گرایمز علیه بشریت: “از دست Anthropocene’ upends اسطوره دختر ناجی

گرایمز مرحله نام و شخصیت Claire بوچر شده برای دهه گذشته بافته شده با هم, عصر جدید, محیط, ’80s, موج جدید و بلانت نشئه حرکات J-pop و K-pop به موسیقی است که احساس می کند فوق العاده مدیون omnivorousness از جریان دوران. همه آلبوم ها نوعی از خارق العاده خم, آیا او آواز خواندن در مورد تپه های شنی و یا شیک قنات خون آشام ها اما از دست ندهید قابلیت ها برای اولین بار به درخواست او sci-fi شکوفا به بتن ژئوپولیتیک درام. ادعا تمایل به تغییر آب و هوا یکی از راه های به defang این cosmological وحشت آن را ارائه کنند. اگر ما رو به پایان اجتناب ناپذیر از همه چیز, چرا تظاهر آن دقیقا همان چیزی است که ما می خواستیم همه همراه ؟

توسط ریخته گری خودش را به عنوان یک تبه کار گرایمز در برابر راه بسیاری از طرفداران او باید تفسیر خود را به عنوان یک نیروی خوب: عملا فمینیستی از مونترال DIY صحنه که تولید خود را به طور مستقل منتشر شد موسیقی; محیط زیست که کاهش یافته است را به چالش سطل یخ به دلیل نگرانی در مورد به هدر رفتن آب اواسط خشکسالی و خود توصیف ضد امپریالیستی که متعهد به مطابقت با 10 ، 000 دلار در کمک های مالی به شورای آمریکایی-روابط اسلامی در پی مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر.

هنگامی که در سال 2018 Met Gala Grimes نشان داد رمانتیک او با همکاری تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk او مواجه عمومی مقاومت برای درگیری با بدنام سرمایه داری. (“من نمی دانستم همه فکر کردند که من چنین by-the-کتاب سوسیالیستی” او گفت: Crack سال گذشته در پاسخ به واکنش است. “سیاست من به معنای واقعی کلمه دیوانه است. من احتمالا پایین رفتن آن را در پایان.”) خانم قابلیت ها و اطراف خود را ارتقاء بازی با شرارت بازیگران بیش از Grimes تصویر تلاش برای اهلی منفی رسانه های اجتماعی طوفان. اگر Grimes است که دیگر جا برای نجات جهان او همچنین ممکن است لذت بردن از در از بین بردن آن است.

دست Anthropocene نیست اولین آلبوم را آرزومند موضع نسبت به کشتار جمعی. در سال 2016 Anohni منتشر ناامیدییک رکورد الکترونیکی است که با حساب همان عذاب است. “من می خوام این دنیا من می خواهم به آن را ببینید جوش” او سنگ روی تک “4 درجه” به نام برای مقدار گرمایش (سانتیگراد) که در طول زمان “خواهد رندر سیاره غیر قابل تشخیص از هر چیزی که انسان تا کنون تجربه کرده” به عنوان روزنامه نگار محیط زیست گایا وینس قابل توجه آن قرار داده است. Anohni می خواستم به بازجویی خود به همدستی در این سیاره را خراب. اما او—که مانند گرایمز دارای سابقه meshing کار خود را با محیط زیست فعالیت—نمی اشغال نقش آخرالزمان-گرسنه تبه کار سراسر همه از ناامیدی. تا آنجا که او به رسمیت می شناسد خود را ذرات مسئولیت آنچه اتفاق می افتد به جهان او نیز آثار خطوط فرار از اين کابوس. در جای دیگر در این آلبوم او باعث می شود یک تعهد جدی از طریق یخی منشور از پردازش های صوتی: “ما هرگز دوباره/به هنگام تولد به خشونت مردان است.”

در یک 2019 مقاله دفاع از آب و هوا خشم محیط زیست, روزنامه نگار امی Westervelt به چالش “ما” است که اغلب استناد در بحث از انسان و نقش آن در گرمایش جهانی, مهمترین, در تازه ترین محصول کتاب در مورد این موضوع نوشته شده توسط مردان”به طور خاص ادبی سفید مردان, برای آنها تغییر آب و هوا نهایی حماسه حماسه که در آن تمام بشریت است و هر دو تبه کار و قهرمان” Westervelt می نویسد. “”ما” فرصتی برای عمل آب و هوا در چند دهه پیش و آن را منفجر داستان می رود و در حال حاضر ” ما ” باید به افزایش به چالش و نجات بشریت. اگر ما نمی—و ما بعید است به ” ما ” را تنها خودمان را سرزنش می کنند.”

