ایران استراتژیست نویسنده ریک ویلسون می گوید برنی ساندرز جادوها شکست دموکرات ها

نامزدی برنی سندرز برای رئیس جمهور به معنی یک “آخرالزمان” برای حزب دموکرات و کشور کهنه استراتژیست سیاسی ریک ویلسون warnedon جمعه.

“برنی ساندرز یک چیز است,” او گفت: در یک سرمایه ببر بای باشگاه ناهار “و این است که انتخاب مجدد بیمه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ویلسون که جمهوری مشتریان بیش از بیش از 30 سال باید در بازه زمانی از ساکنان کاخ سفید به نامزدهای محلی گفت: رئیس جمهور تهمت خود باید موضوع اصلی 2020 مبارزات انتخاباتی.

اما پس از ساندرز—یک سناتور ایالات متحده برای ورمونت که توصیف خود را به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” — ظهور به عنوان سناتور در آیووا و نیوهمشایر در این ماه ویلسون گفت: حزب ملی رهبران “در حالت خالص وحشت” در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی قرار می گیرند.

ویلسون نوشت thebestselling ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب”در حال اجرا در برابر شیطان” و “همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن لمس می میرد.” با برخی دیگر “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” محافظه کاران در تالاهاسی مشاور به تازگی تاسیس لینکلن پروژه به مبارزه با رئیس جمهور و اعضای کنگره که در حمایت از او.

او کاهش یافته است به نام شخصی مورد علاقه در میان دموکرات ها اما تاکید کرد که ساندرز خواهد سم حزب شانس در ماه نوامبر. ویلسون گفت: دموکرات ها ممکن است احساس خوبی در مورد خواستار لیبرال سیاست های, اما آنها آن را پشیمانی.

“من معتقدم که خطرات او به شمار به کشور —و نه تنها به حزب اما به کشور—آنقدر عظیم و بنابراین مهم است که من تا به حال به غیر روحانی کردن در چاپ برای دموکراتیک دوستان این ساده کتاب راهنما به قرار دادن سر خود را در چوب جیک جیک کردن,” او گفت:. “من قسم می خورم که آنها از خواب بیدار هر روز و رفتن ‘که چوب جیک جیک کردن برای تلفن های موبایل بزرگ …’ “

ویلسون گفت: دموکرات ها برنده کاخ سفید هنگامی که آنها را انتخاب کنید “سوپراستار نامزدها” مانند جان کندی, بیل کلینتون و باراک اوباما. زمانی که آنها اجرا بر روی پر اب و تاب اهداف و مسائل مهم آنها دست مشاوران مانند مهمات خود را به تنها چند چیز است که خاص به درخواست تجدید نظر به متوسط رای دهندگان محافظه کار در کلید Midwest states او اضافه شده است.

ویلسون گفت: انتخابات به طور موثر در بیش از 35 کشور که قفل شده است را برای دموکرات یا جمهوریخواه. اما 15 متحده غنی با آرا — از جمله فلوریدا — می تواند در هر راه بروید و تصمیم می گیرید انتخابات. خواستار “شخصیکه در استعمال کلمات صحیح” موقعیت در مسائلی مانند سقط جنین و یا مراقبت های بهداشتی است راه را برای برنده شدن در این کشورها ،

“شما را به سازش با آنچه شما باور ایدئولوژیک به پیروزی سیاسی — چرا که اگر شما برنده نیست, سیاسی, شما باید چیزی ایدئولوژیک” ویلسون گفت:. “اگر شما اجازه دهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی با قرار دادن یک برنی ساندرز در بالای بلیط لذت بردن از آخرالزمان است.”

ببر خلیج عضو بارنی اسقف دیرین تالاهاسی لابی که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن توافق کردند که ساندرز جادوها شکست دموکرات ها.

“من موافق نیست به حدی که تهمت می کشد همه چیز او را لمس” اسقف گفت: با اشاره به عنوان ویلسون اول کتاب. “اما من فکر می کنم او کاملا درست است که جهت دموکرات ها می رویم (خواهد)اطمینان حاصل شود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب می شود.”

اسقف whoonce شد مدیر اجرایی حزب دموکرات فلوریدا اضافه شده است که “این موضوع واقعا: حزب اتحاد این محک در حال حاضر از خلوص و اگر شما خالص شما در حال رفتن به نامزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im