GoFundMes آغاز شده برای دو نوجوان پلیس مجروح در مینیاپولیس تظاهرات

Morara داستان او می گوید. او در مینیاپولیس اعتراض به خشونت پلیس در مارس 28, در پی جورج فلوید قتل در دست افسران پلیس. او به یاد می آورد که در نزدیکی سوم حوزه ایستگاه پلیس در یک طرف جاده معترضان در دیگر. در نزدیکی دریاچه خیابان هدف بود که غارت.

Morara می گوید او را غارت. او نمی پرتاب هر چیزی در پلیس. اما هنگامی که ماموران آغاز شده lobbing گاز اشک آور به سوی جمعیت او می گوید: او و دوستان او تقریبا ضربه کردم.

“من به خاطر این بود که من ایستاده بود و با این درخت بود در مورد به نوبه خود در اطراف و من ضربه” Morara می نویسد او Gofundme.com صفحه. “من احساس می کردم sniped.”

او می گوید: او با عجله به پارک Nicollet بیمارستان و تا به حال به صبر وجود دارد تا 4 صبح هنگامی که او را می توان منتقل شده به بیمارستان کودکان که در آن آنها تا به حال اتاق را برای او. آنها دوخته شده او به بالا و او را فرستاده اما او می خواهم نیاز به جراحی پلاستیک برای رفع لب او را به طوری که او می خواهم که قادر به لبخند دوباره.

او شامل یک عکس در خود پست که خیلی گرافیک. در صورتی که رفتن به خراب کردن روز خود را بروید و حرکت آن گذشته است.

Seventeen-year-old Sharon Morara included this photo with her Gofundme.com page.

هفده ساله شارون Morara شامل این عکس با Gofundme.com صفحه. Gofundme.com

“مادر من یک مادر تنها و او به تازگی این لایحه به صورت دو بیمارستان رفتم و سوار آمبولانس,” او می نویسد. “در بالا از آن مادر من شده است به دنبال یک جراح پلاستیک.”

Morara می نویسد: او نمی داند که او چگونه احساس خود را در مورد ساخت این Gofundme و در مورد پتانسیل توجه به زودی پس از یک رویداد آسیب زا. اما او نیاز به “کمک” و هم مادر او.

او در حال حاضر مورد ضرب و شتم $10,000 هدف با $11,893 مطرح شده است.

Morara که نمی پاسخ به درخواست مصاحبه یکی از بسیاری از مردم که گزارش های مسالمت آمیز اعتراض و یا مشاهده زمانی که آنها به شدت مجروح شدند توسط پلیس.

یکی دیگر از Gofundme صفحه ایجاد شده از طرف دانشجو اتان علائم که مادر آن نوشته شده یک حساب کاربری از آنچه اتفاق افتاده است به او در Facebook این هفته است.

آن می گوید: آنها بخشی از جامعه و تلاش برای تمیز کردن پس از یک اعتراض – همان روز Morara می گوید: او اعتراض — هنگامی که آنها را به دردسر. و یا نه آن را به آنها.

“یک افسر پلیس زده او را با یک قوطی گاز اشک آور به صورت او از فقط چند پا دور درست در مقابل من,” او نوشت. “من داد زدم اما هیچ کمک آمد از افسران متاسفانه اما از ما محبوب جامعه است. یک غریبه سوار ما را به بیمارستان او را نجات داد پسر من زندگی است.”

آن می گوید اتان در حال حاضر به طور دائم در چشم راست او کور و سمت راست از چهره اش خرد شده بود. اعمال جراحی مورد نیاز برای تعمیر آسیب خواهد گزارش را در سال آینده. او از خوانندگان خود خواست برای کمک به سیاه و سفید و قهوه ای باعث می شود اما برای کسانی که علاقه اتان را Gofundme است که در اینجا. فقط در 24 ساعت اول و یا پس از آن مطرح کرده بود بیش از $17,000 از آن $50,000 هدف است.

“هیچ کس سزاوار این بیش از حد نظامی سبک پلیس” آن می نویسد. “مادران باید هرگز دیده بان پلیس زخمی نوزادان خود را و سپس ارائه کمک های اولیه. این غیر انسانی است.”

لیندا Tirado یک عکاس خبری آزاد از نشویل است teaming تا با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در نظر گرفتن پلیس به دادگاه پس از یک فوم گلوله او را شکست عینک ایمنی و کور خود را در یک چشم بر روی این کار است. مینیاپولیس یک سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: MPR یک افسر “ممکن است اخراج یک مارک دور” ، دیگر روزنامه نگاران شد اشک با گاز کشته و ثابت با گلوله های لاستیکی.

دیگر شناخته شده حوادث شامل پلیس به اتهام تیراندازی از یک خبرنگار محلی پنجره در حالی که او در تلاش بود برای به دست آوردن خانه و این گاز اشک آور درایو های که الهام گرفته از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از معترضان یا تماشاگران مجروح اجرای قانون استفاده از کمتر-نیروی کشنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>