گروه تلاش برای متوقف لایروبی از تصویب در ساراسوتا

این ضابط درخواست سفارش آید تنها چند روز قبل از لیدو کلید renourishment پروژه شروع به تنظیم شده است.

نجات ما خواب نیمروز شن و ماسه 2 یک سازمان تشکیل شده برای محافظت از خواب نیمروز کلیدی سواحل و محیط زیست خواسته است یک قاضی فدرال به صورت اضطراری و موقت سفارش محدود به توقف لایروبی از تصویب بیش از آخر هفته.

میعادگاه قشنگ ساحلی کلیدی خط ساحلی renourishment پروژه می تواند قابل توجه منفی زیست محیطی و پیامدهای اقتصادی آن برای خواب نیمروز کلید گروه غیر انتفاعی استدلال می کند.

حرکت ثبت شده در روز دوشنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه میانی فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های محیط زیست

این پروژه لایروبی شد به روز یکشنبه آغاز, اما این معلوم نیست چه تاثیر حرکت خواهد شد.

“این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که در مخالفت با درخواست برای سفارش ضابط و ما در انتظار دادگاه به تعیین” گفت: سخنگوی دیوید Ruderman

برنامه ریزی شده لایروبی شن و ماسه “قرض گرفتن” از یک shoal در تصویب اولیه ناوبری نقطه دسترسی بین خلیج مکزیک و ساراسوتا — بخشی از حفاظت از طوفان و طوفان آسیب های کاهش پروژه در لیدو کلید.

این لایروبی پروژه یکی از بزرگترین فکر در ایالت فلوریدا و به دنبال لایروبی تا 1.3 میلیون متر مکعب از بزرگ منتقل می کند.

از آنجا که این پروژه در نظر گرفته شده است “عمده فدرال اقدام” تحت محیط زیست ملی و سیاست عمل تجزیه و تحلیل جامع از اثرات باید به طور کامل تجزیه و تحلیل نجات ما خواب نیمروز شن و ماسه گفت: در انتشار اخبار.

کامل بیانیه اثرات زیست محیطی و یا EIS است که می تواند مورد نیاز برای این نوع از پروژه های تکمیل شده در این منطقه و یا مناطق اطراف آن از سال 1984 با وجود اینکه به طور خاص درخواست شده توسط ساراسوتا کانتی در سال 2016 انتشار اخبار گفت.

این لایروبی از تصویب در نقض بی شمار از قوانین فدرال از جمله ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند, پاک, آب, عمل, خطر انقراض گونه عمل می کنند گفت: Mark Smith رئیس صرفه جویی های ما خواب نیمروز شن و ماسه با 2.

“ما در حال درخواست برای سفارش ضابط موقت قبل از آسیب غیر قابل برگشت انجام شده است به تصویب و اطراف آن اکوسیستم” اسمیت گفت.

سال 1984 بیانیه اثرات زیست محیطی استفاده می شود برای این پروژه در نظر نمیگیرد متعدد مسائل زیست محیطی و نگرانی های اسمیت گفت.

آن را با شکست مواجه شامل ملاحظات به طور خاص برای لایروبی بزرگ عبور در نظر گرفتن اثرات از کشاله ران ساخت و ساز و اجرای نظر برای قرمز جزر و مد — و آن را به طور خاص توصیه می شود در برابر طوفان محافظت اقدامات از جمله این پروژه پیشنهاد شده است.

صفحه اصلی مختلف زندگی از جمله گوسفند آبی و لاک پشت های دریایی بزرگ عبور توابع به عنوان بخشی از ساراسوتا خلیج خور نام یک خور اهمیت ملی توسط کنگره ایالات متحده در سال 1989.

غیر انتفاعی است استدلال در دادگاه است که این پروژه را تحت تاثیر کیفیت آب و فراتر از منطقه فوری و ممکن است تهدیدی برای بقای زندگی دریایی و پستانداران inshore و مراکز زیستگاه و ساحلی محیط زیست است.

“ارتش سپاه’ عدم تطابق با قانون فدرال در این مورد می تواند فاجعه آمیز برای کسانی که عشق بزرگ عبور shoal, ساراسوتا خلیج تد Sperling پارک و خواب نیمروز کلیدی” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>