گرگ Steube می گوید استیضاح بد بود برای کشور اما این ممکن است خوب برای او

اولین دوره مجلس تبدیل به یک محافظه کار به طور منظم در برنامه های خبری که در آن او انفجار استیضاح و به طور کلی ترویج محافظه کار در دستور کار

در روز ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان رای به استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره ایالات متحده گرگ Steube گرفت و به طبقه محکوم کردن “استیضاح جدول کلمات متقاطع.”

لحظاتی بعد Steube R-ساراسوتا در ادامه فاکس نیوز به انفجار استیضاح و بعد از انجام همان در فاکس کسب و کار.

رسانه ها ظاهر شد و در میان حدود 69, تلویزیون ملی, مصاحبه های که Steube انجام داده است در سال گذشته بسیاری از آنها در روز استیضاح.

Steube معتقد است که استیضاح شده است وحشتناک برای ملت اما این ممکن است خوب برای فعالیت سیاسی خود را. این دانشجوی سال اول مجلس و سرسخت تهمت حامی در حال ظهور است از استیضاح درام به عنوان یک جلا مدافع عمومی از رئیس جمهور.

مانند کنگره ایالات متحده مت Gaetz Steube دوست و همکار سابق در فلوریدا خانه که parlayed خود را زرنگ و دانا رسانه ملی به شهرت Steube پیدا کرده است وجود دارد مقدار زیادی از اشتها در رسانه های محافظه کار برای یک مهاجم جوان نماینده مجلس که حاضر به نبرد با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان.

در حالی که نزدیک شدن به Gaetz سطح از بد نامی Steube ساخته شده است که حضور منظم در محافظه کار برنامه از جمله در کمتر شناخته شده شبکه های چنین به عنوان یکی امریکا و خبری نیوز مکس تلویزیون به عنوان او کار می کند برای افزایش مشخصات خود را. او اغلب در فاکس کسب و کار, کانال, رئیس جمهور شناخته شده است به سازمان دیده بان.

به عنوان سال دوم خود را در دفتر Steube مشتاق به صدا در بحث ملی فراتر از وضعیت خود به عنوان اولین دوره مجلس در اقلیت ،

Steube به گل نشسته تلاش های خود را بهتر شناخته و اشتیاق خود را برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و فشار بسیار محافظه کار در دستور کار نباید تعجب هر کسی که به دنبال کار خود را.

بلند پروازانه به هسته Steube شروع به پریدن کرد از دولت و مجلس به دولت در مجلس سنا به کنگره در طول هشت سال به راحتی برنده محافظه کار در منطقه به لطف خود بی امان مردمی مبارزه مشخصات به عنوان یک نظامی کهنه کار با deep محلی ریشه و سابقه خود را از ترویج محافظه کار و اولویت های مانند تفنگ ،

در اوایل سیاسی خود را حرفه ای Steube دست آورد توجه برای پر کردن تفنگ صورتحساب که درو گسترده بحث است. اما او در بر داشت بسیار بزرگتر مخاطبان برای تلاش های خود را برای خدمت به عنوان برگ برنده سیاسی محافظ.

در روزی که تهمت بود استیضاح, Steube ساخته شده ظاهر در Tucker Carlson امشب دومین-دارای کابل اخبار برنامه.

Steube تلاش برای ایستادگی شده است با کمک و موقعیت خود را در کمیته قضایی مجلس که برگزار شد تعدادی از مشخصات بالا در جلسات. این کمیته مورد سوال ویژه مشاور رابرت مولر برگزار شد و اولین بحث بیش از این مقالات از استیضاح.

پس از یک جلسه ژوئیه گذشته Steube یک تماس از یک شماره او به رسمیت نمی شناسد. او نگه داشته است پست صوتی بر روی تلفن خود را.

