هری سینگ slow burn: پدرخوانده ادویه خود را نشان می دهد فرمول برای موفقیت

“من شروع به خاموش در ’83 با تند غذا می گوید:” سینگ که در حال حاضر 74. اولین مشتریان باید به فکر چیزی اشتباه بود و یا که آنها می شد ،

“در اوایل آن سال وقتی که من ارائه شده, حرکت تند و سریع مردم می گویند:” آه شما در تلاش برای کشتن ما!'” سینگ نشسته است در یک غرفه پس از خدمت مشغول ناهار که امروز حرکت تند و سریع ترین محبوب ظرف یک لغزش. “زمان تغییر جوانه های چشایی شاید. آن شروع به توسعه در راه است که هر کس می خواهد به کنجکاو… مانند ” چگونه داغ است؟'”

آن را نمی توان بیش از حد کمی هری سینگ اصلی کارائیب رستوران اتحادش را تغییر در 35 سال از مواد غذایی به محیط. پس از اولین سفر او به استقرار استار تریبیون را کارین Winegar نوشت: از سینگ, “صدف پلاستیک, گل, پارچه مشمع تحت پوشش خود را در صدر جدول… همه که مورد نیاز هستند تنبل مگس یک گربه یا یک سگ dozing تحت یک گلدان از گل زیر ایوان و پرداخت بز در منوی تکراری بسیاری از کافه ها کمی در جزایر از باهاما به آنتیل.” او قطعه مورخ 1985, اما او می تواند نوشته اند که روز گذشته ،

سینگ آغاز شده در خیابان مرکزی در جنوب, مینیاپولیس قبل از bopping 32 و سرو در جنوب و سپس به طور خلاصه به برگزاری دادگاه در قلب شهر تنها به زمین در نقطه ای فعلی در Nicollet 18 سال پیش. اصلی زیبایی دست نخورده باقی مانده از یک ابر نقاشی قطره سقف و درخشان آویزان چوب طوطی های به دست غول پیکر-باسواد ثبت نام در بالای پنجره آشپزخانه که سینگ سفارش دهه پیش که outlasted بسیاری از اجاره نامه. آن را می خواند تا زمانی که این مقاله اما نتیجه به سادگی “ارسال به یک دوست.”

“من هرگز من فقط ادامه خواهد داد. آنها به دنبال شما” سینگ می گوید: با مرتب کردن بر اساس از صبر و شکیبایی یکی از تصور او honed اولیه احتمالا در حالی که پخت و پز برای هفت خواهر و برادر جوان در آشپزخانه او خواستار “نیمه بدوی.”

اما چگونه سینگ موفق به تقطیر گرمای خورشید خود را به, متاسفانه widemouth بطری برای این همه سال باقی می ماند یک رمز و راز است. “من یک الگوی منحصر به فرد یک روش و نحوه تهیه و تولید این چیز.” معلوم می شود راز خود را درحالی است که رابطه متعهد با FedEx.

“قبل از Trinidad Scorpion محبوب شد من استفاده می شود به استفاده از آن از یک روز” او آغاز می شود. یک بار نادر بی سابقه-از فلفل که پس از تبدیل شدن به یک سر علاقه به او اجازه دهد کسب و کار و بازگشت به خانه خود را سرمایه گذاری در ترینیداد را در طول فصل رشد و گریز مینه سوتا را کمتر داغ تر متناقض محلی فلفل انتخاب. “بنابراین من باید این زمین کشت—در هر نقطه که شما می توانید انجام این کار, اما ما مناسب است ؟ —من بچه ها را به عنوان ما صحبت می کنند… ارسال تازه [دسته] هر دو تا سه هفته” او توضیح می دهد, thumping خود را حلقه عروسی روی میز برای تاکید. “من [دو یا سه مورد] هر دو تا سه روز.”

تنها بعد خواهد سینگ نشان می دهد که در برخی از نقطه او می خواهم شروع به بسته بندی مایعات جایگزین, دوم, حتی داغتر سس پس از به طور منظم التماس کرد با او. تغییرات بین دو بینام هستند. “برای آنهایی که تیره تر,” او می گوید. “این فقط می رود [جرقه بزند انگشت] مانند آن.”

سینگ بطری به فروش می رساند و امضای خود را گرم سس برای $10-$15—قیمت که بستگی دارد به او می گوید: در مورد اینکه آیا 1) شما به طور منظم 2) شما در حال خرید به صورت فله و 3) او فکر می کند شما در حال رفتن به با کف دست زدن یک برچسب جدید بیش از خود را در بیهوده امید reselling آن است. سس همه چیز است وقتی که می آید به درک بی تردید عطر و طعم مواد غذایی خود را در آن امضای رایت و رستوران, الهام بخش, طول عمر. یک بطری هزینه ها به عنوان بسیاری به عنوان سه سفارشات خود را covetable آتشین گاهی اوقات در دسترس دو برابر است.

برای سینگ این عنصر است نه یک شکوه. آن اتفاق می افتد برای آمدن در یک بطری است. “قرار ندهید خام خام چیزی. این چیزی است که مردم می سازد بسیاری از اشتباهات.”

به عنوان یک نسل از شام که اعتقاد به “هری سینگ” را مترادف با “ادویه” را وارد کنید آشپزخانه خود به خود انسان نقش آن بسیار جالب در مورد تاثیر و نفوذ او. او متوقف شد, جمع آوری بریده برای دیوار خود را و یا دولت عادلانه ایستادن طولانی در پیش است. “من می دانم آنچه من انجام دهید که در پشت اجاق گاز با, فلفل, با, این, با, که, هر,” او می گوید: پس از آن بلافاصله می افزاید: “شما همیشه پیدا کردن که با این کسب و کار مردم سعی به تحمیل بر شما شماره یک و تقلید از شما شماره سه. اما آنها موفق به تحقق بخشیدن به این است که اصل این خالق است.”

او ممکن است نیاز بریده کنه اما هری سینگ می داند که به سلیقه تغییر ممکن است او به زودی احساس گرما از رقبای خود. در حال حاضر پدرخوانده ادویه درست نیست تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه در خارج وجود دارد. پیدا کردن او را به نگه داشتن سر خود را پایین و انجام کار به عنوان همیشه.

هری سینگ اصلی کارائیب رستوران باز است در 2653 خیابان Nicollet جنوبی در مینیاپولیس شش روز در هفته برای ناهار و شام بسته در میان و همچنین در تصادفی دیگر بار بود که یک سفر به بازار می نامد و در آن املا پس از دولت منصفانه هنگامی که او بهبود در جزایر از همهمه صداها. نگاه برای سینگ در نظر گرفتن دستورات پخت و پز مواد غذایی خود را و جایگزینی آب خود را با سوسو زدن در چشم او تا محل سکونت به درستی تهدید اجاره نامه خود را—که در حال حاضر آن را ندارد.

بیشتر از مینه سوتا ادویه موضوع…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>