Hennepin County می گوید کتابخانه کارگران به کارکنان بی خانمان هتل ها و یا انجمن اولیا و مربیان

بیش از 230 نفر بیشتر سالمندان نقل مکان کرده اند. شهرستان در حال حاضر نیاز کارگران به کارکنان آنها, اما نه مردم به اندازه کافی در حال حاضر.

شهرستان خواسته است تا کارکنان از بخش های مختلف به مرحله برای هیچ اضافی پرداخت. آن را نیز ندارد توضیح داد که چه نوع از کار باید انجام شود در بی خانمان هتل ها. همانطور که از دوشنبه شب در این شهرستان هنوز ارائه نشده است شرح شغل سطح نیروی انسانی و یا اطلاعات در مورد در دسترس بودن دنده محافظ.

کتابخانه متخصصان می گویند آنها مجبور به مقدم. متخصصان کار در کنار کتابداران (که نیاز به مدرک کارشناسی ارشد خود را در علوم کتابداری و اطلاعرسانی). آنها پیگیری از کتاب انسان این سرویس میز یا تفسیر برای کتابخانه کاربران که زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم. این کار اغلب تبلیغ به عنوان یک فرصت برای شهرستان به استخدام افراد از رنگ. در $16.82 یک ساعت آنها نیز در میان شهرستان کمترین کارکنان پرداخت می شود.

پس Hennepin کتابخانه ها بسته COVID-19 در 17 مارس کتابداران و کتابخانه متخصصان نقل مکان کرد و به کار از خانه در حال اجرا آنلاین مجموعه در کمک به مردم جستجو برای شغل و آموزش کودکان و نوجوانان انجام مشق شب.

یک هفته پیش, شهرستان Hennepin مدیر David هاف مطلع 220 کتابخانه متخصصان آنها دیگر نمی تواند انجام دهد. در عوض آنها می تواند درخواست برای نقل و به یک بی خانمان هتل.

کسانی که نبودند قادر یا مایل را مجبور به شروع به استفاده از آنها پرداخت می شود, زمان روز. باید آنها را اجرا و از انجمن اولیا و مربیان آنها می تواند قرض گرفتن تا 240 ساعت از ترک و رفتن به بدهی با شهرستان است. خود را گزینه نهایی است را به مرخصی بدون حقوق.

معلوم نیست اگر کارگران خواهد بود واجد شرایط برای بیکاری در این مورد و شهرستان نمی گویند چگونه کارگران می تواند در ترک قبل از گذاشته شدن.

متخصصان داده شد و 48 ساعت را به انتخاب خود.

“کار در بی خانمان هتل ها بسیار مهم است. ما در حال حمایت از آن است. اما این کار باید داوطلبانه و مردم باید جبران شود” گفت: علی Fuhrman یک کتابخانه تخصصی در کتابخانه مرکزی و AFSCME محلی 2822 جمهور. “این کمترین کارگران پرداخت می شود, در شهرستان, و ما در حال انتظار برای آن پرداخت به پرداخت هزینه برای این بحران است.”

کتابداران’ اتحادیه درخواست استان برای توضیح آنچه که باید انجام شود در بی خانمان ها و هتل ها با توجه به اینکه اکثر اعضای ندارد و تجربه کار در پناهگاه. آنها درخواست پرداخت های اضافی برای کسانی که داوطلب این فرصت را برای ادامه کار از راه دور برای هر کس دیگری.

وجود دارد کار باید انجام شود با توجه به کتابخانه های مدیران است. روز سه شنبه آنها فرستاده تمام باقی مانده کارکنان کتابخانه برای پیوستن به شش تازگی ایجاد شده واکنش سریع تیم به ترویج و معاون کشیش بخش آنلاین منابع برای آموزش مداوم بزرگسالان در اوایل سواد مواد برای خانواده های جوان و حمایت آموزشی K-12 دانش آموزان و معلمان.

علاوه بر این, هشت, Hennepin, کتابخانه آغاز خواهد شد به ارائه منظقه وانت در آوریل 13.

در کشور همسایه Ramsey County, کتابخانه, کارکنان هنوز شاغل پس از شهرستان مدیره تصویب قطعنامه به رسمیت شناختن کار خود را به عنوان ضروری برای حمایت از جامعه است. در حالی که کتابخانه ها بسته پرسنل در حال ارائه منظقه کتاب وانت در سه مکان مجازی storytime و پشتیبانی فنی از طریق تلفن. کسانی که کار از خانه بیرون ساختمان دیجیتال کاتالوگ و وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>