“سلام گرگ آن را مورد علاقه خود را رئیس جمهور شاید مورد علاقه در تمام دوران” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در پیام. “و من فقط می خواستم بگم با تشکر از شما. آنچه شما را در کمیته فوق العاده بود یکی از ستاره های واقعی, و من فقط می خواستم به شما بسیار سپاسگزارم شما واقعا بزرگ بودند. این یک جعل آن را یک جادوگر شکار آن را ننگین ولی شما فوق العاده بود با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, گرگ, من آن را قدردانی میکنیم.”

در حالی که آنها نمی گران او را به دموکرات ها و یا دیگران نگران آن است که رهبران ایران را تحت پوشش برای یک رئیس جمهور که بسیاری بر این باورند وقیحانه و وحشیانه قدرت خود را به نفع خود سیاسی, ستایش دیگران مانند که از مغلوب ساختن پیشی جستن به ارزش بیش از طلا در یک مهمانی که در آن رئیس جمهور را تصویب امتیاز از طریق سقف.

Steube می گوید خود را در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ریشه در اعتقاد عمیق که رئیس جمهور اقدامات در اوکراین حماسه بودند impeachable.

برخی اوباما را محکوم کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار و استدلال استیضاح فرایند تولید شواهد قانع کننده است که رئیس جمهور مشروط کمک نظامی به اوکراین در این کشور بررسی رقبای سیاسی خود. سناتور. میت رامنی رای برای استیضاح و دیگر اوباما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نامناسب اما نه impeachable.

فشرده اینکه تهمت چیزی اشتباه Steube تکرار باور است که هیچ چیز جمهور بود impeachable.

“قانون اساسی کاملا روشن” Steube گفت. “این یا خیانت به رشوه خواری بالا و جنایت یا جنحه و تا آنجا که دموکرات ها سعی به جا نسخه خود را از حقایق به یکی از این سطل آن مناسب نیست به یکی از این سطل.”

Steube به نظر می رسد که لذت بردم از وقت خود را در کانون توجه در روند استیضاح ادامه دارد به نظر می رسد در تلویزیون ملی برنامه های در حال حاضر که آن را بیش از. دوشنبه گذشته او ساخته شده یک پنج دقیقه ظاهر در فاکس کسب و کار در 8 p. m. به بحث برنی ساندرز’ شتاب در دموکراتیک ریاست جمهوری اوليه و چگونه نظرات خود را در مورد کوبا — ساندرز محکوم رژیم استبدادی در طول 60 دقیقه مصاحبه هفته گذشته اما ستایش خود سواد برنامه — بازی در فلوریدا یک دولت با بسیاری از تبعیدیان کوبا.

“من می توانم به شما بگویم فلوریدا نمی مانند سوسیالیسم” Steube گفت.

ظاهر درگیر Steube سفر به یک استودیو کوچک در یک پارک صنعتی در خارج از ایالات متحده 301 در شمال ساراسوتا برای اتصال از راه دور به برنامه زنده. Steube کارکنان متعاقبا, انفجار, کلیپ از تلویزیون بخش در Twitter و Facebook.

در حالی که برخی ممکن است نظر همه رسانه ها ظاهر به خود خدمت تلاش برای ترویج خود Steube گفت: آنها ارزشمند برای برقراری ارتباط با ترکیبات خود و نشان دادن آنها او را سخت در محل کار.

“سفر در منطقه, مردم در منطقه هستند مانند: ” ما بسیار خوشحال هستیم شما وجود دارد مبارزه برای ما'” گفت: این کنگره که در منطقه 17 شامل جنوب ساراسوتا کانتی و گسترش به سمت دریاچه اوکیچوبی در سراسر نوار روستایی داخلی بخشی از دولت است.

Steube همچنین نمایش در رسانه ها ظاهر به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده توسط ایران به “کمک مستقیم به چشم انداز و هدف و ماموریت” برای این کشور که محور ارزش های محافظه کار.

که او می خواهد برای هدایت کشور در یک محافظه کارانه تر جهت نیز مشهود است از Steube لوایح که کمک به رشد ملی و قرار گرفتن در معرض.

