Hennepin گالری ‘جدول خود را آماده’: 100 سال از محلی ناهار خوری فرهنگ در نمایش

و مشاهده این نمایشگاه است که به طور کامل رایگان است.

“جدول خود را آماده است: ناهار خوری در شهرستان Hennepin از طریق دهه” جشن ما طبقه از مواد غذایی و ناهارخوری زیبا, ردیابی چگونه آن تغییر کرده و تکامل یافته در طول قرن گذشته یا بیشتر.

واضح فهرست آثار مانند منوها و کارت پستال دوره, عکس ساعتهای تر و انجام بخش عمده ای از بلند کردن اجسام سنگین. این فانی است که به ترتیب زمانی مرتب در طول Hennepin, گالری ابتدا با اواخر 1800s و پیشرفت از طریق 1970s یا بیشتر.

نمایشگاه شکسته است به بخش های است که عملکرد تقریبا مانند دوره هر یک همراه با اطلاعات. زل زل نگاه کردن بر اوج فروشگاه و رستوران در تعجب (که زنان هنگامی که نمی تواند غذا خوردن در بلوط کوره unescorted) قبل از اینکه به طور کامل با توجه به سابقه مواد غذایی چینی در مینیاپولیس (که فراتر از یک استاندارد ثابت در Nankin سالن). توجه ویژه به حومه eateries مضمون رستوران ها و افسانه مانند Schiek این کافه و چارلی کافه Exceptionale حتی به عنوان هنوز هم پر رونق افسانه مانند موری و Jax دریافت nod بیش از حد.

Artifacts once belonging to Charlie's Cafe Exceptionale

آثار یک بار متعلق به چارلی کافه Exceptionale سارا Brumble

Hennepin County Library ویژه مجموعه کتابدار بیلی Diers توضیح داد که این مواد بر روی صفحه نمایش کشیده شد از یک مجموعه در حال رشد از بیش از 1000 تاریخی منوهای خود را در فروشگاه که به دست آورد از طریق ترکیبی از کمک های مالی و استراتژیک eBay خرید.

هر چند این کتابخانه مجموعه شامل معاصر منوها در علاوه بر این به وضوح تاریخی سنگهای آن برجسته در این نمایشگاه قطره ای از اطراف ’80s, در بخشی به دلیل به دلیل طراحی و زیبایی شناسی. Diers گفت: این موارد قبل از ما بودند مخلوطی از اصل و متن سینه های بزرگ برای بهتر پر کردن فضای گالری ها که همچنین به منظور تسهیل در خواندن راحت تر در بخشی از اشخاص علاقه مند.

مونتاژ این نشان می دهد ساخته شده است در بخشی با تشکر از جرم دیجیتالی Hennepin County منوی مجموعه است. این جزئیات به این معنی است که حتی اگر ساخت آن را به “جدول خود را آماده” در فرد قبل از آن را می بندد در 26 ماه مه نشان میدهد مشکل خیلی از مجموعه ای که از این نمایشگاه کشیده شده است در دسترس برای شما را به مطالعه در هر زمان از روز یا شب.

Artifacts once belonging to Charlie's Cafe Exceptionale

آثار یک بار متعلق به چارلی کافه Exceptionale سارا Brumble

“جدول خود را آماده است: ناهار خوری در شهرستان Hennepin از طریق دهه”
Hennepin گالری در Hennepin County Government مرکز
300 S. 6 خیابان مینیاپولیس
دوشنبه تا جمعه 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر (از طریق مه 26)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>