درجه بندی 2020 دوقلوها مینه سوتا’ walk-up آهنگ ها

باید 30 تیم همه با قابل توجهی عملیات ستاد سفر در سراسر کشور در میان همه گیر? اما خفه شو, ما در حال تلاش برای لذت بردن از چیزی است که برای اولین بار در پنج ماه است. و صرفنظر از این homers strikeouts اکروبات جلب دو نمایشنامه به سرقت رفته پایگاه بازی ماهرانه و آمار چه چیزی لذت بخش تر از راه رفتن تا موسیقی ؟

هر سال بازیکنان به DJ خود را در خفاش انتخاب قطعه ای از آهنگ های مورد علاقه خود را به انفجار از طریق P. A. آنها به عنوان رویکرد بشقاب. هنگامی که از طریق غیر قابل تحمل لنز موسیقی انتقاد نتایج متفاوت است. در اینجا چگونه شما 2020 دوقلوها مینه سوتا شانس در گردآوری پیاده روی تا آهنگ برای این خلاصه فن-کمتر بسیار عجیب و غریب اما بسیار خوش آمدید فصل است.

بایرون Buxton, CF
آهنگ: “بازگشت به مک” با علامت موریسون (1996)
درجه: A-

این لطیف ’90s R&B سوسیس ممکن است ناخواسته معانی همانطور که بارها مجروح Buxton به نظر می رسد برای همیشه از بازگشت از IL. اما برای ورزشی مارول که فقط نام خود را پسر فروغ Jett Buxton, کوله پشتی سطوح بالا مناسب.

Jorge Polanco اس اس
آهنگ: “Te Siento en Para ft. Ceky Viciny” توسط Liro Shaq (2017)
درجه: C-

این یک reggaeton جلد 2002 Eminem تک “بدون من”? هیچ goofball دومینیکن رپ Liro Shaq ال Sofoke به سادگی ربوده ضرب و شتم دادن Polanco منطقه یک تبدیل شده تا آهنگ که می خواهید به طور خلاصه ترفند آمریکایی millennials.

جاش دونالدسون 3B
آهنگ: “Shoota (Ft. Lil Uzi Vert)” توسط Playboi Carti (2018)
درجه: B-

دوقلوها’ قدرت ضربه آژانس رایگان جایزه می رفته اند با چیزی brawnier هر چند ما نمی گسل خود را انتخاب کنید از Playboi Carti یک جوان زیر لب سخن گفتن-rap superstar که بیش از همه Infinite. طرفداران بازدید که به ’87 و ’91 جوخه های IRL به احتمال زیاد پیدا کنید که آخرین جمله کاملا گیج کننده است.

حداکثر کپلر RF
آهنگ: “همه در” Lil Baby (2020)
درجه: B

Lil Baby raps خود lil’ کون کردن در این خشخاش دام bop. آن را به خوبی tempo-ستر از کپلر که عصبانی کردن اینترنت برای دقیقه با پوشیدن یک زندگی, ماده, ماسک (“نمی دانم چه خط آبی ایستاده, برای,” در حال ظهور آلمانی-متولد مشت زن پاسخ داد: از طریق توییتر).

Nelson Cruz, DH
آهنگ: “Soldado” توسط Juan Luis Guerra (2004)
درجه: B-

شادی بخش, danceable مقدمه برای دوقلوها’ نا محدود, dinger-mashing ستاره. کروز دومینیکن میهن Guerra متصلب است تا 21 Latin Grammys به علاوه سه استاندارد Grammys, یک سخت افزار مسافت که آینه Boomstick را در طول سال 2019 دوقلوها اولین: All-Star و همه MLB گره به علاوه نقره مشت زن و ادگار مارتینز جوایز.

ادی روزاریو LF
آهنگ: “Bendiciones” با اسم حیوان دست اموز بد (2020)
درجه: B

روساریو نشان می دهد برخی از پورتوریکو غرور با این باس-غرش جم از اسم حیوان دست اموز بد لاتین دام phenom که منفجر شد و پس از ظاهر شدن در Cardi ب 2018 آمار “من آن را دوست دارم.” یک سال قبل از آن چیزهایی که کلیک برای روساریو در صفحه, که در آن او شده است سازگار میانه-ترکیب نیروی آنجا.

میگوئل سانو 1B
آهنگ: “Vengo de la Pobreza” توسط Rochy RD و Ceky Viciny
درجه: C+

یک propulsive دومینیکن بیا تا سرود که ترجمه را به “من از فقر است.” هر کسی که دیدم 2011 doc Ballplayer: Pelotero می داند که قطعا سانو داستان قبل از دوقلوها امضا نخبگان نوجوان, چشم انداز از جمهوری دومینیکن. فصل گذشته پس از سالها مطبوع گلایه و زمینه مسائل سانو در نهایت شکست به عنوان نیروگاه hitter وظیفه او همیشه قادر به. او در حال حاضر ضرب و شتم COVID-19 بنابراین اضافه کردن “آنتی بادی” به 2020 سراغ گزارش.

لوئیس Arraez, 2B
آهنگ: “Temblor” توسط Causa, Farruko & El Alfa (2020)
درجه: D+

یک کارتونی, باشگاه, اتفاقی, “Temblor” ویژگی های منحصر به فرد مزاحم “dooga-dooga-dooga-dooga” خودداری کنند. آن را به ارزش چک کردن متحرک “مفهوم” تصویری است که عمدتا فقط کلیپ از طرفداران سیاه Infinite.

میچ Garver C
آهنگ: “ستاره درخشان” با زمین و باد و آتش (1975)
درجه: B+

Garver یکی از چندین ستاره برک آوت در سال گذشته Bomba Sqad و چه کسی به جهنم می تواند گسل انتخاب خود را از این یاد funk کلاسیک ؟ “یک pimpmobile ماشین زمان مرا در اینجا” یوتیوب کاربر بیوک بابا به درستی اشاره می کند.

ذکر شریف: ما را شامل نمی شود میدارد از کوزه اما ضروری است به یاد داشته باشید که سفت Dobnak – the dad-ساق بلند, وب کم بارگذاری درایور تبدیل پارچ – انتخاب “Take Me Home, Country Roads” جان دنور یک استادانه بر روی نام تجاری آهنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>