Harvey Weinstein مجرم درجه سوم تجاوز به عنف فرار درنده تجاوز جنسی محکومیت

نیویورک — Harvey Weinstein که قبلا قدرتمند فیلم مغول که سوء رفتار جنسی پرش-آغاز #MeToo جنبش محکوم شد دو جرایم جنسی در اینجا پس از یک تاریخی هفته-محاکمه این برنامه شامل گرافیک شهادت از شش گریان شاکیان. Weinstein بود مجرم جنایی عمل جنسی در درجه اول مربوط به متهم میریام “میمی” Haleyi و تجاوز به عنف در درجه سوم مربوط به متهم جسیکا مان.

Weinstein شد و بلافاصله به زندان برده شد.

تقسیم حکم ارائه شد و پس از طی پنجمین روز از مذاکرات توسط یک هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن.

این حکم یک جزئی پیروزی برای تعقیب: Weinstein فرار دو جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی به علاوه یک اتهام تجاوز به عنف در درجه اول که امان او امکان یک جمله است که شامل زندگی در زندان است.

نه حکم گناه در دو درنده اتهامات به معنی دادستان منطقه منهتن را امتحان کنید نمی تواند او را دوباره. روز جمعه منصفه نشان داده بود آنها در آن دو درنده اتهامات و اتفاق آرا در بقیه. دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi رد پذیرش بخشی از حکم و قاضی فرستاده داوران به عمد.

Weinstein دهان شد agape به عنوان حکم خوانده شد و خود را وکیل مدافع دانا Rotunno سرش را تکان داد. به عنوان هیات داوران بود که آرای او نشسته اند با Rotunno و دیگری وکیل مدافع آرتور Aidala در دفاع از جدول.

داوران رسیده حکم حدود 11:30 a. m. ET دوشنبه. فقط قبل از آن خوانده دفاعی واصل حرکت برای یک mistrial با استناد به یک ایمیل ناشناس ارسال به یک عضو از Weinstein تیم حقوقی در مورد یک داور. قاضی James Burke آن را تکذیب کرد و گفت: این موضوع مسئله به عنوان داوران رسیده بود یک حکم.

در طول محاکمه طولانی (دوشنبه 23 روز) هر یک از شش شاکیان شهادت گاهی اوقات برای ساعت و گریه اغلب به عنوان آنها بازگو در جزئیات گرافیکی چه آنها گفت: Weinstein را به آنها توصیف ظاهر بدن و اندام تناسلی, تهدید آمیز خود را به صورت فله و باعث خلق و خوی.

دو شاکیان به نقل از او گفت: تکان دهنده و یا ظالمانه چیز شهادت است که او به آنها گفت که راه به جلو در هالیوود است که به تجارت جنسی نعمت و لیست بازیگران به حال انجام همان.

دادند 67 بود که تحت تعقیب در منهتن در ماه مه سال 2018 شد متهم با پنج فیلم-جرم از جمله تجاوز و درنده تجاوز جنسی مربوط به زنان: Haleyi, 42, که متهم Weinstein مجبور به دهان او در نیویورک آپارتمان در ژوئیه 2006 و Mann, 34, که متهم Weinstein از تجاوز به او در نیویورک اتاق هتل در مارس 2013.

او التماس کرد گناه نیست.

Weinstein را رد کرده است تمام اتهامات غیر مبتنی بر رضایت طرفین رابطه از رسانه های exposès منتشر شد در ماه اکتبر 2017. او متهم شده است توسط بیش از 80 زنان از سوء رفتار جنسی اعم از آزار و اذیت و تجاوز به بیش از چند دهه و در چندین حوزه های قضایی سراسر جهان است.

علاوه بر دو شاکیان که اتهامات مرکزی به صورت Weinstein دادگاه نیز ویژه شهادت چهار نفر دیگر از شاکیان که شهادت دادند که Weinstein تجاوز جنسی آنها در نیویورک یا کالیفرنیا به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1993 و به تازگی به عنوان 2013.

سه نفر از این زنان سحر Dunning, 40, Tarale وولف, 43 و لورن جوان 30 بودند و به اصطلاح “Molineux شهود” که اتهامات بودند یا بیش از حد قدیمی یا خارج از حوزه قضایی به پیگرد قانونی در نظر گرفته شده بودند اما به کمک دادستان ثابت کند که Weinstein بود یک سریال درنده با یک الگوی تشخیص.

یک چهارم شاهد “Sopranos” ستاره Annabella Sciorra, 59 که شهادت دادند که Weinstein raped او در نیویورک آپارتمان در زمستان 1993-94 شد در نظر گرفته شده برای کمک به تقویت دادستان استدلال در مورد “درنده” طبیعت Weinstein رفتار و در نتیجه افزایش حکم او اگر محکوم کرد.

