هار Mar سوپراستار و هنرمندان محلی آزادی اول خیابان مضمون کتاب رنگ آمیزی برای خیریه

اگر شما گیر در خانه (و ما امیدواریم که شما هستند) شان Tillman (با نام مستعار هار Mar سوپراستار) و سه نفر از هنرمندان محلی—Stacey شانه (Stace پیک), Michael Gaughan و لورا هاوزر—باید تیمی را برای ایجاد رنگ آمیزی کتاب برای یک علت.

این سری از درآمد حاصل از آن را به سازمان های خیریه مختلف راه اندازی با بزرگ رنگ آمیزی کتاب اول خیابانکه سود خیابان اول را در شهرهای دوقلو موسیقی جامعه اعتماد است. به عنوان شما ممکن است انتظار آن را در مرکز موسیقی و آن را به شما اجازه می دهد رنگ در نقاشی های خود محلی مورد علاقه: فضای Hüsker Dü, Lizzo و سوفیا اریس جایگزین پایمال توسط لاک پشت. حتی وجود دارد یک شاهزاده با مضمون پیچ و خم.

I only want to see you in the purple ... crayon?

من فقط می خواهم به دیدن شما در بنفش … مداد? کتاب رنگ آمیزی برای یک علت

در مقدمه Tillman توضیح می دهد که چگونه کتاب رنگ آمیزی ایده تکامل یافته از یک پروژه هاوزر تا به حال انجام شده برای حمایت از نوازندگان که می خواهم از دست مباحث به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. “اگر شما ایمیل فرستاده او رسید برای خرید کالا و یا موسیقی از شهرهای دوقلو هنرمند او را به شما ارسال یک دست کشیده شده با تشکر از شما کارت های که هنرمند,” او می نویسد. “این یک شیرین و مفید حرکت ثابت کرد که بسیار محبوب است. او نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا و ما شروع طوفان مغزی راه برای انجام این کار در یک مقیاس بزرگتر.”

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و سفارش این کتاب برای اولین بار برای $20 در اینجا. اوه همچنین هار Mar فقط منتشر شد یک آلبوم به عنوان نیمی از گروه قلب و استخوان ظرف داغ. آن را گوش دهید. را مشغول نگه دارید. کمک به مردم است. ایمن ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>