‘ناخالص قضاوت’: کارشناسان می گویند تهمت تصمیم به منحل کردن همه گیر تیم مانع از coronavirus پاسخ

واشنگتن—در ماه مه سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن biodefense آمادگی مشاور هشدار داد که یک آنفولانزای همه گیر شد و کشور از شماره 1 سلامت تهدید امنیتی و ایالات متحده آماده است.

“ما می دانیم که آن را نمی توان متوقف شده در مرز” Luciana Borio مدیر پزشکی و biodefense آمادگی در شورای عالی امنیت ملی گفت: در یک سمپوزیوم که روز است.

Borio چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2019. دیگر بالا در سطح جهانی کارشناسان بهداشت رهبری برای خروج حتی پس از کاخ سفید برچیده شورای امنیت ملی جهانی بهداشت در ایران ،

مرگ که تیم نخبگان است که در حال حاضر تحت بررسی به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن bristled که در مورد خواسته خود تصمیم به انحلال این دفتر در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز در روز جمعه.

“من فقط فکر می کنم این یک سوال” از رئیس جمهور پاسخ داد. “و هنگامی که به شما می گویند ‘من’ من آن را انجام نمی. … من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی دفاع می کرد این تصمیم در روزهای اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب بولتون به رهبری شورای امنیت ملی در مارس سال 2018 است. یک ماه بعد بولتون nixed همه گیر آمادگی دفتر به عنوان بخشی از تلاش برای ساده کردن این سازمان است.

“ادعا می کند که ساده امنیت ملی سازه اختلال در ملت ما دفاع زیستی هستند false” بولتون توییتی شنبه. “بهداشت جهانی بالا باقی ماند شورای امنیت ملی اولویت و متخصص آن تیم حیاتی بود به طور موثر دست زدن به 2018-19 آفریقا ابولا بحران است. عصبانی چپ فقط می تواند به توقف حمله حتی در یک بحران است.”

اما بهداشت جهانی کارشناسان می گویند بولتون تصمیم چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پا به حالت صاف در مقابله با این ویروس است که باعث شده است که تقریبا از 6400 موارد COVID-19 کشته و 108 در ایالات متحده از سه شنبه شب.

“بولتون انتخاب رویکرد به امنیت ملی ‘ساده’ درگیر سر بریدن و رقیق کاخ سفید تمرکز بر همه گیر تهدیدات” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی نوشت: در یک عمل متقابل. “او حذف, مدیر ارشد, موقعیت کاملا بسته biodefense اداره و گسترش باقی مانده کارکنان در بخش دیگر از شورای امنیت ملی است.”

بسته شدن این بیماری همه گیر در دفتر “به وضوح منعکس کاخ سفید را در اولویت های نابجا و ثابت کرده است که یک ناخالص قضاوت” Konyndyk نوشت.

بیماری همه گیر در اتاق ایجاد شده پس از شیوع بیماری ابولا

آیا دفتر منحل شد و یا کارآمد وجود ندارد سوال تعدادی از درجه یک جهانی کارشناسان بهداشت و چپ دولت در پی بولتون تصمیم گیری است. در بالای این لیست: عقب Adm. تیموتی mary smith بود که مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر ارشد بهداشت جهانی امنیت و biodefense در شورای امنیت ملی. قبل از آن mary smith رهبری جهانی ضد مالاریا ابتکار در دولت جورج دبلیو بوش بود.

باراک اوباما رئیس جمهور ایجاد آمادگی همه گیر در شورای امنیت ملی در سال 2016 پس از دولت او انتقاد خود را برای پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر ابولا در سال 2014 و 2015.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره لعنتی اوباما برای امتناع از اعمال ممنوعیت سفر و قرنطينه. هنگامی که دو آمریکایی پرستاران قراردادی ابولا در سال 2014 در حالی که مراقبت از آلوده بیمار برخی از قانونگذاران جمهوریخواه از اوباما خواست که تعیین تزار و یا نظارت بر پاسخ.

“من می خواهم به می دانم که چه کسی مسئول توضیح ، جان مک کین سناتور Ariz., گفت: در آن زمان. اوباما در نهایت شنود گذاشته ران Klain که در خدمت به عنوان رئیس ستاد به دو دموکراتیک معاون رئیس جمهور منجر به ابولا پاسخ.