با استفاده از اول شخص جمع به راحتی براش کنار کسانی که عضو بشریت است که باید بیش از نسل های ساخته شده هماهنگ و جمعی از تلاش در راستای حفظ محیط زیست که خود را در معرض خطر فیزیکی ایمنی برای جلوگیری از ساخت و ساز جدید نفت خطوط لوله و عملیات استخراج از معادن. این جایگاه اقلیت مانند مشک بشریت به عنوان آخرین امید و نتواند برای به چالش کشیدن نظام سرمایه داری به عنوان یک سمی زمین-از بین بردن روند در خود و برای خود. در ادبی حماسه Westervelt توصیف فردی مردان باید نوآوری راه خود را از جهنم. بشریت منجی ارائه شده است در صورت خرید محصولات مناسب—توپخانه جدید تسلا به جای استفاده Chevy—به جای تصور جهانی که در آن اتومبیل های مورد نیاز نیست.

در این داستان از قهرمانان و خائنانی شکل دیگری ظهور: دختر جوان. به تازگی رسانه ها متمرکز شده teenage آب و هوا فعال گرتا Thunberg. هر چند او الهام سپاه به ترک کلاس های درس خود و در اعتراض به گرمایش زمین در خیابان Thunberg است که اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک شکل انفرادی شفاعت با بزرگسالان به انجام کاری در مورد او به سرعت تبخیر آینده—یک دختر در برابر جهان است. این کاهش از پیام او باعث می شود او را راحت نماد برای هر دو متحدان و دشمنان خود را. برای دومی او را صرفا یک دختر نوجوان یک احمق فرد با هیچ سیاسی بلند آسان به اخراج. سابق او چیزی از یک بت نوجوان شجاع چهره جوان که نشانه entryway به یک راه جدید و یک دنیای جدید است که تضمین ادامه بقای انسان. یا او یا هیچ چیز او همه چیز را; نه در مورد او به عنوان یک فرد در میان بسیاری از کسانی که تمایل بالاتر از همه چیز برای زندگی است.

Thunberg اسلاید به راحتی به مثالی دختر جوان به عنوان یک فانوس دریایی از چه آمده است. “کودک بالقوه آینده … بسیاری از اسطوره ناجی هستند فرزند خدایان” کارل یونگ نوشت. “[کودک] بنابراین یک نماد است که جزء متضاد; واسطه مبشر شفا است که باعث می شود کل است.” دختر جوان با پتانسیل برای تبدیل شدن به یک زن و یک مادر مضاعف می ایستد به عنوان یک نماد جدید و غرامت از جهان بگیرد با بی دقتی مردان حریص.

با بالا اثیری ثبت نام او در بسیاری از آهنگ ها, Grimes را آوازی حضور نقشه های بیشتر پاک بر روی مثالی دختر از آن زن است. فیزیکی ارائه تقویت این ایده است که او را جوانتر از او 31 سال: او اغلب به تصویر کشیده با موهای بلند را در آب نبات رنگ چشم او اغراق آمیز به Disneyfied نسبت به صحنه در برابر کریستال نکردم فانتزی چشم انداز و یا پوشیدن تحت اللفظی بال و پری. در چندین عکس, او می پوشد زره و برد شمشیر مانند اینترنت-سن Joan of Arc. تصویر او قرار می دهد مطرح است که بسیار یک انسان بالغ به عنوان یک نا محدود و قهرمانانه بودن تسلیم در ابدی زنانه جوانان است.

“Unfuck the world, شما دختر احمق” Grimes seethes در “نام من تاریک است” یک قوی تنها از دست Anthropocene. او صحبت کردن در شخصیت به عنوان فرشته مرگ به خدا که ارائه شده به عنوان یک دختر. در این آلبوم اساطیر را از دست ندهید قابلیت ها نیز می شود به یک دختر, یک شیاد الهه به تصویر کشیده شده بر روی جلد در نظر گرفتن selfie در حالی که سوزش در نوک پستان خود. در اینجا یک دختر در جهان است بالقوه ناجی و آن بالقوه ویرانگر. مردان هیچ می گویند در چه آمده است.