Steube ثبت شده است 23 قطعه از قانون تا کنون. اولین بیل — ثبت در فوریه سال گذشته بود یک قطعنامه بزرگداشت پیمان با اسپانیا که واگذار فلوریدا, ایالات متحده است. خود دوم شد و یک قطعنامه در محکومیت مینه سوتا کنگره Ilhan عمر به اتهام ضد یهودی نظرات.

پس از آن Steube است که در قانون برای پایان دادن به اصطلاح زنجیره ای مهاجرت که شامل مهاجران آوردن بستگان خود به کشور است.

اما این لایحه که جذب بیشترین توجه را اندازه گیری که منع مدارس که دریافت بودجه فدرال از اجازه تغییر جنسیت افراد بیولوژیکی متولد شده نر به شرکت در ورزش.

Steube رفت و در Tucker Carlson را نشان می دهد در ماه ژانویه به بحث در مورد H. R. 5702 یا “حفاظت از زنان و دختران در ورزش عمل از سال 2020 است.”

“آن را حس می کند آن را یک زن است و اگر مرد در حال رقابت درست است؟” کارلسون اضافه کرد: بعد از آن که: “هیچ یک از این است که حمله به هر کسی در مردم تغییر جنسیت و یا هر چیزی شبیه به آن. آن را صرفا گفت که وقتی ما اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

اما سابق کنگره ایالات متحده کتی هیل متهم Steube از به کارگیری “غم تاکتیک ترساندن” زمانی که او سعی شامل این لایحه به عنوان یک متمم به LQBTQ ضد تبعیض قانونی که به تصویب مجلس سال گذشته است.

“این ترس در مورد ترانس زنان در ورزش گفت:” هیل کالیفرنیا از حزب دموکرات. “هیچ کسی در تلاش است تا بازی را به سیستم برای شرکت در ورزش زنان. که غمگین است تاکتیک ترساندن.”

Steube در مصاحبه ای گفت که او در تلاش برای محافظت از زنان است.

“ورزش زنان باید به ورزش زنان و مردان ورزشی باید مردانه ورزشی” Steube گفت: “من فقط فکر می کنم که هنگامی که آن پایین می آید به این نوع از مسائل است که هر چه خود را بیولوژیکی وضعیت زمانی بود که شما متولد شده است که شما باید به رقابت در.”

دیگر Steube اسکناس شده است کمتر بحث برانگیز است. خود قانون جلوگیری از نظامی مزایای از کار افتادگی از شمارش به عنوان درآمد در رسیدگی به ورشکستگی بود که به تصویب کنگره و امضای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی دیگر از لایحه که اجازه می دهد اعضای خدمت سربازی به عطف به ماسبق درخواست خود را بالاتر-آموزش مزایای به پرداخت کردن وام های دانشجویی. که قانون اتحاد دموکرات ها به عنوان شرکت حامیان مالی.

و Steube ادامه داد: برای نشان دادن یک آزادیخواه خط, پر کردن یک لایحه که reclassify ماری جوانا از یک برنامه 1 به یک برنامه 3 مواد مخدر که اجازه می دهد فدرال تحقیقات در این ماده است.

اما آن را Steube اشتیاق را در مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان که به دست آورده به او بیشتر توجه است. او روش خود را حضور در تلویزیون با شارژ نگرش است که تعریف فعالیت سیاسی خود را یک وکیل تعقیب یک مورد یک نظامی کهنه رفتن به جنگ.

هنگامی که یک مجری تلویزیون به تازگی بدستآمده یک لبخند از Steube برای گفتن او را که کنگره شل و آن را باید به او احساس کثیف به بخشی از آن همسر او اظهار داشت که این اولین بار او را دیده بود او لبخند بر روی تلویزیون.

این بار جدی و Steube جدی فرد است. اما او در حال رشد آرام تر در تلویزیون راحت تر در نقش خود به عنوان یک قهرمان برای رئیس جمهور و محافظه کار باعث می شود.

“شما فقط به نوع خودتان می شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im