پسر خوب و قرنطینه پدر خوب ویروسی

آن را سخت تر به راحتی دوستان خود را هنگامی که اجتماعی فاصله در نوسان کامل است و برای افراد با بستگان در خانه های مراقبت از آن را تقریبا غیر ممکن است. افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس و بسیاری از امکانات را تعطیل ساعات بازدید در مجموع از هفته گذشته.

مردم هنوز هم می تواند وجود داشته باشد برای عزیزان خود. ما فقط باید به نوع خلاق در مورد آن.

این پست به اشتراک گذاشته شده توسط سندی همیلتون از راگون رپیدز در Facebook نشان می دهد یک پسر که در بر داشت یک راه جالب برای ارتباط با پدر خود را در حالی که او در زندگی کمک خانه اعمال شده است. هر روز پسر می کشد یک صندلی میز به پدرش پنجره تماس او را بر روی گوشی و آنها را کمی چت از طریق شیشه ای.

شیرینی لحظه ای شده است که ابتلا به. این پست بیش از 760,000 سهام همانطور که از صبح روز سه شنبه و نظرات سرازیر شدند با افراد الهام بخش برای انجام کاری مشابه است.

“درخشان!” گفت: “یک.

“من نه گریه” دروغ دیگری است.

همیلتون نمی پاسخ به درخواست مصاحبه اما KARE 11 شناسایی خانه سالمندان به عنوان زمزمه سنبه زندگی کمک در آنوکا. پدر و پسر در حال برنارد و چارلی جانسون. برنارد یک زن 88 ساله و بازنشسته machinist شده است زندگی می کنند وجود دارد برای حدود شش ماه است. چارلی بازدید کرده است او هر روز و نه اجازه دادن به سیاست جدید خود را متوقف کند خط.

چارلی گفت: KARE-11 او کاملا پشتیبانی زمزمه سنبه’ تصمیم به نزدیک کردن دسترسی. پدرش رو انواع مختلفی از شرایط بهداشتی و اکسیژن گیری بیشتر در معرض این ویروس. او گفت: نه از آنها انتظار می رود کمی خود را راهحل برای منفجر کردن آنلاین اما با نگاهی به گذشته او می شود.

“مردم احتمالا به آن نیاز دارید در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>