خداحافظی غم میز سالاد: ناهار در سبک در Lex

ناهار خدمات در Lex راه اندازی در هفته گذشته و ارائه شده است از دوشنبه تا جمعه از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر منو ویژگی های یک انتخاب supper club-سبک غذا (فکر می کنم لذت بردن صفحات و کوکتل میگو) و سوپ و سالاد و ساندویچ و entrees مانند دودی مرغ گلدان پای استیک و سیب زمینی سرخ کرده.

“ما در حال شروع کردن ساده و پس از آن ما می توانیم” می گوید اجرایی آشپز جک Riebel. “این ممکن است بلند پروازانه تر از ما نیاز دارند اما ما می خواستیم به اندازه کافی چیزهای به طوری که مردم می آیند.”

Riebel توسعه ناهار منو با Lexington جدید chef de cuisine, آنتونیو Murry. یک آلوم از دوست داشتن کلبه های Oceanaire و Chowgirls پذیرایی Murry است پر از شور و شوق برای نقش جدید خود را. او به خصوص هیجان زده در مورد یک زن و شوهر از این خلاقانه تر آیتم ها در منوی ناهار: واسازی هفت لایه سالاد و “کامل مونت” ریف کلاسیک سرخ شده مونته کریستو ساندویچ.

A deconstructed seven layer salad plays with lunchtime expectations

واسازی هفت لایه سالاد با ناهار انتظارات استیسی بروکس

هر دو انتخاب های خوبی به ارزش طولانی در طول ساعت ناهار. که هفت لایه سالاد معکوس معمول پر کردن-به-کاهو نسبت با تپه های بیکن, پنیر آبی, آوکادو, سوخاری, پیاز, تخم مرغ آب پز سخت pico de gallo و چند نشانه برگ romaine برای تعادل. کامل مونته احساس مانند یک گوشتخوار الهام گرفته را روی دسر: لایه ژامبون و gruyère پیچیده شده در پف قنادی و خدمت با طرف زغال اخته جم.

منو نیست همه فوق العاده دلچسب گوشت مبتنی بر کرایه. یک ترشی کودک چغندر سالاد توازن خاکی چغندر و ترد منداب با دوغ ترش chevre و چاشنی پسته. این spritely پاستا primavera راضی گیاهی, گزینه, های, خانه, ساخته, رشته فرنگی, بهار, پیاز, نخود فرنگی و طراوت دوز از سبزیجات تازه. دیگر منو standouts شامل ماهی قزل آلا تخم مرغ deviled شده هانه همه چیز را با نان شیرینی حلقوی ادویه و مخملی لابستر خرچنگ.

و سپس کسانی هستند martinis: کوچک دو اونس $5 کوکتل برای شام که در واقع ممکن است که برای بازگشت به کار و دریافت برخی از کار انجام می شود. انتخاب جین یا ودکا اضافه کردن زیتون و ناهار مانند آن را در سال 1955.

Smoke salmon deviled eggs, in all their glory

دود ماهی قزل آلا تخم مرغ deviled شده در تمام شکوه و عظمت خود را استیسی بروکس

لگزینگتون
1096 Grand Ave. St. Paul
651-289-4990

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>