هیئت منصفه indicts ساراسوتا-گاو دریایی در $6.3 میلیون تقلب صورت

“سالیانه پادشاه” Phillip Roy واسرمن و برادنتون CPA Kenneth Rossman متهم در دادگاه فدرال.

خود اعلام کرد “سالیانه شاه” ساراسوتا متهم شده است با bilking سالمندان سرمایه گذاران از حداقل $6.3 میلیون نفر است.

یک هیئت منصفه فدرال است, تحت تعقیب, Phillip Roy واسرمن در چندین فقره برای اجرای اتهام “تقلب در بیمه سرمایه گذاری” که شامل Ponzi-سبک پرداخت به قربانی-سرمایه گذاران.

واسرمن وکیل سابق و دارای مجوز و نماینده بیمه صرف مقدار زیادی از پول سرمایه گذاران به زندگی یک شیوه زندگی اسراف به گفته دادستان فدرال.

نیز تحت تعقیب بود Kenneth Murry Rossman برادنتون یک حسابدار خبره عمومی و دارای مجوز و نماینده بیمه که بینی سرمایه گذاران و تهیه اظهارنامه مالیاتی که پنهان منفی مالیات اطلاعات از هر دو سرمایه گذاران و خدمات درآمد داخلی دادستان گفت.

Wasserman, 63 و Rossman, 62 دستگیر شدند در روز جمعه منتشر شده در پیوند با شرایط. اگر محکوم چهره آنها حداکثر 20 سال زندان در هر یک از هفت تقلب در شمارش در کیفرخواست.

نه تا به حال در زمینه پاسخ در دادگاه فدرال به اتهام به از دوشنبه بعد از ظهر.

کیفرخواست در معرض آخرین مورد در میان کلاهبرداری های متعدد است که باید سوخته جنوب غربی فلوریدا سرمایه گذاران در سال های اخیر است. سال گذشته به عنوان مثال دادستان متهم اصول یک قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شرکت سرمایه گذاری با استفاده از یک طرح پونزی که defauded سرمایه گذاران از 72 میلیون دلار.

واسرمن که صورتحساب خود را به عنوان “سالیانه پادشاه” در مواد تبلیغاتی عمل کرده است سرمایه گذاری کسب و کار در منطقه ساراسوتا برای سال ها تحت نام های مختلف از جمله Phillip Roy Financial Consultants و Phillip Roy Financial Services. او برگزار کرده است سرمایه گذاری سمینارها در مورد مقرری بیمه عمر و با حضور هزاران نفر از فلوریدا سالمندان برخی از آنها شکایت کرد و او را در سال های گذشته برای بازیابی پول خود را.

18-صفحه کیفرخواست unsealed جمعه ادعا می کند واسرمن جدید بیمه سرمایه گذاری به نام FastLife متقاعد سالمندان سرمایه گذاران به انحلال سنتی سرمایه گذاری و قرض گرفتن پول در برابر سیاست خود را بیمه عمر برای تولید پول نقد برای قرار دادن به کسب و کار جدید.

کسانی که سرمایه گذاران نمی شد گفت: در مورد تسلیم و سایر هزینه های مرتبط با liquidations. واسرمن استفاده از پول سرمایه گذاران را برای پرداخت به سرمایه گذاران پیش از در FastLife سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان قربانی-سرمایه گذاران در خود را زودتر به صندوق های تامینی و صندوق املاک و مستغلات سرمایه گذاری ایالات متحده دفتر دادستان در تمپا گفت.

“واسرمن صرف مقدار قابل توجهی از قربانی-پول سرمایه گذاران به سرمایه گذاری اسراف در شیوه زندگی است که شامل خوابگاه های لوکس بالا پایان, وسایل نقلیه, جت اسکی, طلا و جواهر, سرگرمی, قمار, خرده فروشی, خرید, بهبود صفحه اصلی, بیمه شخصی و بسیاری دیگر از هزینه های خود را برای نفع شخصی و نفع و اعضای خانواده” دادستان گفت.

سرمایه گذاری پیشنهاد شد از طریق تلویزیون و رادیو و رسانه های چاپی رسانه ها و همچنین از طریق افراد مشهور تاییدیه. در سال 2018 به عنوان مثال کشور موسیقی خواننده بیلی ری سایرس امضا به عنوان FastLife “ملی سخنگوی مشهور.”

واسرمن و Rossman شد, به اتهام چند فقره توطئه سیم تقلب و تقلب در ایمیل.

دادستان به دنبال $6.3 میلیون از این دو به نمایندگی از آنچه آنها به جیب از اتهام کلاهبرداری.

کیفرخواست متحده توطئه آغاز شد و در اطراف اوت 2016. واسرمن و Rossman هدفمند سالمندان را به سرمایه گذاری در یک سال و سفته است که “تضمین شده” بازده سالانه 10 درصد به 12 درصد با توجه به کیفرخواست. در عوض آنها با استفاده از منابع مالی برای خود یا به “Ponzi-سبک” پرداخت به سرمایه گذاران پیش از.

آنها همچنین آماده ساختگی اظهارات حساب برای نشان دادن سود به سرمایه گذاران در زمینه نادرست مالیاتی به IRS و تغییر سوابق حسابداری به پنهان کردن اطلاعات در طول دولت, سوالات, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>