خوشحال افغانستان تسلیم بعد

یادداشت سردبیر: این مقاله در ابتدا در ظاهر Antiwar.com.

خوشحال جنگ افغانستان تسلیم روز fellas! پس شروع من سبک متن گروه دیروز — که در واقع در مورد کل موضوع دیگر — با نه lieutenants که مشغول به کار “برای” من وقتی که من فرمان سواره نظامی در جنوب افغانستان است. در حال حاضر این بچه ها بعضی ها هنوز هم در ارتش, طولانی ترین اجرا سیاسی مسيري از میانه رو محافظه کار به آزادیخواه (بسیار شایع در میان افسران نظامی) به جریان اصلی لیبرال. هیچ کدام به عنوان رادیکال یا کامل-بویژه ضد جنگ به عنوان من. با اینحال instructively, ترین پاسخ را با برخی از — البته اغلب طعنه آمیز — سطح ضمنی پشتیبانی برای هر و همه برنامه (در نهایت و امیدوارم) به نیروهای نظامی این کشور از افغانستان است. علاوه بر این واقعیت است که تقریبا تمام آنها را از دست داد سربازان به طور مستقیم تحت فرمان خود در یکی از جنگ خطرناک ترین سال در یکی از خطرناک ترین استانهای کشور نشده کاهش این نرم افزار-خروج کرد.

من افسر توپخانه – که من برفلد چند سال در آمریکا محافظه کار — در پاسخ با: “پیروزی و یا از دست دادن تشکر می کنم خدا ما را از آن باتلاق.” سپس من برای اولین بار اجرایی (XO دوم من در فرمان) ساخته شده یک شوخی در مورد artilleryman استفاده از کلمه “باتلاق” پرسیدن “چه خواهد رامسفلد می گویند؟” (بوش سابق وزیر دفاع معروف eschewed این توصیف برای جنگ عراق) که XO را ملاحظه جانشین سپس نوشت: “من واقعا خوشحالم که ما در حال گرفتن. من از آنها بدم میاید که آن را به 14 ماه اما من هیجان زده هستم. …” که سابق ستوان معدن مطرح شده مهم است. خیلی مهم (و عادلانه) پاسخ به من محتاط حمایت از رسانه های اجتماعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن “صلح” “معامله” مراکز در اطراف یا نه طولانی برداشت جدول زمانی و یا شک و تردید در مورد صداقت از موضع ایالات متحده به طور کلی.

به نقطه اول به عنوان آدم Wunische در کوئنسی موسسه با دقت اشاره کرد:

رئیس جمهور تهمت به احتمال زیاد فروش ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله به عنوان یک توافقنامه صلح و نظامی آمریکا برداشت. آن است که نه. معامله تنها باعث کاهش نیروهای نظامی قدرت به 8,600 از 13,000 [در حال حاضر] و مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: حتی عوارض جزئی را به عنوان توجیهی برای توقف یا معکوس این کاهش است.

به عنوان دومین ماده probity آمریکا تعهد به معنی “ترک” افغانستان وجود دارد و دیگر نگرانی های معتبر. نه دست کم از آن هستند “راز ضمایم” که به نظر می رسد به این مفهوم را میرسانند که ما را حفظ خواهد کرد سربازان نیروهای ویژه و یک فرض سیا پولهای کثیف در زمین طولانی پس از “مبارزه با” نیروهای در حال تمام کردن. اضافه شده به این سوال مخلوط جزئی واقعیت است که رئیس جمهور از به ظاهر مستقل از حکومت مبتنی بر دولت افغانستان نبود و حتی در حال حاضر در این قرارداد را امضاء و در حال حاضر reneged (اوایل اگر قابل پیش بینی اولین مانع صلح) در انتشار برخی از 5000 طالبان زندانیان — معاون-مذاکره توافق کرده است.

بیشتر چه, با توجه به زبانی ژیمناستیک که باراک اوباما به ظاهر کامل در مورد آنچه که دقیقا تشکیل “مبارزه با” سربازان و یا حتی چه تعداد به عنوان یک “بوت” یا “زمین” — آن را به طور فزاینده دشوار است این روزها به باور بسیاری از آنچه او جانشین یا امنیت ملی دولت به طور کلی در تلفظ. در نهایت با توجه به این گزارش گسترده و آرزو مواد معدنی و منابع در افغانستان توسعه نیافته و خاک و اهمیت آن به عنوان یک شاهراه برای کلید خطوط لوله گاز طبیعی و به طور کلی, تاریخی, موقعیت ژئوپلیتیکی, واردات بسیاری از (حق) شک و تردید که آیا واشنگتن واقعا آماده به راه رفتن به دور از منطقه. همه که عادلانه و حیاتی برای تجزیه کردن.

