بد خلق را مرگ کمدی جم زندگی می کند در یک مستند جدید

در طی 15 سال صدها نفر از تاسیس کمدین باز میکروفون نوازندگان و مطلق trainwrecks graced مرحله در Grumpy نوار در مرکز شهر, مینیاپولیس با نام مستعار “بدترین کمدی اتاق در کشور است.” سپس در سال 2018, مرگ, کمدی جم به پایان رسید که بد خلق را به پایین زده بود.

این هفته این طبقه باز میکروفون را احیا خواهد شد دوباره در ایان Rans را مستند, مرگ, تاریخ و زمان آخرین پایه. شات در طول باز میکروفون شب نهایی این فیلم به شرح زیر نشان می دهد میزبان — کریس مادوک ، پاتریک بائر و وین Burfeind — همراه با بازیگران کمیک از جمله از دست شنان, پل, تیفانی, Norton, برایان میلر و اسحاق شوخ به عنوان آنها ارائه یک نگاه اجمالی به تاریخ نشان می دهد و میراث.

“آغاز کار من در بد خلق را به عنوان یک پیشخدمت و barback در سال 2000” به یاد می آورد کریس مادوک ، مردی که گروگان جم پس از آغاز آن در سال 2003. “که در آن نقطه من تا به حال انجام داده کمدی شاید یک تعداد انگشت شماری از بار اما آنها می دانستند که من تا به حال آن را انجام داده به طوری که آنها از من پرسید.”

مادوک ، همکاری با دن Schlissel از ایستادن! سوابق و شروع به میزبانی شب.

“هر هفته من فقط وحشت زده بود” او اذعان می کند. “من احساس مثل من تعلق ندارد در کمدی صحنه و من فقط بیمار به معده من هر چهارشنبه. بعد از چند سال من فکر کردم این بود که به تعطیل به دلیل نبود بسیاری از مردم در حال آمدن است. سپس آن را در ادامه برای 13 سال بیشتر.”

کسانی که بعد از 13 سال می بینیم بسیاری از لحظات به یاد ماندنی را در نوار با headliners مانند ماریا Bamford, داگ Stanhope و اندی Kindler احتراما به Grumpy مرحله. اما میراث مرگ کمدی جم می آید از محلی کمیک که نگه داشته به آینده را در هر هفته.

Yeah, that's the Grim Reaper doing a set onstage.

آره این Grim Reaper انجام یک مجموعه روی صحنه. مرگ کمدی جم

“برایان میلر لمس بر روی آن در این مستند زمانی که او می گوید که بد خلق بود مرتب کردن بر اساس یک زمین بی طرف برای محلی کمدین می گوید:” Rans. “این نشان می دهد کار می کرد چرا که آن را بیش از حد aspirational. همه نبود 100 درصد و فقط خود را انجام می دهند مواد که آنها می دانند که کار می کند. آنها در تلاش بودند واقعی مشروع مواد جدید — که اغلب سقوط تخت در چهره خود را. اتاق خود را به نوعی تا به حال این شایان ستایش بازنده کیفیت به آن حتی اگر هیچ یک از این کمیک را زنده به آن است. گه اتفاق می افتد وجود دارد که نمی تواند اتفاق می افتد در دیگر کمدی اتاق.”

در حالی که مقدار زیادی از آن گه گنجانده شده است در این فیلم چند لحظه چپ شده اند به افسانه است. مانند زمان مادوک ، شد پانچ روی صحنه است.

“این fella حدود شش پا-هفت یک غول واقعی مرد. او نشسته بود در مقابل غرفه های خود را و فقط هر طنز تلخه” به یاد می آورد مادوک،. “هنگامی که او رفت تا [انجام] ما را نگه داشته و زدن چراغ های روشن و خاموش و تبدیل به موسیقی در او. او نمی خواهد این مرحله پس از من بالا رفت و به او گفت به من میکروفون…. و در وسط یک جمله او در زمان دست او بود که برگزاری میکروفون و او فقط clobbered من در طرف سر است.”

یکی دیگر از زمان Sir Ian McKellen, تصمیم به جام جم.

“او انجام شده بود شاه لیر در اکلاهما و او و چند نفر دیگر تصمیم به آمده و به تماشای نمایش” به یاد می آورد مادوک،. “او گفت که او نمی خواست برای رفتن به دریا تغییر در این نزدیکی هست به دلیل, ‘$9 برای یک لیوان شراب ؟ این محل بیشتر سرعت من.'”

From left: Chris Maddock, Patrick Bauer, freakin' Ian McKellan, Wayne Burfeind.

از سمت چپ: کریس مادوک ، پاتریک بائر freakin’ Ian McKellan Wayne Burfeind. کریس مادوک ،

در حالی که این داستان ممکن است ساخته شده اند برش مستند نشانی از یک کار بزرگ از نمایشگاه چرا بد خلق و مرگ کمدی جم چنین جایگاه ویژه ای در قلب کمیک و طرفداران در مینیاپولیس سال پس از مرگ آن است.

کلیپ از ویژگی های از دست شنان, پل, که توضیح می دهد که یک شوخی است که مشغول به کار در بد خلق را می تواند در هر نقطه; داستان از تاسیس کمیک بمب گذاری چشمگیری; و اسحاق شوخ احساسی در مورد خاطرات مورد علاقه خود را نشان می دهد هر دو در و خارج از صحنه.

این comradery این جنون (که در آن دیگری می تواند شما را ببینید Grim Reaper انجام بد کشتی کروز کمدی?), خنده و حس unharnessed شده خلاقیت است که اتفاق افتاده است که مرحله مرکز شهر ممکن است هرگز تکرار شود اما به لطف, مستند, همه ما می توانید یکی از آخرین دیدار با یک دوست قدیمی.

شما می توانید فیلم زیر را ببینید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>