گروه روند شروع به جدا شدن از شمال بندر

غرب روستاییان مسئول دولت درخواست شهر شنبه پرسیدن که غرب روستاهای منطقه بهبود بود جدا شده از شهرستان.

بندر شمالی — غرب روستاییان برای دولت مسئول ثبت دادخواست با شهرستان نورث پورت شنبه پرسیدن که شهر قرارداد مرزهای خود را و د-ضمیمه روستاهای غرب منطقه بهبود.

این گروه که همچنین حفظ ویکی مبتنی بر وکیل لوقا چارلز Lirot به عنوان نمایندگی در مجموعه مقالات.

این شهرستان خواهد شد قرارداد با تمپا-بر اساس قانون شرکت برایانت میلر زیتون برای مقابله با دادخواست و پس از آن عمل است.

جان Meisel رئیس این گروه که آن هم یک ثبت نام اقدام سیاسی کمیته وکیل دیوید Fernstrum و ویکتور Dobrin همه خطاب به شهرستان نورث پورت کمیسیون سهشنبه شب در عمومی نظر به اطلاع هیئت مدیره قصد و آنها را ترغیب به دنبال کردن روند انقباض به عنوان مندرج در فصل 171 از ایالت فلوریدا در اساسنامه.

غرب روستاییان می گویند که آنها را جمع آوری حدود 2000 امضا در درخواست تماس برای انقباض را مشاهده کنید و 994 از کسانی که امضا در روز شنبه هر چند تنها 584 مورد نیاز برای شروع روند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

عدم است که این گروه قصد دارد به درخواست برای انقباض به تصمیم گرفته شده توسط یک رفراندوم.

“ما خودداری بیش از 1 ، 000 باقی مانده دادخواست برای حفاظت در این زمان” Fernstrom گفت.

WV4RG سازمان احساس شمالی شهر بندر کمیسیون موفق شهرستان عاقلانه با اشاره به ساخت و ساز از 12 میلیون دلار مرکز آبزی در Butler پارک و یک پیشنهاد استخدام شهر باستان شناس به عنوان نمونه هایی از هزینه های بیهوده و بیمعنی.

توسط دولت اساسنامه این شهرستان دارای شش ماه به شروع روند de-الحاق گنجانیده بخشی از روستاهای غرب منطقه بهبود یا رد دادخواست.

پرونده خود را بر اساس 2002 مدار تصمیم دادگاه است که این شهر الحاق توماس اموال در مرتع پرورش احشام بود و نه حقوقی و همچنین این واقعیت است که وجود دارد دو انکلاوها — از جمله زمین متعلق به کالج ایالتی فلوریدا — که باید به الحاق نامعتبر است.

توماس اموال در مرتع پرورش احشام متصل به شهرستان از طریق Myakka دولت جنگل — که در سال 1995 تاسیس شد و پس از آن جنوب غربی فلوریدا مدیریت آب منطقه خریداری سازگار با محیط زیست حساس زمین در امتداد رودخانه Myakka را.

پس از آن که حاکم ساراسوتا کانتی و شهر بندر شمالی حل و فصل اختلاف خود را بیش از الحاق و وارد یک مشترک برنامه ریزی و توافق.

ساکنان احساس 2002 حکم دادگاه باید مقدم بر این پس از آن توافق نامه.

این گروه همچنین ادعا که ساکنان این توسعه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Wellen پارک کمی دریافت سود از شهرستان نورث پورت.

این شهرستان را فراهم می کند پلیس ، آتش نشانی و آمبولانس خدمات به تحولات و به تازگی در زمان مالکیت جدید تصفيه خانه فاضلاب است که ساخته شده به عنوان بخشی از یک توافق با توسعهدهنده و.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

WV4RG دهندگان ادعا می کنند که پس از ده-الحاق ساراسوتا کانتی خواهد بود قادر به ارائه این خدمات در هزینه های پایین و بر این باورند که مالکیت فاضلاب کارخانه در نهایت بازگشت به روستاهای غرب منطقه بهبود — ویژه اقتدار مالیات ایجاد شده برای ساخت زیرساخت — یا شاید ساراسوتا کانتی.

روستاهای غرب منطقه بهبود هیئت ناظران تصویب یک قطعنامه در ماه مه مخالفت با انقباض.

Wellen, پارک, WORLDS است که مالک و توسعه اکثریت زمین در WVID منتشر شد بیانیه و اشاره کرد که آنها را حفظ کرده اند وکیل جف بون به عنوان مشاور خارج از سازمان و درخواست یک کپی از درخواست از شهرستان. آن کاهش یافته و بیشتر به نظر تا زمانی که آن را به بررسی درخواست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>