بهداشت و درمان کارگران التماس دلوت را Essentia به اخراج 900 نفر

این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته بود که تخمگذار کردن 900 کارکنان – 6 درصد از نیروی کار خود را – به را تشکیل می دهند برای “همه گیر مربوط به کاهش در حجم.” سود sagged بود نزدیک به 100 میلیون دلار از ماه مارس و این شرکت انتظار می رود به از دست دادن تقریبا 3 میلیارد دلار در سه ماه اول در پاسخ به COVID-19 با توجه به آزادی مطبوعات.

یکی دیگر از 850 کارکنان خواهد بود قرار داده شده در مرخصی اداری – با مزایای – تا زمانی که در اطراف پایان ماه ژوئیه.

اما برش است که بسیاری از کارگران طول می کشد زمان. که به معنی United Steelworkers محلی 9460 اتحادیه-که در واقع شامل تعداد زیادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی و گسترده نوار صنایع دیگر — شده است در اخراج جلسات هر روز از اطراف آغاز ماه ژوئن با بیشتر به آمده است.

“آن را با رفتن به چند هفته بیشتر به نتیجه گیری” اتحادیه veep آدم Ritscher می گوید. “سطح استرس و اضطراب بسیار بالا است.”

این Ritscher و اتحادیه که این غیر ضروری ، وجود دارد باید “جایگزین” او می گوید: برای تخمگذار از این بسیاری از مردم در چنین زمان حساسی.

“به معنای واقعی کلمه در حال حاضر ما [از کار] بهداشت و درمان کارگران بدون بیمه سلامت,” او می گوید. “از آن خون می جوشد.”

در کسانی که مکرر جلسات Essentia اصرار دارد که شرکت “این نیاز” نیست و budged در مورد این مسئله. بنابراین اتحاد مبارزه در راه های دیگر. در روز سه شنبه, محلی, Facebook گروه اعلام کرد ورود اولین چند تابلوهای تبلیغاتی در اعتراض به اخراج.

یک عکس نشان می دهد یک بزرگ سیاه و سفید امضاء با این مضمون که در حروف درشت, “Essentia سلامت; قرار دادن ثروت بیش بهداشت; مانند هیچ چیز دیگری.”

ما بیلبوردهای خواستار Essentia بهداشت برای حذف 900 شغل در طول یک بیماری همه گیر در حال شروع به پاپ در…

ارسال شده توسط United Steelworkers محلی 9460 در شنبه 16 ژوئن 2020

“فقط غیر واقعی آنچه را که آنها در حال قرار دادن ما از طریق” یک دیدگاه در پست گفت.

بیانیه ای از Essentia می گوید این شرکت گرفته شده بود مقدار زیادی از اقدامات برای جبران درآمد رکود قبل از تخمگذاری کردن و 900 نفر است. علاوه بر قرار دادن کارگران در ترک آن کاهش می یابد برای جبران آن مدیر عامل شرکت رهبران و پزشکان – 40 و 30 و 20 درصد به ترتيب با توجه به استار تریبیون.

“ما ارزش هر یک از همکاران ما ،” بیانیه ای گفت:. “این چیزی است که ساخته شده تصمیم به کاهش نیروی کار ما به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر بسیار دشوار است.”

که با وجود یک محرک اعطا شده به Essentia و دیگر سیستم بهداشت و درمان به منظور آب و هوا این بیماری همه گیر. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط شغل خوب برای اولین بار است که تحقیقات دولت یارانه اعطا شده به شرکت های Essentia است واجد شرایط برای اعطای در محله $30 میلیون دلار برای جبران برخی از این هزینه ها.

گسترده استراتژی های بیمارستان های بزرگ و شرکت بهداشت و درمان استفاده شده اند برای زنده ماندن از ناراحتی ناشی از COVID-19 کشیده شده اند بسیاری از انتقاد. مایو کلینیک واقع در روچستر دریافت چیزی مانند $170 میلیون دلار کمک مالی بودجه با توجه به شغل خوب و, نیویورک تایمز, اما هنوز هم furloughing و یا کاهش ساعات کار 23,000 کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>