توافق قانونگذاران دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ پس از برادنتون رویداد

در کنگره ایالات متحده Vern بوچانان و در کنگره ایالات متحده کوین بردی بحث coronavirus پاسخ پس از یک گاو دریایی اتاق بازرگانی رویداد در برادنتون.

یک جفت از توافق اعضای کنگره در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus تهدید پس از یک رویداد در برادنتون جمعه.

در کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و در کنگره ایالات متحده کوین بردی R-Tx وزن در coronavirus پاسخ پس از یک میز گرد بحث و گفتگو در مورد مسائل کسب و کار در گاو دریایی اتاق بازرگانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و تحت آتش به صورت آهسته از اجرای ویروس تست کیت و سایر درک کمبود در چگونه تهدید سلامت است که به کار گرفته اما هر دو بوچانان و بردی گفت: آنها بوده است خوشحال با پاسخ.

“من در جلسات با پنس چند بار در طول هفته گذشته من فکر می کنم آنها بسیار متمرکز” بوچانان گفت: از معاون رئیس جمهور مایک پنس است که منجر به تلاش برای مهار ویروس.

در آن طول می کشد زمان به سطح شیب دار تا تست برای چیزی شبیه به این Buchanan اضافه شده است. تست کیت باید خیلی بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است در هفته آینده یا دو ،

بردی به نام بسیار از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus واکنش “سیاسی ذکراست.”

“این نیاز به توقف” بردی اضافه شده است. “حقیقت این است که در هر یک از دیگر چالش های بهداشتی هر دو طرف باید با هم کشیده چون ما می دانیم که چه چیزی در خطر است.”

بردی علامت یک لیست از اقدامات صورت گرفته توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در این هفته از جمله تصویب تست در سطح ایالتی و محلی هل دادن به تولید یک میلیون آزمون در پایان هفته و در کنگره تصویب 8 میلیارد دلار در بودجه برای مهار ویروس.

“من فکر می کنم آنها در حال حرکت در سرعت نور,” بردی گفت.

اما بسیاری از دموکرات ها و برخی از کارشناسان را لعنتی coronavirus پاسخ به ناکافی است. این ویروس در حال حاضر به کشته شدن 14 نفر در ایالات متحده و تهدید به ایجاد آشفتگی در اقتصاد است.

اقتصادی تهدید ناشی از این ویروس تنها ذکر شد در حال عبور در میز گرد بحث و جمعه که به جای لمس نگرانی ها در مورد افزایش حداقل دستمزد داشتن زیر ساخت مناسب نیروی کار آموزش بی خانمانی و مسائل دیگر.

اما گاو دریایی مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جکی Dezelski گفت: پس از این رویداد که “ما در حال شنیدن از کسب و کار ما وجود دارد یک نگرانی است و این می تواند تاثیر منفی اقتصاد در کوتاه مدت است.”

بردی گفت که او معتقد است اقتصاد به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر هر گونه اختلال ناشی از ویروس است.

“داشتن یک اقتصاد قوی و در حال حاضر پرواز در این ارتفاع ما می تواند رسیدگی به تلاطم گفت:” بردی بالا جمهوریخواه در قدرتمند خانه راه و وسیله کمیته که بوکانان نیز در خدمت است.

“من فکر می کنم بازار خواهد سطح از” بردی اضافه شده است. “برخی از صنایع مانند صنعت گردشگری و سفر در حال ضربه سخت تر از دیگران است. کسب و کار بازیگری را از فراوانی از احتیاط. من فکر می کنم که ما را در سطح جهانی و این جهانی اقدامات کار. من فکر می کنم شما خواهید دید که اعتماد به نفس دوباره بازسازی شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>