گروه به دنبال پرتاب جایگزین فارغ التحصیلی برای شمال بندر دبیرستان

نورث پورت — یک گروه از شمال بندر ساکنان در حال برنامه ریزی “NPHS جایگزین فارغ التحصیلی 2020” به عنوان یک راه برای افتخار نورث پورت دبیرستان کلاس 2020 در جولای 16 در مرکز شهر سبز.

در حالی که همه اعضای هیئت مدیره مدرسه در حال دعوت عضو هیئت مدیره اریک رابینسون پا به پرداخت هزینه برای مجوز هزینه های سبز و صحبت می کنند حداقل یکی از شش مراسم.

هر چند رابینسون گفت: “او هنوز هم امیدوار به مدرسه منطقه میزبان مراسم فارغ التحصیلی.

همچنین پنج شنبه, North شهرستان بندر کمیسیون با صدور بیانیه اعلام جولای 16 عنوان “نورث پورت فارغ التحصیلی کلاس 2020 روز” به یکی از سازمان دهندگان جاستین کودی ویلیس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

شهرستان مدیر پیتر لیر تاکید کرد که این گروه که به رهبری ویلیس و ایلین Emrich هنوز به مراقبت از چندین مجوز و کار کردن تدارکات با کارکنان شهرستان قبل از آن را می توان به رسمی.

“ما در حال کار با شما اما انگار زیادی از دست رفته اما در کل خیلی بیشتر نیاز به اتفاق می افتد قبل از این می تواند حرکت رو به جلو” لیر گفت. “بیان تاریخ و مکان ممکن است دشوار است.”

اتفاقا شهرستان نورث پورت کمیسر ونسا Carusone برنامه ریزی شده است به یک شروع سخنران در یکی از شش فارغ التحصیلی جلسات.

“من فکر می کنم این است برای رفتن به یک راه بزرگ تجلیل از دانش آموزان ما و من فکر می کنم آنها آن را سزاوار” Carusone گفت: در پایان روز پنجشنبه جلسه هیئت مدیره در طول کمیسر را در بخش نظر دهید.

از زمان طرح ویلیس گفت: تماس ها برای دانش آموزان فارغ التحصیل در شش جلسات جداگانه با فاصله دو ساعت از هم جدا شروع 9:30 صبح و در 7:30 p. m.

بلوک 75 دانش آموزان به همراه 150 نفر از اعضای خانواده خواهد حضور در هر جلسه با 25 داوطلبان حاضر.

که محدود کردن تعداد حضور در مرکز شهر سبز به 250 نفر است.

در حالی که محدود کردن فارغ التحصیلان به دو زنده مهمانان این برنامه قرار است از تلویزیون پخش شود در WKDW بنابراین دیگر اعضای خانواده ممکن است در ماشین نشسته و گوش دادن.

ویلیس گفت: برنامه ها — که شامل بازی از پمپ و شرایط یک سخنرانی توسط نورث پورت دانش آموز دبیرستان بدن جمهور آریانا گونزالس رابینسون و در عین حال-به-می شود-تعیین شروع بلندگو — محدود به 1:23.

باقی مانده از زمان مورد نیاز برای داوطلبان برای پاکسازی هر صندلی با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

هر فارغ التحصیل خواهد شد همچنین سفارشی “بابکت کلاس 2020” ماسک در حالی که پدر و مادر هستند که خواسته خود را به ارمغان بیاورد. ماسک ها مورد نیاز است. دوره.

“بدون استثنا وجود دارد به ماسک قاعده” ویلیس گفت. “این است که در مورد ایمنی و دادن این بچه ها آنچه را که آنها سزاوار.”

اطلاعات در دسترس است در Facebook صفحه رویداد برای جایگزین فارغ التحصیلی و برخی از مردم را پاسخ دهید می خواهم وجود دارد ویلیس است درخواست از مردم برای ایمیل او را در [email protected] به طور رسمی پاسخ دهید به صورت دقیق سرشماری.

جزئیات هنوز در حال کار کردن برای این رویداد. سازمان جلسه در ساعت 9:30 صبح 4 جولای در Olde World, رستوران 14415 تمیمی دنباله #2728 بندر شمالی برای ادامه برنامه ریزی است.

Olde World نیز صفر برای مردم به دنبال کمک به این علت که نیاز به خرید منابع بهداشت را در میان چیزهای دیگر از آنجا که وجود دارد هیچ زمان چرخش برای GoFundMe صفحه.

چک کاهش یافته و در Olde World ساخته شده باید به سلامت روانی سود هالی و امید است.

هالی در حالی که امید است اسپانسر حساب است که برای استفاده شفافیت اهداف ویلیس گفت.

Emrich در اوایل Facebook پست گفت: افراد علاقه مند به اهدا یا داوطلب می توانید تماس بگیرید 941-237-7907.

ویلیس اشاره کرد که جایگزین فارغ التحصیلی است “نشان از وحدت بین دانش آموزان و جامعه است.”

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این بچه ها افتخار احترام گذاشته و نشان داده شده است عشق است که آنها سزاوار,” او اضافه شده است.

تا کنون Carusone برنامه ریزی شده است برای شروع سخنران در سومین جلسه فارغ التحصیلی. تمام پنج مدرسه اعضای هیئت مدیره دعوت شده اند و ممکن است صحبت کردن وظایف با رابینسون که در غیر این صورت صحبت می کنند در تمام شش جلسه است.

هنوز رابینسون اشاره کرد او امید برای مدرسه منطقه به کار کردن برای انجام فارغ التحصیلی در مدرسه ملک.

“وجود دارد انواع مختلفی از راه حل های وجود دارد خارج وجود دارد” رابینسون گفت: “من هنوز کار با هیئت مدیره مدرسه برای دیدن اگر ما می توانید به فارغ التحصیلی.”

ویلیس تاکید کرد که جایگزین برنامه با هدف دانش آموز قدردانی.

“این است که در مورد وحدت در درون جامعه ما این است که در مورد افتخار در جامعه ما” ویلیس گفت. “و این است که در مورد نشان دادن جامعه ما در مورد مراقبت از این کودکان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>