هائیتی پلیس در درگیری با نیروهای نظامی در نزدیکی کاخ ملی

PORT-AU-PRINCE Haiti—خاموش-وظیفه افسران پلیس و حامیان آنها رد و بدل آتش برای نزدیک به دو ساعت در روز یکشنبه با اعضای تازگی بازسازی هائیتی ارتش در مقابل کاخ ملی در یک خطرناک تشدید درگیری پلیس پرداخت و شرایط کار.

حداقل سه افسر پلیس زخمی شدند که افسران همکار آسوشیتدپرس گفت.

AP روزنامه نگاران دیدم ده ها تن از مردان که گفت: آنها در خارج از وظیفه افسران مارس با صدها نفر از هواداران به سمت کاخ در آخرین روز از تظاهرات خواستار پرداخت بهتر برای هائیتی ماموران اجرای قانون.

اعتراض متوقف در خارج از ستاد و ارتش رو به قصر.

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران پس از آن دیدم چند سرباز در ساختمان ستاد فرماندهی آتش به هوا. مدت کوتاهی پس از آن تبادل آتش فوران بین سربازان و پلیس. هنوز روشن نیست که کدام طرف شروع به شلیک در حالت دیگر ،

ارتش منحل شد و در سال 1995 پس از سقوط یک دیکتاتوری است که با استفاده از سربازان برای سرکوب مخالفان داخلی. رئیس جمهور Jovenel Moise اصلاح ارتش در سال 2017 امیدوار است که نظامی خواهد گشت هائیتی مرزها کمک در بلایای طبیعی و جلوگیری از امور داخلی.

حداقل سه نفر گرفته شد به یک بیمارستان در نزدیکی تیراندازی با زخم پا و پا است که به نظر نمی رسد به تهدید کننده زندگی. لباس افسران پلیس گفت: یک AP روزنامه نگار که زخمی بودند افسران همکار. نظامی افسران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

تیراندازی ادامه داشت تا پس از 3 p. m. و به نظر نمی رسد به توقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im