نه حکم گناه در آن شمارش نشان می دهد که هیئت منصفه اعتقاد نداشت Sciorra داستان یا که آن را بیش از حد قدیمی به این باور فراتر از شک معقول.

Weinstein را حساب با شاکیان نشده است. برای یک چیز او چهره های متعدد داخلی مناسب از ده ها تن از شاکیان; یک پیشنهاد حل و فصل پرونده های مدنی است و حداقل در برخی از شاکیان را رد کرد و آن را به عنوان خوب نیست به اندازه کافی در شرایط یا پول و یا مجازات.

“Weinstein ممکن است قادر به جلوگیری از شهادت در دادگاه جنایی, اما او نمی خواهد فراهم شده است که در محاکمات مدنی” گفت: داگلاس Wigdor وکیل مدنی شاکیان که رد پیشنهاد حل و فصل است. “من لذت بردن از روز وقتی که من به cross-بررسی او و از او بخواهید برای پاسخ به اشتباهات او متعهد است در برابر بسیاری از زنان است.”

بیشتر ominously در روز Weinstein دادگاه باز شده در Jan. 6 دادستان در لس آنجلس به اتهام با تجاوز به یک زن و آزار جنسی دیگری در دو رویداد جداگانه بیش از دو روز در سال 2013.

او به اتهام چهار جنایات جنسی از جمله یک جنایت تعداد هر یک از زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با خویشتن داری.

دومی شارژ شامل جوان که شهادت در نیویورک به عنوان یک Molineux شاهد. در لس آنجلس او خواهد بود شکایت شاهد. او شهادت داد که در فوریه 2013, Weinstein گوشه او را در بورلی هیلز هتل حمام ببرید در حالی که در اتوبوس ،

دیگر شکایت شاهد در لس آنجلس توسط یک ایتالیایی است که نام او اعلام نشده است.

لس آنجلس مورد برگزاری – Weinstein نشده است arraigned – تا نیویورک مورد حل و فصل شود.

نیویورک محاکمه در نظر گرفته شده است به دلیل تاریخی این اولین عمده افراد مشهور-جرم محاکمه از #MeToo عصر. از آن به اوج خود رسید و بیش از دو سال از سراسر جهان در محکومیت دادند و نمرات از دیگر مردان قدرتمند در صنایع مختلف به صورت آرایه ای از جرائم و سوء رفتار.

اما تا کنون Weinstein مورد تنها #MeToo مورد به ارمغان آورد قبل از هیئت منصفه در یک دادگاه جنایی. (زودتر ادعا اتوبوس مورد در برابر برنده جایزه اسکار بازیگر کوین اسپیسی سقوط در مرحله پیش از محاکمه در نانتاکت ماساچوست پس از متهم حاضر به شهادت است.)

Weinstein را تعقیب توسط دادستان منطقه منهتن را از سایرس ونس جونیور, بدون تصادف بود. برای یک چیز, Weinstein سقوط آغاز شد و با بمب گزارش در نیویورک تایمز و نیویورکر جزئیات برای اولین بار در رکورد تکان دهنده اتهامات از جمله ستاره های هالیوود به عنوان سلما هایک, اشلی جاد آنجلینا جولی و, Rose McGowan.

در ضمن ونس شده بود تحت فشار از فعالان پس از 2015 که دفتر خود را کاهش یافته است به تحت تعقیب قانونی قرار دادند در اتوبوس اتهامات ساخته شده توسط یک ایتالیایی مدل/بازیگر Ambra Battilana گوتیرز منجر به تنش با اداره پلیس نیویورک. (حتی با کمتر-از-حذف نوار صوتی از Weinstein عذرخواهی به او ونس نمایندگان گفت: پس از آن آنها نبود شواهد کافی برای محاکمه در آن زمان است. آنها بعد رسیده خارج از دادگاه حل و فصل برای هزینه نامعلومی.)

آن را کمک نمی کند که منجر کارآگاه NYPD در موارد جدید در برابر Weinstein موفق به بگویید دادستان در مورد یک شاهد که شک و تردید در اتهامات توسط متهم لوسیا Evans, که گفت که او مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی او در سال 2004.

به عنوان یک نتیجه از که سرهم بندی کردن و دادستان توافق به رها ایوانز و اتهام از اتهامات ماه قبل از دادگاه می روم تنها دو شکایت شهود. این نیز منجر به پیگرد قانونی استراتژیک تصمیم به تماس با هر یک پلیس شاهدان برای شهادت در دادگاه مورد بررسی دادند.

هیچ نیویورک کارآگاه پلیس شهادت در Weinstein را محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de