobs که مردم را تشویق به تماشای ویدئو زندگی می کنند دربندی این رویداد در جای معمول ،

این پاترسون پایه است که مطابق با کمکهای مالی برای هفتمین بار و سومین بار آنها مطابق با تعداد نامحدودی از کمک های مالی تا 100 دلار است.

جوایز ارائه انگیزه ای برای شرکت در اوایل و برای خلاقیت است.

“سریع 50” جوایز $500 به 50 سازمان های غیر انتفاعی برای دریافت 50 کمک های مالی.

“بهترین به چالش عکس” جوایز 20 سازمان های غیر انتفاعی برای بالا عکس هایی که خود بگویید 2020 به چالش داستان. و پترسون بنیاد جایزه $51,000 در جوایز به گروه های با بیشترین تعداد منحصر به فرد اهدا کنندگان.

دیگر مسابقات عبارتند از: بهترین رویداد آنلاین بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی تصادفی کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی که ایجاد رسانه های اجتماعی پست در Instagram, Facebook یا Twitter shoutouts.

کربی گفت: به روز در سراسر این کشور دیده می شود رکورد موفقیت در هفته های اخیر و او با اعتماد به نفس است کسانی که می توانند کمک مالی کمک خواهد کرد.

“این یک چالش در زمان” کربی گفت. “اما این طبیعت انسان را امتحان کنید و کمک به دیگران است. ما امیدواریم که برای دیدن این سال را به چالش بکشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>