اعطای یارانه خورشیدی کنسول در ونیز

سواحل خلیج فارس, جامعه, بنیاد, به, خورشیدی, ایالات همسایه $30,000 به گسترش تلاش های خود را در ساراسوتا کانتی.

ونیز — کمک مالی از سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه را فعال خورشیدی ایالات همسایه (یکشنبه) برای گسترش, پاک, انرژی پایدار در ساراسوتا کانتی.

خورشید را با استفاده از $30,000 کمک مالی برای راه اندازی دو مجتمع مسکونی خورشیدی co-ops که کمک به همسایگان مقرون به صرفه نصب با کیفیت پشت بام خورشیدی-سیستم های انرژی در یک گروه هستند.

این بودجه همچنین اجازه خواهد داد که خورشید به گسترش جوانان آموزش و پرورش و برنامه های توسعه جامعه با دولت های محلی به منظور کاهش موانع برای رفتن انرژی خورشیدی و کمک به کسب و کار بیشتر علاقه مند در تبدیل به انرژی خورشیدی است.

خورشید یک سازمان ملی اختصاص داده شده به نمایندگی از نیازها و منافع خورشیدی صاحبان و حامیان با حضور در 11 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا.

پس از سال 2016 که زودتر سواحل خلیج فارس اعطای کمک خورشید سطح شیب دار تا عملیات خود را در دولت آفتاب شبکه سازمان از محله های مبتنی بر co-ops در سراسر فلوریدا رشد کرده و از دو به 56.

که شامل دو تکمیل co-ops در ساراسوتا کانتی که با هم دیدم 100 خانوار رفتن خورشیدی با سرمایه گذاری در مجموع بیش از $1.98 میلیون در سیستم های جدید خود را.

این سیستم را در مجموع صرفه جویی مالکان حدود 3.4 میلیون دلار در هزینه های انرژی در مقابل خرید خرده فروشی برق خود را بیش از 25 سال طول عمر.

“سواحل خلیج فارس جامعه بنیاد دیرین پشتیبانی بوده است در موفقیت ما خورشیدی co-ops” آنجلا DeMonbreun منطقه ای زمینه مدیر خورشیدی ایالات همسایگان گفت: در تهیه بیانیه “هنوز هم وجود دارد تقاضا برای انرژی خورشیدی co-ops در ساراسوتا منطقه و اعطای این ما را قادر به ادامه جلسه آن.”

خورشید دو ساراسوتا کانتی co-ops هر اتاق را برای به عنوان بسیاری که 200 عضو دارد.

DeMonbreun تیم است eyeing سپتامبر برای شروع از سه ماه ثبت نام دوره برای اولین co-op.

قبل از آن نمایندگان محلی را طلب کردن جامعه همکاران و داوطلبان در طول ماه های ژوئیه و اوت. برای تماس با خورشید فلوریدا تیم بازدید https://bit.ly/2B1QBod و یا ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 904-351-8570.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>