به عنوان شیوع این بیماری در غرب آفریقا فروکش کرد در سال 2015 و او آماده به ترک Klain فشرده اوباما به راه اندازی دائمی ریاست در شورای امنیت ملی به هماهنگی همه گیر آمادگی و واکنش در سراسر دولت فدرال است.

اوباما در زمان Klain مشاوره و ایجاد واحد به آماده شدن برای آینده شیوع بیماری و جلوگیری از آنها را از قارچ به بیماری های همه گیر.

“است که بسیار ضروری به گام” گفت: Stephen J. موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز استراتژیک و بین الملل واشنگتن فکر می کنم تانک. پس از ابولا اوباما و مشاوران او متوجه “این فقط خطرناک و پر هرج و مرج و اجازه دهید که دوباره.”

“ما در عصر زندگی می کنند عود بحران از این نوع است که با بیشتر سرعت تاثیر بیشتری و هزینه های” موریسون گفت. کاخ سفید گفت: نیاز به یک نقطه کسی است که می تواند هماهنگی های متعدد آژانس و “دیدن چیزهای اولیه بسیار سریع عمل آورد و در مورد پاسخگویی و هماهنگی آمریکا پاسخ.”

‘کندی و سردرگمی در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس

که دوراندیشی و coordinationhas گم شده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ موریسون گفت. “شما می توانید برخی از ویژگی کندی و سردرگمی است که ما را دیده اند bedevil این تلاش پس از آغاز … به عدم حضور موثر سازه در داخل کاخ سفید است.”

بث کامرون که رهبری دفتر تحت اوباما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به هیچ کس اداره هزینه ایالات متحده “ارزش زمان” در پاسخ به COVID-19 اگر چه تاثیر کامل هنوز مشخص نیست.

در واشنگتن پست op-ed, کامرون نوشت که دفتر ایجاد شد از “به رسمیت شناختن است که همه گیر می دانم که هیچ مرز و جدی پاسخ سریع بسیار مهم است. کار ما این بود که زنگ خطر دود — نگه داشتن سازمان دیده بان برای به دست آوردن جلوتر از شرایط اضطراری صدایی هشدار دهنده در اولین نشانه از آتش — همه با هدف اجتناب از شش زنگ فروغ.”

او گفت که تیم او constantlymonitored هزاران بهداشت جهانی تهدیدات از H7N9 آنفلوانزای در چین به شیوع تب زرد در آنگولا.

بولتون و متحدان خود را به ضرب گلوله به عقب پس از کامرون op-ed منتشر شد گفت او و دیگر منتقدان گمراه کننده عمومی گفت: این دفتر شده بود منحل گردید. تیم موریسون یکی از بولتون نماینده در شورای عالی امنیت ملی گفت: آن پف کرده و تصمیم به تحکیم بهداشت جهانی واحد با دو نفر دیگر حذف “همپوشانی” در شورای امنیت ملی.

“اگر هر چیزی در ترکیب ریاست قوی تر بود چون مربوط به تخصص می تواند commingled,” تیم موریسون نوشت در خود واشنگتن پست op-ed دوشنبه.

او گفت: در حال حاضر کارکنان “است به طور کامل به کار” در پاسخ به COVID-19 و او بوق و کرنا تهمت کار در biodefense و واکسن.

در یک مصاحبه موریسون گفت: بولتون به طور منظم ارسال او را صبح زود در مورد ایمیل های در حال ظهور ممکن است نگرانی های بهداشتی.

او گفت: این مشکل با COVID-19 شیوع است و هیچ ربطی به ساختار شورای عالی امنیت ملی و همه چیز را با چین را به تلاش برای پنهان کردن شیوع این بیماری برای اولین بار در.

“گسل نهفته است با چین نشستن روی این چیزی که برای پنج هفته” موریسون گفت. “ما می تواند سرمازده این چیزی که در جوانه اگر چینی ها آمده بود پاک پیش از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده است که او قطع بهداشت جهانی کارشناسان از کارکنان خود را و سعی بریده بریده بودجه برای سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر سازمان های شارژ با لکه بینی و در پاسخ به چنین بوده است ،

“برخی از مردم ما قطع آنها نشده است مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از سال های بسیاری از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک Feb. 26 جلسه در coronavirus پاسخ.

“من یک فرد کسب و کار — من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد,” او گفت:. “هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>