بازارهای جهانی انتخاب کنید تا پس از سقوط در, ویروس, روغن

پکن — بازارهای جهانی سهام بازگشت سهشنبه از سابقه و رکورد کاهش پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از کنگره برای کاهش مالیات و دیگر اقدامات برای کاهش درد از گسترش شیوع کروناویروس.

قیمت نفت نیز بهبود برخی از ضرر و زیان خود را در روز دوشنبه خیره کننده شیرجه رفتن.

شاخص های سهام اروپا که بسیاری از آنها رنج می برد و خود را یکی از بزرگترین روز افت 2008 بحران جهانی روز دوشنبه کاهش یافت و به یک خرس بازار شد تا بیش از 3 درصد است. چین شاخص سهام در بازار بورس بسته 1.8% و بالاتر و توکیو افزایش یافت 0.9 درصد بوده است.

وال استریت نیز انتظار می رود به بهبود می یابند تا حدودی از بزرگترین روزانه رها در 12 سال آتی برای معیار S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با هر دو تا 4.2 درصد.

دوشنبه جهانی فروش منعکس زنگ بیش از آسیب اقتصادی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر. ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

اضطراب نصب شده پس از ایتالیا سخت ترین ضربه مکان در اروپا گفت: سفر کنترل اعمال قبل از آن در شمال خواهد بود توسعه یافته در سراسر کشور. ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل بازدید کننده دستور قرنطینه پیش از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

نصب و زیان و یک پرواز توسط سرمایه گذاران به پناهگاه امن از اوراق قرضه سوخت هشدارهای جهانی اقتصاد که در حال حاضر نشانه هایی از خنک کننده ممکن است رهبری به رکود اقتصادی است.

کاهش در ایالات متحده قیمت سهام آنقدر تیز است که این باعث وال استریت اولین توقف معاملات در بیش از دو دهه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به دنبال برای کمک به کارگران به عنوان اثر موج دار شدن از شیوع و گسترش به برخی از سرمایه گذاران بهانه ای برای از سرگیری خرید.

“این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم که پایان نزدیک است” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. “این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده.”

در معاملات لندن FTSE 100 بود تا 3.8% به 6,193 و فرانکفورت را داخ پیشرفته 3.2% به 10,965. شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 3.8% به 4,885.

شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 1.8% به 2,996.76 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو با 0.9 درصد به 19,867.12. هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.4% به 25,392.51.

این Kospi در سئول اضافه 0.4% به 1,962.93 و سیدنی S&P-ASX 200 رز به 5,939.60.

معیار خام ایالات متحده افزایش 8.5% و یا $2.65 دلار 33.78 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد 25 درصد در روز دوشنبه پس از عربستان سعودی و روسیه درگیر در یک جنگ قیمت در بازار نفت است. عربستان سعودی را تایید کرد و گفت آنها را افزایش تولید به سطح رکورد.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت نفت را به دست آورد 8.3 ٪ یا $2.85 دلار 37.21 در هر بشکه در لندن است.

بازارهای سهام معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان و کسب و کار. اما این کاهش به کاهش درآمد برای تولید کنندگان از جمله ایالات متحده است. و ناگهانی رها آینده میان ویروس ترس لرزاند سرمایه گذاران.

در حالی که شیوع ویروس است که کاهش در چین جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران و caseload در حال رشد در ایالات متحده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده است با حدود سه چهارم افراد آلوده در چین است.

در وال استریت شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافت و 7.6% در بزرگترین روز افت Dec. 1, 2008. داو از دست 7.8 درصد و نزدک کامپوزیت داد تا 7.3%.

S&P کاهش یافته است 7.4% در چند دقیقه اول از تجارت, راه اندازی خودکار 15 دقیقه بازار گسترده معاملات متوقف شد. اتفاقی است که تنها یک بار در سال 1997.

S&P 500 کاهش یافته است 18.9% از آن Feb. 19 ضبط و دهکدهای از دست داد $5.3 تریلیون دلار در ارزش. سهام ایالات متحده در حال نزدیک شدن به ورود به بازار خرس تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اوج خود است.

بانک های مرکزی در ایالات متحده آمریکا و چین و دیگر کشورها را کاهش نرخ بهره به تلاش برای تقویت فعالیت های اقتصادی. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که کاهش نرخ ممکن است کمک به شناور تقاضای مصرف کننده آنها نمی بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده با توجه به قرنطينه و یا عدم وجود کارگران و مواد اولیه.

“حتی سیاست هماهنگ پاسخ نیست سعی و آزمایش نوش دارو و به هیچ وجه تضمین توانایی محافظ جلو و بازارهای بازگشت از آستانه تحمل خاک” ویشنو Varathan از بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه نیز به 0.69% پس از سقوط به عنوان کم به عنوان 0.5% به سرمایه گذاران منتقل شده پول به دارائی های ایمن. آن بوده است هرگز زیر 1% تا هفته گذشته.

عملکرد و یا تفاوت بین قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها نگه داشتن این پیوند به بلوغ دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری ضریب اطمینان اقتصادی. سرمایه گذاران تغییر پول به اوراق قرضه اگر آنها انتظار دارند رشد اقتصادی و قیمت سهام به تضعیف است. که هل می دهد تا در اوراق قرضه قیمت بازار و باریک به عملکرد.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 104.69 ین ژاپن از 102.37 اواخر دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.1361 از $1.1439.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>