در lyric video for “نام من تاریک است” Grimes sneers از طریق لایه های واقعیت افزوده اثرات. پراکنده هستند کلیپ از پایان Evangelionاین 1997 آخر به Hideaki Anno این سری انیمه Neon Genesis Evangelionکه به دنبال یک گروه از نوجوانان با استفاده از فرار مکانیک مناسب برای حفاظت از جهان را از مهاجمان. در حالی که منحرف یکی آخرالزمان هر چند سایه سازمان توسعه یافته است که این روبات های مناسب مخفیانه توطئه دیگری است. هدف آنها برای رده بندی کردن تمام حیات بر روی زمین به یک آگاهی جمعی پایان دادن به همه انسان تنهایی از طریق یک دختر نوجوان به نام Rei یک کلون bioengineered توسط دانشمندان برای پایان دادن به زندگی انسان و ایجاد یک فرم جدید بودن. در این فیلم از نظر بصری شگفت آور, اوج, Rei برج بیش از زمین پوزخند او به عنوان جان هر انسان است. سپس او خودش را به نظر می رسد به مرگ به نصف تقسیم شده و سقوط بیش از تازگی بی ثمر سیاره است. پایان ویژه مبهم: دو نوجوان برای زنده ماندن به تنهایی در یک چشم انداز هولناک. جهان به پایان رسیده و از نو آغاز می شود در دست یک دختر تبدیل به یک خدا.

بین انتشار تک آهنگ از آلبوم جدید Grimes پراکنده نوع دیگری از فاش کردن. در اوایل ژانویه او نوشته دو عکس از خودش مشخصه باردار در Instagram یکی با CGI جنین تزیین در شکم او. در اکثر زمینه حاملگی تصاویر جدا از خوش بینی. در Beyoncé خود Instagram بارداری, اعلام از تا سال 2017 او زانو در میان سرخس ها و گل رز با پوشیدن لباس زیر و یک organza حجاب به طور کامل تجسم باروری است. گرایمز بارداری عکس های به اشتراک گذاشته شده در میان مواد تبلیغاتی برای او آخرالزمانی آلبوم متفاوت رزونانس. در یکی او glares در دوربین forebodingly; در دیگر او را رو به پایین نگاه حامل هوا از سودا. در هر دو شکم او است مشخص شده با رنگ قرمز خراش که به نظر می رسد به هجی کردن حروف یا ردیابی پنهان علائم رمزی.

گرایمز ویدئو برای آهنگ “پاک کردن برای همیشه” به تصویر می کشد او را نشسته بر روی یک خراب تاج و تخت, پوشیدن لباس قرمز در فرو ریختن سنگ پلازا را در مقابل یک آسمان لکه لکه با سیارات. تصویر تشابه یک صحنه معروف از سال 1988 فیلم انیمیشن Akiraکه تشنه قدرت شخصیت Tetsuo می یابد که بدن او شروع به جهش و رشد خارج از کنترل است. مانند بسیاری از, بدن, ترسناک, Akira مسابقات ظاهرا تعرض مصون نر فرم به تصویر می کشد Tetsuo بدن آن را به عنوان تغییرات از توافق خود را مانند یک زن باردار. با صعودی به تاج و تخت خودش Grimes کامل استعاره. او فرستادن تصاویر از بارداری نه به عنوان یک ژست امید جهان جدید اما به عنوان اشاره به یک میراث ترسناک است که تساوی در حامله بدن به عنوان منابع هرج و مرج بی قراری و ترس است.

اولین عکس در Grimes را Instagram خوراک یک نقاشی از او احتمالا در شخصیت به عنوان دست Anthropocene رانندگی یک شمشیر به یک مینیاتور زمین است. این سیاره که خونریزی از زخم قراردادن موشواره در مقابل شکم او به عنوان اگر او باردار بود, با آن و کاهش آن از خود او حلقه. طبیعت و زمین به مدت طولانی شناخته شده است در فرهنگ عامه به عنوان زنانه یا بیشتر به طور خاص به عنوان مادران است. در ویژوال مواد اطراف آن از دست Anthropocene, Grimes کست آب و هوا در آخرالزمان به عنوان یک مادر در حق خود او غیر قابل پیش بینی و در نهایت کینه توز بودن رها کردن تخریب در جهان است.

اگر در اولین فصل از زندگی حرفه ای خود را Grimes اشغال یک موقعیت قابل مقایسه با Thunberg را به عنوان یک زن جوان منحصر به فرد قادر به ایستادن اشتباهات و یک کشتی برای امید از طرفداران خود را از دست Anthropocene است ثابت قدم امتناع فرض کنیم یک نجات دهنده نقش. جهان بیش از حد برای یک دختر به حمل. او قطره آن را اجازه می دهد تا آن را خرد ساعتهای که در آن قطعه زمین است. نزدیکی به ثروت و قدرت را چنین زیبایی موضع یکی از آسان به: تغییر آب و هوا در حال حاضر به کشته شدن مردم—بسیاری—و هیچ یک از آنها میلیاردرهای. اما حتی در تاریک ترین منابع Grimes این تصاویر وحشیانه ترین آخرالزمان داستان وجود دارد این است که برخی از اتاق را برای امید. نوجوانان نظرسنجی خرابه زمین و بی سر و صدا تعجب آنچه که آنها باید انجام بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>