همچنین نگرانی احتمال این است که در این سن از مغلوب ساختن پیشی جستن-عبادت تهمت و نفرت و/یا مغلوب ساختن پیشی جستن-پریش سندرم وضعیت در افغانستان — که در آن زنان و مردان آمریکایی هنوز در حال کشته شدن ذهن شما خواهد شد بازگشت به فقط یک رفراندوم عمومی در صلاحیت و شخصیت رئیس جمهور خود را. که می تواند یک اشتباه بزرگ است. به شوخ طبعی من اجازه درخواست: لطفا MSNBC-اوباما-تیم ملی لیبرال ها را ندارد از این لحظه بحرانی همه چیز در مورد هجوم دونالد و در نتیجه reflexively پیش فرض برای یک اقامت برای همیشه وضعیت موجود و موقعیت. شانس هستند آنها خواهد شد.

واقعا برجسته سوالات دو قسم هستند: می تواند/می های مختلف رئیس جمهور (می گویند هیلاری “شاهین” یا “جنگ عراق-پریمیر” Joe B.) انجام هر گونه بهتر است با چنین قطعا ضعیف نظامی ، و چه گزینه های دیگر علاوه بر خروج احتمالی آیا آقای ترامپ باید با توجه به این ارث جنگ ؟ من می خواهم ارسال discomfiting پاسخ “هیچ” و “هیچ” بود.

حقیقت گفته شود, من, مثل خدمه در کوئنسی فکر می کنم آمریکا باید به حال غرق افغانستان افتضاح دهه پیش که سریع تر — فوری حتی — جامع خروج است. هرگز اعتماد بیش از حد مداخله استقرار هنگامی که آن را whines در مورد ناکارایی و قرار است خطر ناگهانی سربازان خروج از یک جنگ شکست خورده. که هرگز چیزی بیش از یک زرنگی از دست خبردروغ به صورت نامحدود اشغال.

تعداد دفعات مشاهده دلسوز به دشت خاکی منطق Ron Paul, هنگامی که او پرسید: “چرا این معضل ؟ [در مورد عراق]” و تأکید کرد “ما فقط در راهپیمایی, و ما می توانیم فقط مه است.” و بود که در سال 2007! همانطور که در عراق پس از افغانستان و مثل همیشه: که بعید است. عمو سام به ندرت اگر تا کنون برگ ظاهرا فتح کشور اراده خود را. که فقط ain’t سامی سبک. بیشتر از نه ارتش ایالات متحده نیاز به یک شورشی لی لی به بازی شیر یا خط آن را به proverbially محدود کردن … شما می دانید که مانند Vietcong مثلا.

آن را دوست دارم یا نه, این است که در آن مسائل پایه: نگاه یک راه یا دیگری, مردمی, جنگ افغانستان است و شده است برای مدت زمان طولانی. ما برای تمام مفاهیم در اهداف و نه دستیابی به دولت (همیشه خارق العاده) اهداف اعلام شده. به عنوان یک ملت اما به خصوص پس برای هر دو حزب در سیاست خارجی ایجاد کرده ایم فقط در انکار عمیق در مورد آن ناراحت کننده حقیقت است. خط پایین: کمی وجود دارد سمت چپ که آمریکا می تواند در افغانستان شده است که این موارد برای حداقل یک دهه است.

بنابراین مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری به انتقاد در مورد جهان “بزرگترین” dealmaker معامله. برخی می گویند آن را به اندازه کافی رفتن نیست (آن را ندارد). این مداخله hawks در طرف دیگر مقابله با آن مقدار را به تسلیم شدن (آن هم از نوع کند). هنوز هم وجود دارد اندک در دسترس جایگزین دیگر برای عمو سام به پهلو دم خود را بین اوله و ضرب و شتم فوت در خارج از افغانستان “گورستان امپراتوری.”

به کانال ران پل: چرا همه چشمگیر شادمانی در این مورد ؟ پس از همه شایعه است که در جنگ بازنده نمی تواند به دیکته شرایط صلح. از آن زمان به مقابله با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>